Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiško gyvenimo rezultatai

QUOTE(Silvy @ 2011 04 04, 14:31)
Ka Jus norejot ta ir pasaket mirksiukas.gif ,poziuriai gali ir nesutapti.
Man arciau dusios " nekaltai nuspaustas nuo antikinio alyvmedžio, kuris yra nežinia kur" toks aliejus,beje,jei sertifikuotas kaip ekologiskas,tai tikrai neauga nezinia kur,o saugioj zonoj smile.gif


Tik nepamirškit, kad jį jeigu iš toli jums vežė, tai ekologija sutirpo. Nes laivas/mašina/kitas transportas naudojo ojėj kiek neeko dalykėlių, teršė planetą ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salomeja: 07 balandžio 2011 - 17:53
[quote=sena pažįstama,2011 04 07, 17:05]
Iki Velyku skersdavo pilnu tempu. drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif Išgelbėjot! Jau suabejojau, ar tik nebūsiu nusišnekėjus ax.gif Net bandau laikytis tokios mitybos pagal metų laikus ax.gif Vis įdomiau ax.gif Norisi gyventi ne tiek ekologiškai, kiek natūraliai. Gal anksčiau gyvenau viduramžiais g.gif
Atsakyti
Aš negyvenu ekologiškai, nes nemanau, kad tai 100% įmanoma. Bet, kaip čia pasakius... Gyvenu sąmoningai...
Vairuoju hibridą. Priklausau freecycle grupei, tad nereikalingus daiktus ne išmetu, o atiduodu. Perdirbu viską, ką galiu. Cheminius valiklius po truputį keičiu gamtoje sunykstančiais. Indų plovikliai, skalbikliai ne visai natūralūs, bet natūralesni, t.y. sunykstantys, be sintetinių kvepalų, su gamtoje suardomais konservantais. Maistas kiek įmanoma ekologiškas, 90% ar daugiau raciono- namie gamintas. Nes daugumoje restoranų viskas per saldu ar per sūru, pati namie geriau, sveikiau ir pigiau pagaminti galiu. Vaistų nevartoju, kiek įmanoma stengiuosi natūraliai gydytis. Šunį natūraliai mėsa maitinu, ne sausiakais visokiais.
Ir daug dar tokių mažų dalykų darau, kurie ant širdies geriau nusėda.

Kas pasikeitė? Nervų daugiau... biggrin.gif Burbu ant SB, kai ką nors perdirbamo į bendrą šiukšliadėžę išmeta arba šviesas visur įjungtas palieka. Širdį skauda, kad komposto nesigaminu, tad kai tenka kažką papelijusio išmesti- širdgraužys, nes galėjau perdirbti. Laiko dar daug atima, nes norisi viską pačiai darytis. Bet tai čia galima sakyti pati kalta, nes, nes pasirinkau tokį gyvenimo būdą...
Na, aišku, dar rezultatas tas, kad piniginė paplonėjo gerokai. Dėl maisto pagrinde.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 08 balandžio 2011 - 19:45
Na mes irgi bandome gyventi sveikai. Siaip kaip ir esu beveik viskuo patenkinta, kad atsisakeme daug kenksmingu priemoniu, taciau nusivyliau paakiu kremais, teisingiau gal dar neatradau tinkamo, nes tuos kuriuos bandziau jokio gero efekto negavau. Paakiu oda atrodo pavargusi, issausejusi doh.gif Tikiuosi greitu laiku atrasti tai ko ieskau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amliv99 @ 2011 04 09, 19:51)
Paakiu oda atrodo pavargusi, issausejusi  doh.gif Tikiuosi greitu laiku atrasti tai ko ieskau  mirksiukas.gif

Pabandykit persikų kauliukų aliejų vietoj kremų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2011 04 10, 03:03)
Pabandykit persikų kauliukų aliejų vietoj kremų  mirksiukas.gif

Aciu notworthy.gif butinai reiks pabandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...i.d?id=44483919
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 04 08, 21:21)

Kas pasikeitė? Nervų daugiau...  biggrin.gif Burbu ant SB, kai ką nors perdirbamo į bendrą šiukšliadėžę išmeta arba šviesas visur įjungtas palieka. Širdį skauda, kad komposto nesigaminu, tad kai tenka kažką papelijusio išmesti- širdgraužys, nes galėjau perdirbti. Laiko dar daug atima, nes norisi viską pačiai darytis. Bet tai čia galima sakyti pati kalta, nes, nes pasirinkau tokį gyvenimo būdą...
Na, aišku, dar rezultatas tas, kad piniginė paplonėjo gerokai. Dėl maisto pagrinde.


