Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto Žemė

QUOTE(Dieter @ 2011 02 07, 14:07)
Jums stebuklai, o man ne. smile.gif
Nes žinau dar ne vieną žmogų kuriam irgi taip buvo.
Klausimas kodėl vieniem taip būna, kitiems ne g.gif
Tikrai nesu iš tų kurios be saiko deda pudros ant veido.

\
O kokia konkrečiai EZ naudojote?
Atsakyti
Tai buvo Egyra 'Egyptische Erde'
Štai tokia
Atsakyti
Man kaip tik EZ visada lengvai ir graziai uzsitepa. Zinau,kad veliau paryskeja,tai stengiuos nepersistengt. Dabar ka tik pirkau ta naujausia Bikor be blizgesio. Truputi spalva nusivyliau,gal per ryza kazkokia,bet iprasiu tikiuosi. Tepasi graziai ir lygiai. Bet kai palyginu atspalvi, tai jis ryzesnis uz Ikos dabar. Kai viena prie kitos pridedi, Ikos atrodo visai kito rudumo.Tik jos reik daugiau tept,sita Bikor skalsesne tikrai.
Papildyta:
QUOTE(Dieter @ 2011 02 07, 15:32)
Tai buvo Egyra 'Egyptische Erde'
Štai tokia

As tokios is vis nemacius g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 07 vasario 2011 - 17:32
QUOTE(Dieter @ 2011 02 07, 14:32)
Tai buvo Egyra 'Egyptische Erde'
Štai tokia


Tai nieko nuostabaus, kad visokios problemos, kazkoki fuflo naudojate....
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2011 02 07, 15:32)
Tai buvo Egyra 'Egyptische Erde'
Štai tokia




lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir dar stebites, kdl netiko.. ta nusipirkit is drogo uz 8lt gal geriau bus jei nenorit normalios.. neklaidinkit zmoniu 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Jei čia LT tokios nėra ir jūs nežinote, tai nereiškia, kad ji fuflo.
Pirkta buvo Vokietijoje.
Pora mano draugių pirko iš Erdesos (jei neklystu, kur CUP'e yra) ir joms buvo lygiai tokia pat problema, kad pradėdavo smarkiai tamsėti. Tai ir man dabar sakyt, kad fuflo nusipirko ir klaidina žmones?!
Tokią kaip mano rodyta, naudoja mano mama ir kelios dar moterys ir joms tokių problemų nėra.
Be to, senoje temoje 2009 metais buvo rašoma moterų apie ją, ir atsiliepimai ne tokie prasti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dieter: 10 vasario 2011 - 18:25
QUOTE(Dieter @ 2011 02 10, 19:20)
Jei čia LT tokios nėra ir jūs nežinote, tai nereiškia, kad ji fuflo.
Pirkta buvo Vokietijoje.
Pora mano draugių pirko iš Erdesos (jei neklystu, kur CUP'e yra) ir joms buvo lygiai tokia pat problema, kad pradėdavo smarkiai tamsėti. Tai ir man dabar sakyt, kad fuflo nusipirko ir klaidina žmones?!
Tokią kaip mano rodyta, naudoja mano mama ir kelios dar moterys ir joms tokių problemų nėra.
Be to, senoje temoje 2009 metais buvo rašoma moterų apie ją, ir atsiliepimai ne tokie prasti.

Tiesiog sioje temoje diskutuojama apie Ikos ir Bikos , o ne apie visus bronzantus/pudras vadinamas Egipto zeme 4u.gif taip pat kaip meteoritu temoje butent apie Guerlain meteoritus , o ne apie kitu firmu gaminamus a la "meteoritus" .
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2011 02 07, 14:53)
Šiuo metu esu perėjusi prie kitų bronzantų ir jaučiuosi ir atrodau daug geriau. smile.gif Daugiau nenorėčiau EŽ bandyti.


koki bronzata naudojat? noriu kazko panasaus i ez efekta bet ne ez rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2011 02 10, 19:55)
koki bronzata naudojat? noriu kazko panasaus i ez efekta bet ne ez  rolleyes.gif
Čia gal bus ne ta tema, bet... šiuo metu turiu tokią ir esu labai patenkinta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2011 02 10, 19:20)
Be to, senoje temoje 2009 metais buvo rašoma moterų apie ją, ir atsiliepimai ne tokie prasti.



Nu sita manau geresne nei amerikietiska EZ smile.gif ta prasme sita kur jus nurodet..
Atsakyti
As naudoju Bikor ir ji man labai patinka smile.gif kiekvieną dieną nenaudoju, tad neįsivaizduoju, kada ji baigsis biggrin.gif nemėgstu soliariumų, tad egipto žemės suteikiama įdegio spalva man tinka ir atrodo natūraliai, jokio oranžinio atspalvio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 02 10, 18:49)
Tiesiog sioje temoje diskutuojama apie Ikos ir Bikos , o ne apie visus bronzantus/pudras vadinamas Egipto zeme  4u.gif  taip pat kaip meteoritu temoje butent apie Guerlain meteoritus , o ne apie kitu firmu gaminamus a la "meteoritus" .

tikrai? labai nustebau šį postą perskaičius
nėra meteoritų temos, yra tema Rutulinės pudros, o joje tiek apie meteoritus, tiek pvz apie Guerlain summer stone buvo postų, buvo postų apie lietuviškus meteoritus, galima rašyt ir apie Avon rutuliukus.
ši tema visom egipto žemėm, ne tik Bikor ir Ikos schmoll.gif
Atsakyti