Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingumo pažinimu grįsti metodai (VIII)

QUOTE(flight @ 2011 02 09, 19:08)
Mano atveju tai buvo sąmoningas prezervatyvo nenaudojimas, mat pagal gleives ir kitus apskaičiavimus turėjo būti šimtu procentų saugios dienos (jau turėjo prasidėti mm, ciklas reguliarus, ciklas buvo, pagal mano požymius, ovuliacinis ir ovuliacija jau senai senai buvo praėjusi..). O kam per saugias dienas sargis?
Ir - labas, mamyte, aš jau pakeliui  cool.gif
Eina sau tas NŠP  doh.gif Čia gal nebent norinčioms pastoti tinka - išsiaiškini, kada vasingiausios dienos ir pirmyn wink.gif



Pagal tuos Jūsų požymius (ypač pagal "ir kitus apskaičiavimus), jei BT nematavote, tai niekaip negalėjote nustatyti jog prieš tai ciklas buvo ovuliacinis ar anovuliacinis smile.gif
Todėl versti kaltės ant NŠP visiškai nereikėtų smile.gif
Atsakyti
ne, BT nematavau, jos man neišeina matuoti dėl gyvenimo būdo. Bet su gleivių stebėjimais laikau save jau prakutusia ir tikrai atpažįstu, kada jos vaisingos, o kada - ne.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2011 02 09, 21:03)
ne, BT nematavau, jos man neišeina matuoti dėl gyvenimo būdo.  Bet su gleivių stebėjimais laikau save jau prakutusia ir tikrai atpažįstu, kada jos vaisingos, o kada - ne.. blush2.gif


Anovuliacinio ciklo metu dažnai visi požymiai rodo ovuliaciją, visas organizmas kaip ir ruošiasi ovuliacijai, bet ji neįvyksta. Net tariamos mmm būna ir tada atrodo kad viskas "pagal planą"..
Net jei kaskart tvarkingai "susigaudyčiau" savo gleivėse (laaabi jau "neišraiškingos" jos man doh.gif ), nepasitikėčiau nematavusi BT jau vien dėl galimo anovuliacinio ciklo smile.gif
Atsakyti
gana idomi temele, bet man viska iki galo suprast be galo sudetinga doh.gif lotuliukas.gif per daug nepergyvenu, nes ir vaiku susilaukusios moterys neatrodo labai apsisvietusios (bent jau mano aplinkiniu tarpe) rolleyes.gif
viena tokia "zinove" mane buvo apsvietusi, kad vaisingiausios dienos yra pirmoji savaite po menesiniu lotuliukas.gif aciu dievui, kad tuo metu dar geriau KT ir dideliais eksperimentais neuzsiiminejau doh.gif siuo metu KT nebegeriu (jau greit bus metai thumbup.gif), o saugomes... niekaip blush2.gif kadangi po KT ciklas laaabai nereguliarus, bet pagal isskyras daug maz bandau pasekti savo vaisingas dieneles mirksiukas.gif zodziu, stengiuosi maziau pasitiketi VBS'u (viena boba sake), o pati daugiau maziau apsisviesti biggrin.gif kol kas sekasi labai gerai, be jokiu neplanuotu nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spilgiukee: 10 vasario 2011 - 14:55
spilgiukee, bet statistika tokia, kad per du metus nesisaugant pastoja apie 85 proc. porų unsure.gif Ar Tu seki gleives?
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2011 02 10, 19:04)
spilgiukee, bet statistika tokia, kad per du metus nesisaugant pastoja apie 85 proc. porų unsure.gif Ar Tu seki gleives?


jo jo, viskas suprantama, jeigu per ateinancius du metus ir pastosiu, nebus dideles bedos lotuliukas.gif bet siaip aisku saugomes, nes dabar kaip ir neplanuojam nestuke.gif unsure.gif seku gleives, aisku tuo metu traukiam is stalciuko durex thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2011 02 10, 18:09)
jo jo, viskas suprantama, jeigu per ateinancius du metus ir pastosiu, nebus dideles bedos lotuliukas.gif  bet siaip aisku saugomes, nes dabar kaip ir neplanuojam nestuke.gif  unsure.gif  seku gleives, aisku tuo metu traukiam is stalciuko durex thumbup.gif


drinks_cheers.gif
Smagu, kad domitės savo organizme vykstančiais procesais smile.gif nėra taip labai sudėtinga, turbūt sunkiausia prisiruošti, pvz kad ir BT matuoti. Jau pirmo ciklo metu daug kas paaiškėja ir viskas daug užtikrinčiau pasidaro smile.gif
Atsakyti
smile.gif visgi man tadad iškyla klausimas ,jei ciklo viduryje buvo anovuliacinis ciklas,tai tikra ovuliacija dar gali iki mm įvykti?pav.prieš pat mm?tada tas natūralus saugojimas nieko vertas.
Atsakyti
QUOTE(ajivlis @ 2011 02 11, 15:24)
smile.gif visgi man tadad iškyla klausimas ,jei ciklo viduryje buvo anovuliacinis ciklas,tai tikra ovuliacija dar gali iki mm įvykti?pav.prieš pat mm?tada tas natūralus saugojimas nieko vertas.

Merginos, nujaučiu kad man mikliai teks parašyti įrašą apie mitus susijusius su vaisingumo pažinimu blush2.gif
ajisvlis, toks dalykas, kaip ciklo vidurys yra visai nesvarbus. Svarbiausia ta ciklo dalis, kada yra vaisingas metas, o pati ovuliacija labai retai būna ciklo viduryje. Mėnesinės įvyksta praėjus 10-16 dienų po ovuliacijos. Tarkim, moters ciklo įprastinis ilgis yra 36 dienos (va kaip mano 4u.gif ) Ovuliacija paprastai vyksta 22 ciklo dieną, bet tuo metu ji laikė egzaminą, susibarė su vyru, apsirgo vaikutis ir tuo metu dėl streso ovuliacija neįvyko. Bet ji gali įvykti bet kada vėliau ir ji visada įvyksta iki normalių mėnesinių, nebent tai būna ne mėnesinės, o ovuliacinis kraujavimas. Todėl aš ir nesinaudoju NŠP, o derinu prezervatyvai plius žinios apie savo kūną. Tokiu atveju, jei nebūna ovuliacijos, o ar ji iš tikrųjų buvo galima numatyti tik matuojant bazinę temperatūrą, reikia saugotis.
Atsakyti
QUOTE(nesigilink @ 2011 02 10, 19:30)
nėra taip labai sudėtinga, turbūt sunkiausia prisiruošti, pvz kad ir BT matuoti. Jau pirmo ciklo metu daug kas paaiškėja ir viskas daug užtikrinčiau pasidaro smile.gif


jo jo, sita tai sunku prisiruosti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2011 02 11, 15:45)
jo jo, sita tai sunku prisiruosti doh.gif


Sunkoka,pritariu.Bet jau antrą mėnesį tai tampa tiesiog įpročiu ir savaime ranka tiesias link termometro tik prabudus.Tikrai negalvojau kad bus taip smagu smile.gif
Atsakyti
Papildžiau 4u.gif apie gleives ir pagrindinės taisyklės jeigu pastebėsite kokių klaidelių, ar turit klausimų, idėjų, rašykit, pataisysiu mirksiukas.gif
Atsakyti