Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiško gyvenimo rezultatai

QUOTE(Ievosius @ 2013 01 13, 19:26)
Tikrai, adaptavosi? Valgyti mesa?
Sioje paskaitoje vyrukas gerai su faktais parodo ta alia prisitaikyma valgyti mesa.
Papildyta:

Ir kodel darbas kitam yra neekologiska? Nelabai suprantu sioje vietoje.Kiekvienas turim skirtingu igudziu ir pomegiu, kurie vienaip ar kitaip gali tarnauti visiems. Ir kai susiburia keli zmones i grupe, kad pvz aprupintu kad ir savo nedidele bendruomene buvlemis ir kartu kolektyviskai jas augina - tai nebeekologija?
Tada viskas kas civilizacijos turima yra neekologiska, nei telefonas, nei nuotraukos nei internetas nei t.t ir pan.
Tiesiog nereikia linkti i joki ekstremizma ar krastutinuma. Esminis tikslas turi buti nekenkimas kitiems.Sinerginis bendradarbiavimas tikrai nera kazkas blogo ar priestaraujancio gamtai.

Tiesiog mano lengvi pamastymai... 4u.gif

man atrodo, kad jei dirbi kitam, nebent tas darbas ir yra tavo pomegis, tu negali jam visai atsideti. eini kaip i prievole. stengiesi vien del pinigu. tu esi baudziauninkas. priklausai ne nuo saves. cia mano irgi lengvi pamastymai, tad nenoriu nieko izeisti. o dirbti sau reikia drasos. ekologija yra tai, kas turetu daryti zmogu laisva.... 4u.gif pirmiausiai reikia nekenkti sau, tada galima galvoti apie kitus. kazkaip pradejau jausti gal, kad darbas man kenkia, todel cia taip pragydau biggrin.gif
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 01 13, 17:54)
Nerodysiu vyrui, aprašėt jo svajonių gyvenimą bigsmile.gif jis labai norėtų gyventi kažkur sodyboj, užsiimti švaria, ekologine ūkininkyste ir priartinti mūsų gyvenimą bent kažkiek prie įsivaizduojamo idealizuojamo pasaulio

sutinku, kad laiko atgal nepasuksi, tačiau svajoti ir eiti links svajonės nedraudžiama 4u.gif

p.s auginat gyvuliukus ir paukščius tik savo reikmėms?

dar norėjau pridurti- šiek tiek savo svajonę realizuojame pavasarį, vasarą, rudenį sodyboje, kai yra laiko ir galime kapstytis sode, darže, lauke....bet, kaip sako mano mama, užaugusi kaime- jai atrodo, kad mes žaidžiam.... Jiems, tikrai kaime užaugusiems, tokios ,,ekologijos" atrodo tik ,,žaisliukai miesteičiams" laugh.gif

auginam, tiskliau ne as, o mano vyras, avis. ir savo reikmem ir ne savo. tiesa sakant kiek pjovem patys nelabai ir paragavom, miestieciai isgraibste. nu jo, ir man atrodo, kad tik zaisliukai visokie kremukai ir pan.
Tai cia mano vyro buvo svajone, nes man buvo gerai mieste, visai, bet dezutej nepatiko susispaudus su kaimynais. ir dar kai gyveni mieste, tai bustas nera tavo is tikro, net jei jis ir yra tavo biggrin.gif tu negali gyventi kaip nori, triuskmauti kai nori, arba tau triuksmauja ir t.t. galima iki begalybes plestis. bet siaip ir mieste man patinka. bet kaime.... tai ir zymiai pigiau gyventi, tai buvo sprendimas ir del ekonominiu sumetimu. bet kartais kas neprates gali stogas pavaziuot, tad reikia tureti uzsiemimu. nes jauciu, kaip daznai vaziuoja, kai issimusu is ideju....smile.gif bet pasiilgstu irgi to neekologisko uztersto miesto kartais. bet siaip tai gerai. kaime gyvenimo kokybe yra geresne, vaikams daug geriau, po savo kiema begioja, o kaip budavo mieste baisu i lauka iseiti, kad i koki s...neiliptu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 13 sausio 2013 - 21:32
QUOTE(mėnulis @ 2013 01 13, 15:14)
Galima tik samoningai ar ne ta buti pagerinti.

va va... ekologija butu tik tada, kai gyventumem laukineje gamtoje arba negyvenamoje saloje pries milijona metu..o db jau ir dirvozemis persisemes trasu, nuo kaimynu darzu, ir lietus su nitratais ir t.t. manau, kad mes galime tik stengtis gyventi ekologiskai prisitaikes savo namu, seimos salygas. Db stengiames priartes prie ekologijos, bet kitos salygos to neleidzia, pvz.: vaiku maitinimasis darzelyje, mokykloje, susisiekimas ir kt.... bet stengtis reikia ir perduot eko principus vaikams, nes tikrai tai geriau ir mums, ir musu vaikams bei artimiesiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rdk: 13 sausio 2013 - 22:05
QUOTE(mėnulis @ 2013 01 13, 22:23)
man atrodo, kad jei dirbi kitam, nebent tas darbas ir yra tavo pomegis, tu negali jam visai atsideti. eini kaip i prievole. stengiesi vien del pinigu. tu esi baudziauninkas. priklausai ne nuo saves. cia mano irgi lengvi pamastymai, tad nenoriu nieko izeisti. o dirbti sau reikia drasos. ekologija yra tai, kas turetu daryti zmogu laisva.... 4u.gif pirmiausiai reikia nekenkti sau, tada galima galvoti apie kitus. kazkaip pradejau jausti gal, kad darbas man kenkia, todel cia taip pragydau biggrin.gif


Smagu, ka i kaima issikraustet. Norec i as ....bet as kazkodel( bent jau kol kas )geriau jauciuos mieste. Ma smagu savaitgaliais nuvaziuot, poilsiui kaip sakant.
O del darbo, tai jauciu dirbu pati ekologijai nedekingiausia darba. Nors stengiuos, jei imanoma maziau siukslint i pan. Bet ne visada tai galima. Darbas yr megiamas. Nei as, nei mana draugai neisivaizduo mani kazkuom kitu uzsijemant. Nors kartais pamisliju, ka but visai nieka but kokia gelininke/ darzininke...
Atsakyti
Laba diena 4u.gif . Pažiūrėjau į temos pavadinimą ir pagalvojau, kad čia tiks. Man atrodo svarbu šis pasisakymas- peticija dėl bičių http://www.avaaz.org...e_bees/?tAgsTab . Kam atrodo svarbu, reikėtų pabalsuoti
Atsakyti