Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip nutraukti pieno gamybą

taigi, jau dbar pati galiu atsakyti i savo klausimus smile.gif

pagrindines taisykles mazinant pieno gamyba:
kopustas nuo guzulu kas dvi valandas
salaviju arbata
nusitraukti tiek, kad palengvetu arba guzulas paleistu piena.
jokiu karstu dusu ar kompresu alkoholio pagrindu
reikia atsaldyt krutine, nes jei yra guzulai su skausmu, tai reiskias pienas uzsistovejo ir vyksta uzdegimas, tada tas pienas sutirstes, reikia atsaldyti kruti, o ne sildyt!!! saltas kopustas idealiausia


Papildyta:
na o pusantru metu vaikas grizes pas mamyte po 5d nepamirso pienuko. bet kai lindo, paaiskinau kad neber pieno, ate ate.. ir pasiuliau atsigerti vandens, pagere ir pamirso smile.gif
Atsakyti
norejau paklausti gal kuri mama gere tas tabletes, atrodo biokriptin? kaip jusu savijauta buvo? ar padejo? kaip greitai dingo?
Atsakyti
QUOTE(numizmatika @ 2012 02 28, 21:23)
norejau paklausti gal kuri mama gere tas tabletes, atrodo biokriptin? kaip jusu savijauta buvo? ar padejo? kaip greitai dingo?


geriau, man atrodo be tu tableciu butu man tas pienas neuzsibaiges ir tos temperaturos doh.gif
geriau berods 5dienas, savijauta tik isgerus-visa isbalu, galva svaigsta, kojos linksta atrodo tuoj nualpsiu ir istikro gal nualpciau, (mama buvo ta savaite kol meciau)-tai atsigulu validolis i burna, galva zemiau, pasikelt negaliu, nes atrodo nukrisiu, pagulejus puse val praeina, savijauta palaipsniui gereja ir po valandos, pusantros vel viskas gerai-pieno zymiai sumazeja.
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2012 02 28, 23:07)
geriau, man atrodo be tu tableciu butu man tas pienas neuzsibaiges ir tos temperaturos doh.gif
geriau berods 5dienas, savijauta tik isgerus-visa isbalu, galva svaigsta, kojos linksta atrodo tuoj nualpsiu ir istikro gal nualpciau, (mama buvo ta savaite kol meciau)-tai atsigulu validolis i burna, galva zemiau, pasikelt negaliu, nes atrodo nukrisiu, pagulejus puse val praeina, savijauta palaipsniui gereja ir po valandos, pusantros vel viskas gerai-pieno zymiai sumazeja.



ir as geriu, sian 2 diena. vakar kai visa tablete isgeriau tai taip bloga buvo : svaigo galva, krito spaudimas, vemiau. bet as blogai padariau kad pries tai mazai pavalgiau sad.gif. tai va sian 1/2 tabletes is ryto isgeriau, o antra puse galvoju vakare isgerti. kopustai tikrai padeda, maziau krutine skauda smile.gif
Atsakyti
as kai jau nebenorejau maitinti,tai vis retinau maitinimus,ir pats pienas gamindavosi maziau,poto duodavau tik nakti kelis kartus,dar veliau tik karta,kol visiskai nutraukiau.kai jau nemaitinau tai dar kartais pienas pasirodydavo,bet nei skaudedavo,nei guzu nebuvo.Juk pieno gaminasi tiek kiek reikia vaikui.
Atsakyti
QUOTE(ramunedm @ 2012 02 29, 11:08)
as kai jau nebenorejau maitinti,tai vis retinau maitinimus,ir pats pienas gamindavosi maziau,poto duodavau tik nakti kelis kartus,dar veliau tik karta,kol visiskai nutraukiau.kai jau nemaitinau tai dar kartais pienas pasirodydavo,bet nei skaudedavo,nei guzu nebuvo.Juk pieno gaminasi tiek kiek reikia vaikui.


oi tikrai ne-man pieno gaminosi tiek kad nemoku apsakyt... doh.gif vaikas net nebenorejo jo
gerai kad Jums cia taip baiges-sia palaikau ir palaikysiu kad visos zinotu kaip elgtis norint nutraukt piena staiga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lara22: 29 vasario 2012 - 10:45
QUOTE(Lara22 @ 2012 02 28, 23:07)
geriau, man atrodo be tu tableciu butu man tas pienas neuzsibaiges ir tos temperaturos doh.gif
geriau berods 5dienas, savijauta tik isgerus-visa isbalu, galva svaigsta, kojos linksta atrodo tuoj nualpsiu ir istikro gal nualpciau, (mama buvo ta savaite kol meciau)-tai atsigulu validolis i burna, galva zemiau, pasikelt negaliu, nes atrodo nukrisiu, pagulejus puse val praeina, savijauta palaipsniui gereja ir po valandos, pusantros vel viskas gerai-pieno zymiai sumazeja.



