Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto Žemė

QUOTE(butterflyfairy @ 2011 02 02, 14:22)
turiu klasimeli, ar jus naudojat pries tai koki nors makiazo pagrinda? ar tiesiog egipto eme tepat ant svaraus veiduko? 4u.gif

as seniau tik po kremo dieninio,dabar kartais ir ant makiazo pagrindo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2011 01 31, 13:42)
As esu pirkusi su tokia akcija,kad pridejo sepeteli. As jo nenaudoju,taip ir guli biggrin.gif


tas sepetelis, kuri dovanoja, tai toks ne is puikiuju biggrin.gif ziauuuuriai astrus jis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(butterflyfairy @ 2011 02 02, 14:22)
turiu klasimeli, ar jus naudojat pries tai koki nors makiazo pagrinda? ar tiesiog egipto eme tepat ant svaraus veiduko? 4u.gif


as tai kaip kada smile.gif
kartais ant svaraus veiduko, kartais ant kremuko, o kartais ant krempudros smile.gif
Atsakyti
O man labai patinka Egipto Žemė, bet visai netinka doh.gif verysad.gif Dėmėm tokiom po kurio laiko išsiskirsto ir toks vaizdas atsiranda, kad būčiau ją tepliojus tik tam tikrose vietose.. doh.gif Odą turbūt labai tvarkyti reikia, arba paprasčiausiai ieškoti kažko geriau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo secret_lover_: 03 vasario 2011 - 22:14
QUOTE(secret_lover_ @ 2011 02 03, 22:14)
O man labai patinka Egipto Žemė, bet visai netinka  doh.gif  verysad.gif  Dėmėm tokiom po kurio laiko išsiskirsto ir toks vaizdas atsiranda, kad būčiau ją tepliojus tik tam tikrose vietose..  doh.gif  Odą turbūt labai tvarkyti reikia, arba paprasčiausiai ieškoti kažko geriau..

Mano oda riebi, ir po kiek laiko pradeda blizgeti, tada ir EZ truputi "vaziuoti" pradeda biggrin.gif , bet as taip graziai su servetele veida perbraukiu ir viskas liuks, veidas vistiek rudas lieka smile.gif
Kazkaip idomiai ta EZ i veida isigeria ir taip paprastai vienu serveteles brukstelejimu tikrai nenusivalo smile.gif
Atsakyti
Kas naudojat šią pudrą?Vokiška.Kaina pas mus 100-120 lt. Kaip ji ant veido žiūrisi,kiek išlieka,ar tinka riebiai odai?
Tana-cosmetics
Egypt-Wonder
user posted image
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2011 02 03, 23:14)
O man labai patinka Egipto Žemė, bet visai netinka  doh.gif  verysad.gif  Dėmėm tokiom po kurio laiko išsiskirsto ir toks vaizdas atsiranda, kad būčiau ją tepliojus tik tam tikrose vietose..  doh.gif  Odą turbūt labai tvarkyti reikia, arba paprasčiausiai ieškoti kažko geriau..


greiciausiai nepalaukiat kol kremukas ar pudryte susigers i oda ir tada dedat zeme.. reikia palaukti kol susigers, tada gerai dengiasi ant veiduko ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2011 02 03, 23:14)
O man labai patinka Egipto Žemė, bet visai netinka  doh.gif  verysad.gif  Dėmėm tokiom po kurio laiko išsiskirsto ir toks vaizdas atsiranda, kad būčiau ją tepliojus tik tam tikrose vietose..  doh.gif  Odą turbūt labai tvarkyti reikia, arba paprasčiausiai ieškoti kažko geriau..

Zinokit nera taip lengva ismokti EZ padengti 4u.gif tikrai nereik visiskai idealios odos, su laiku ismoksite padengti, gali nueiti i parduotuves kur EZ prekiauja , tai pamokys. As asmeniskai buvau uzejus i CUP Erdesos paruotuve, ten mane labai graziai padaze pirma karta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 02 07, 13:07)
Zinokit nera taip lengva ismokti EZ padengti  4u.gif  tikrai nereik visiskai idealios odos, su laiku ismoksite padengti, gali nueiti i parduotuves kur EZ prekiauja , tai pamokys. As asmeniskai buvau uzejus i CUP Erdesos paruotuve, ten mane labai graziai padaze pirma karta 4u.gif


Na nzn, kokia Jūs EZ naudojate, bet maniške IKOS turi tokia savybę, kaip beteptum, vistiek atrodysi gerai smile.gif Beje reikia didelio šepetuko ir tada, bent jau man, jokių problemų. smile.gif
Atsakyti
Esu turėjusi, bet likau nepatenkinta.
Man didelė problema buvo ta, kad kai padengi atrodo viskas gerai, o palaukus kelias valandas rudumas ryškėja ir pasidarai per tamsi doh.gif Ir taip būdavo visada, pasidengdavo tolygiai, plėmų nebuvo, bet tamsėja ir tamsėja.
Šiuo metu esu perėjusi prie kitų bronzantų ir jaučiuosi ir atrodau daug geriau. smile.gif Daugiau nenorėčiau EŽ bandyti.
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2011 02 07, 13:53)
Esu turėjusi, bet likau nepatenkinta.
Man didelė problema buvo ta, kad kai padengi atrodo viskas gerai, o palaukus kelias valandas rudumas ryškėja ir pasidarai per tamsi doh.gif Ir taip būdavo visada, pasidengdavo tolygiai, plėmų nebuvo, bet tamsėja ir tamsėja.
Šiuo metu esu perėjusi prie kitų bronzantų ir jaučiuosi ir atrodau daug geriau. smile.gif Daugiau nenorėčiau EŽ bandyti.


Stebuklai kazkokie bigsmile.gif
Atsakyti
Jums stebuklai, o man ne. smile.gif
Nes žinau dar ne vieną žmogų kuriam irgi taip buvo.
Klausimas kodėl vieniem taip būna, kitiems ne g.gif
Tikrai nesu iš tų kurios be saiko deda pudros ant veido.
Atsakyti