Man irgi panasiai, kartais komplikuota yra stengtis gyvent ekologiskai, reikia daugiau galvot ir ilgiau rinktis biggrin.gif pvz. kai noriu isbandyt koki nauja produkta, tai skaitinet etiketes, rinktis geriausia uztrunka kartais, jau nera taip,kad eidama parduotuvej metu i krepsi bet kuri tos rusies produkta.
Dekoratyvine kosmetika nelabai ekologiska naudoju.
Buitines priemones ekologiskas, palengvinau dar sau gyvenima ir maziau buteliu visokiu turiu, naudodama ta pati indu plovikli Ecover tiek indams, tiek voniai ir tualetui sveisti.
Atsakyti
man tai nepatinka indu plovikliai be kvapu biggrin.gif ka darom ekologisko, tai rusiuojame siuksles biggrin.gif
Atsakyti
nezinaui as jokiu pokyciu nejauciu..nors negaliu pasakyt kad as naturaliste didi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akwariuma @ 2011 04 18, 16:03)
man tai nepatinka indu plovikliai be kvapu biggrin.gif ka darom ekologisko, tai rusiuojame siuksles biggrin.gif

Tikriausiai del to,kad dauguma is musu esame priprate prie sintetiniu kvapu.As nusipirkau eco pard.labai faina ir skaniai kvepianti eco indu plovikli,labai juo patenkinta,kainavo 14lt,talpa 700ml,labai tirstas ir ilgam pakaks.
Kas liecia ivairius sveitiklius,valiklius,man juos atstoja paprastas muilas,mano dujine ne ka prasciau nusisveicia nei reklamoi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(JusRuMa @ 2011 03 24, 11:26)
Na, bet per pastaruosius metus tiek kartų sirgome visi, kad baisu. Nė vienais metais tiek daug vyresnieji vaikai neslogavo ir nekosėjo doh.gif  Grai, kad aš šiuo metu būnu namuose su mažąja - veidas gyvenime nebuvo toks negražus, o seborėjinis dermatitas pastoviam paūmėjime... Viliuosi, kad tai pereinamas laikotarpis. Gal organizmai stumia visą brudą lauk? g.gif Logiškai suvokiu, kad nuo sveikų produktų taip negali būti, kad gal kitos priežastys, kad sutapimas... Turbūt reikia dar laiko ir kantrybės smile.gif

O as maniau,kad cia tik man vienai taip.Sia ziema sirgom istisai,as beveik 5 menesius be pertrauku doh.gif ir dar chronine sloga isigijau verysad.gif Vaikas irgi sirgo kaip niekad daug,net vyras buvo pakirstas porai dienu.
Veido oda ir mano baisi,negaliu ziuret,naudoju du naturalius kremukus,daznai tepuosi kokosu aliejum,bei jonazoliu aliejum.Tikiuosi praeis,nes dauguma raso,kad veido oda pagrazejo perejus prie natur produkt.
Papildyta:
QUOTE(Rūta Mėta @ 2011 04 07, 15:59)
Pažįstu žmonių, kurie vasarą raugintų kopūstų sriubą valgo blink.gif

O kas blogai su tais raugintais kopustais.Tai galima sakyt mano kasdieninis maistas,negaliu gyvent be raugintu kopustu,be sriubos,nei vasara nei ziema,nu man beproto skanu smile.gif

O kas liecia lasinius ir bulves,tai vieni budami jauni mirsta nuo vezio,nes didele dali savo gyvenimo tik darzoves ryjo,o mociute valgydama riebiai ir sociai mire sulaukus vos ne 100m.Kas teisus?
Atsakyti
Pasirodo Šiaurės tautelės, kurios visiškai negauna jokių daržovių ir vaisų (ir jei gautų - jų organizmas šių produktų netoleruoja) visą vit. C reikalingą kiekį pasisavina iš mėsos, ypač - iš pvz. ruonių kepenų, kurias valgo žalias.

Mes taip pat gimėme, mūsų tėvai ir seneliai irgi gimė mūsų zonoje, mes priskiriami daugiau šiaurinėms tautoms. Tad mums BŪTINI lašiniai, jie "maitina" smegenų ląsteles smile.gif
Dar kažkam reikaloingi lašiniai (man smulkiai aiškino senas profesorius, tik tada nelabai dėmesį kreipiau į jo kalbas), dabar prisimenu seniai įvykusį pokalbį, ir suprantu, kad tas žmogus kalbėjo labai išmintingus dalykus.

Manau, kad kiaulytė turi būti auginama ne "daniškose kiaulidėse", bet natūraliai, tokio gyvuliuko mėsytė tikrai nekenkia.

Lašiniai beje neina "į kūną" wink.gif


Atsakyti