o kiek dienu reikia gerti tabletes? kol visiskai nedings? ar kol jau ne skauda, bet pieno krutyse yra? nes man jau nera guzu, bet pieno dar yra, tai nezinau ka daryti
Atsakyti
QUOTE(numizmatika @ 2012 03 05, 22:19)
o kiek dienu reikia gerti tabletes? kol visiskai nedings? ar kol jau ne skauda, bet pieno krutyse yra? nes man jau nera guzu, bet pieno dar yra, tai nezinau ka daryti

as tiksliai jau neatsimenu, nes tai buvo praeita ziema-pabandykit paskaityt mano ankstesnius komentarus, ten visa istorija.
tas pienas-na paspaudus kruty dar gaminos turbut kokis 3men, nebus taip kad isgerus tabletes neliks nei laso, bet krutys buvo zenkliai sumazeje-panasiai kaip nebuvau pastojus.
Stengiaus neliest krutines, su dusu nemasazuot, nes kazkur skaicius buvau, kad vienai mamai buvo atsinaujinus ta gamyba doh.gif tada dar pagere kelias dienas tas tabletes
Ju ilgai ir nepatarciau gert-turi daug pasalinio poveikio tikrai, man regis as geriau 5dienas

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lara22: 05 kovo 2012 - 22:34
QUOTE(Lara22 @ 2012 03 05, 23:29)
as tiksliai jau neatsimenu, nes tai buvo praeita ziema-pabandykit paskaityt mano ankstesnius komentarus, ten visa istorija.
tas pienas-na paspaudus kruty dar gaminos turbut kokis 3men, nebus taip kad isgerus tabletes neliks nei laso, bet krutys buvo zenkliai sumazeje-panasiai kaip nebuvau pastojus.
Stengiaus neliest krutines, su dusu nemasazuot, nes kazkur skaicius buvau, kad vienai mamai buvo atsinaujinus ta gamyba doh.gif tada dar pagere kelias dienas tas tabletes
Ju ilgai ir nepatarciau gert-turi daug pasalinio poveikio tikrai, man regis as geriau 5dienas



ACIU LABAI LARA22 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(numizmatika @ 2012 03 06, 11:19)
ACIU LABAI LARA22 smile.gif


NER UZ KA-MAMOS NAUDOKITES SIA TEMAS, KAD TIK PADETU thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2012 02 29, 11:38)
oi tikrai ne-man pieno gaminosi tiek kad nemoku apsakyt... doh.gif vaikas net nebenorejo jo
gerai kad Jums cia taip baiges-sia palaikau ir palaikysiu kad visos zinotu kaip elgtis norint nutraukt piena staiga.


Man panasi situacija... Pieno tiek gaminasi, kad nebezinau kur jo deti... O del uzdegimo spenelyje, tenka nusitraukineti (+ lelyte nebenori imti sveikosios kruties, tad nusitraukineti tenka abi pries kiekviena maitinima). Dabar jau, tiesa, nebeislaukiu net 2 valandu nenusitraukusi, pienas varva nuolat, o krutys lyg akmenines vel... (per menesi antra karta temp. pakyla) verysad.gif Tiek isvargau su nusitraukimais ir ( . ) masazavimais, ka dnutariau 'paristi' sita reikala galutinai.

Paciai nepavyksta, saldau - nuttraukiu maziau, bet vistiek 2 val MAX ir vel bidonais bega verysad.gif
__

Bandau ziuretis medikamenti laktacijos mazinima.

Ar siam medikamentui isigyti butinas receptas? (speju, akd taip, bet pasitikslinu jau zinanciu blush2.gif ) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 03 19, 13:11)
Man panasi situacija... Pieno tiek gaminasi, kad nebezinau kur jo deti... O del uzdegimo spenelyje, tenka nusitraukineti (+ lelyte nebenori imti sveikosios kruties, tad nusitraukineti tenka abi pries kiekviena maitinima). Dabar jau, tiesa, nebeislaukiu net 2 valandu nenusitraukusi, pienas varva nuolat, o krutys lyg akmenines vel... (per menesi antra karta temp. pakyla)  verysad.gif  Tiek isvargau su nusitraukimais ir ( . ) masazavimais, ka dnutariau 'paristi' sita reikala galutinai.

Paciai nepavyksta, saldau - nuttraukiu maziau, bet vistiek 2 val MAX ir vel bidonais bega  verysad.gif
__

Bandau ziuretis medikamenti laktacijos mazinima.

Ar siam medikamentui isigyti butinas receptas? (speju, akd taip, bet pasitikslinu jau zinanciu  blush2.gif4u.gif


as tai neatsimenu jau-bet pirkau su receptu. Man regis nereik-ta prasme jo vaistinej nepasilieka,taigi manau parduos jei paakysit kad gydytoja skyre. Gelbekites kopustu lapais 4u.gif
Atsakyti