Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

batus perku visur kur randu normalius savo ismerai t.y.41
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2006 04 15, 21:56)
Tai vat, radau vizitinę dėdės, tai jis "gyvena" 2 eilėj, 20 vietoj. Gal kam pravers...

Gal gali atsiusti i az jo mob. is vizitines. Nes esu is Kauno pries vaziuodama pasukciau.
Atsakyti
kaip kazkas minejo kad Žygio batais nusivyle as taip pat esu labai nusivylusi. ir mano ir mamos batai buvo labai prastos kokybės. ir dar viena pažystama sake: nusipirko jos vyras batus is Žygio batu uz 400lt o ten pretenzijas reikšti galima per 12d. nuo isigijimo. tai tam dešimtą dieną padas atsiklijavo ohmy.gif o man pacios suplyso 12d. tik gaila kad 14d. suzinojau kad tik per 12d. galima dar kazka su jais aiskintis mad.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Dyva @ 2006 04 21, 22:15)
kaip kazkas minejo kad Žygio batais nusivyle as taip pat esu labai nusivylusi. ir mano ir mamos batai buvo labai prastos kokybės. ir dar viena pažystama sake: nusipirko jos vyras batus is Žygio batu uz 400lt o ten pretenzijas reikšti galima per 12d. nuo isigijimo. tai tam dešimtą dieną padas atsiklijavo  ohmy.gif o man pacios suplyso 12d. tik gaila kad 14d. suzinojau kad tik per 12d. galima dar kazka su jais aiskintis  mad.gif  hihihi.gif


Šiaip,galima ir vėliau pretenzija reikšt. Mano mamai batai už 300lt iš A&G avalynės universalinėje perlūžo perpus, rudenį pirkti, o ji vidury žiemos juos grąžino ir atgavo pinigus. Nes kokybiški batai ne 12 dienų laikyti turi.
Atsakyti
Per 14 dienų pirkėjas turi teisę pakeisti nepatikusią prekę, o dėl nekokybiškos avalynės į parduotuvę galima kreiptis per pusę metų, aišku gali kilti daug problemų aiškinantis ar batai sulūžo ( nukrito padas, laidžia vandenį ir tt) dėl netinkamo ,,eksploatavimo" ar dėl gamintojų broko..
Atsakyti
Nuo nuotaikos priklauso is kur perku.Kartais pigiausioj batu parduotuvej,kartais viduttiniu kainu.Be to sunku ka rasti grazaus ir patinkancio 40-41 ismieros
Atsakyti
Jau kelintą porą batų perku "DANIJOJ" ,kol kas nesiskundžiu thumbup.gif
Atsakyti
Patariu vyriškų batų pasiieškoti "Lituanicos" parduotuvėse. Tikrai jūsų vyrai nesigailės mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi nusivylusi visokiom Danijom ir Step Top'ais!!!
Kainas uzsiplesia...o kai nera del ko- Gariuonuose trecdaliu pigiau lygiai tokius pat galima nusipirkt.
thumb_yello.gif
VA,as radau tokia parduotuvele lietuvisku batu prie Operos ir baleto teatro, ir tokia pati parduotuve yra Pylimo g.45.
Tai ten galima pagal pasirinkta modeliuka- issirinkti kulniuka, oda,kokia gelyte gali prisiuti... tai siandien nulekiau ir uzsisakiau,per savaite zada pasiuti. TIk idomu kaip ten pas juo nesiojasi batai g.gif
GAL kas jau yra is ten uzsisakes-nusipirkes batukus?
Atsakyti
Buvau nusipirkusi ir geru, ir blogu batu visose parduotuvese. Net is Dolitos viena pora (demisezoniniai) atlaike tik 3 men.
padariau isvada, kad reikia kreipti demesi ne kur perki, o KA.
Apziureti atidziai pati bata - kaip jis pagamintas, kokios zaliavos naudotos ir pan.
Atsakyti
"Viva batuose" pirkau zieminius batukus uz 300 Lt, o atlaike tik pora menesiu.. "A&G" pirktu batuku kulniukas nukrito po 1 dienos (tiesa, nuejau pasiskusti, tai dave 10 Lt pasitaisyti - siule ir patys pataisyt, bet negaleja laukti ax.gif ). O draugei "Zygio batuose" pirktu batu kulnas po kokio menesio per puse perluzo.. Bet drauge ne is kelmo spirta, pykosi daug, bet uztat gavo naujus batus is tos pacios parduotuves (ir dar 50 Lt brangesnius) thumbup.gif
Todel pritariu jums, kad kokybisku batu uz padoria kaina Lietuvoje nera.
Atsakyti
Atnešiojau sezoną Tauro batus, viskas OK.
Atsakyti