Įkraunama...
Įkraunama...

Rytu Europos aviganiai ir ne tik

http://www.sarikas.l...uropos-aviganis

aš žinojau, kad VA daugintojų mėgiami.. bet rytiečiai, šitaip, kad kasdien po naują skelbimą? g.gif
Atsakyti

Sveiki! 4u.gif

Jungiuosi prie šitos temos smile.gif Įsigijom sausio 4 d. juodą REA kalytę (veislynas "Iš Gargždų"), vakar 2 mėn. jai suėjo.


user posted image

Dabar įdomiausia dalis, kaip seksis katei susitaikyt su nauju augintiniu biggrin.gif Kol kas ji per daug tuo nesidžiaugia, bet jei paliekam abu neatskirtus nakčiai, šuniukė geriau miega ir "neverkia" smile.gif Nors katė ir aukštai užsilipus ir visai nebendrauja su šuniuke.
Vieną naktį bandėm atskiruose kambariuose uždaryt (norėjom duot ir katei ramybės, nes labai jau nelaiminga, apatiška pasidarė), bet tada šuniukė daug inkštė. Net nežinau, ar čia su tuo susiję, ar šiaip sutapimas smile.gif

Žodžiu, įdomūs Nauji metai laukia biggrin.gif

Atsakyti
Oi koks grožis, netingėkit naujų foto įmesti ax.gif
Kaip charakteris mažiuko, ką planuojat veikti su juo gyvenime? smile.gif
Atsakyti
Jeigu kažkam įdomu, tai būtinai galėsiu pasidalint naujomis nuotraukomis smile.gif

Šuns paskirtis - šeimos šuo biggrin.gif Aš niekad neauginus šuns, man ir katė gerai buvo blush2.gif Bet vyras nuo mažens su šunimis augęs, labai norėjo pagaliau ir savo turėt, tai jo iniciatyva ir įsigijom smile.gif Net ir nežinau, ką galima papasakoti apie šuniukės charakterį... Dar tik porą dienų turim. Labai judri - turbūt kaip ir visi maži šuniukai, visur lenda, mus sekioja, viską graužt bando, į drausminimus kol kas sunkiai reguoja, katės pirmą dieną bijojo, dabar jau nori susipažinti ir prie jos lenda. Jei nebūna labai kažkuo susidomėjus, jau reguoja pašaukta ir ateina. Lyg ir jau į vardą reaguoja (Kira pavadinom).

Man kiek baisoka buvo dėl šuns įsigijimo, nes jau ir apie vaikus galvojam (ir kad katės neskriaustų biggrin.gif ), bet tikiuosi, kad pavyks šunę išdresuoti, kad bus draugiška šeimoje ir visi gražiai sugyvensim smile.gif
Atsakyti
Sveiki. mirksiukas.gif
Mes taip pat "Gargždiniai"! thumbup.gif gal net būsim giminaičiai mirksiukas.gif Kas mamytė? 4u.gif

P.S. ar tik ne Pekka Iš Gargždų, o tėvas Brait? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blogiukeeee: 21 sausio 2014 - 01:30
Sveiki, kažkaip apmirė ši tema... Kaip Rytukai gyvena? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Setaeli @ 2014 11 27, 12:46)
Sveiki, kažkaip apmirė ši tema... Kaip Rytukai gyvena? smile.gif


feisbuke pakankamai aktyviai gyvena smile.gif
Atsakyti
Deja, dar neužaugau iki feisbuko... sad.gif biggrin.gif

Bet dėl visa ko - kaip vadinasi grupė veidaknygėj? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Setaeli: 27 lapkričio 2014 - 21:49
QUOTE(Setaeli @ 2014 11 27, 21:48)
Deja, dar neužaugau iki feisbuko... sad.gif biggrin.gif

Bet dėl visa ko - kaip vadinasi grupė veidaknygėj?  blush2.gif


va čia smile.gif
https://www.facebook...60585940651823/
Atsakyti
Ačiū, kad kada... biggrin.gif
Atsakyti