Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir dantų priežiūra

QUOTE (Rigedora @ 2004 06 09, 08:45)
norėčiau daugiau sužinoti apie nuskausminamuosius. Nežinau ką leisdavo kai buvau nėščia, bet po to iššaukdavo migreną. Nuo adrenalino pradedu visa beprotiškai drebėti, kad vos puodelį prie burnos pakeliu. paskutinį kart leido dar kažką-specialius visokiems širdininkams, kraujospūdininkams. nuo to irgi buvo lengvas drebuliukas, bet jau ne toks stiprus. Ar man išvis netinka niekas ar dar kitokių priemonių yra?

Siaip jau nuskausminimas nesciai neturetu pakenkti. Apie tai placiau rasiau temeleje- Kada nesciai taisytis dantis. Na o jums reiketu pasikonsultuoti su terapeutu, padaryti alerginius meginius ir butinai issiaiskinti, kokiems vaistams esate alergiska, kad pries nuskausminima galetumete informuoti savo stomatologa.
Atsakyti
Kas galetu buti, kai valausi dantis, baisingai skauda apatine dantenas. Gal kokiu vitaminu truksta. Tai pasidare nestumo metu, dabar dar labiau paskausta.
Atsakyti
QUOTE (Saulutele @ 2004 06 09, 18:29)
Kas galetu buti, kai valausi dantis, baisingai skauda apatine dantenas. Gal kokiu vitaminu truksta. Tai pasidare nestumo metu, dabar dar labiau paskausta.

Tai gingivito, arba kitaip sakant dantenu uzdegimo pozymiai. Dazniausiai gingivitas ir parodontoze- paveldimos ligos. Taciau ju atsiradima ir paumejima itakoja bendra organizmo bukle. Patarciau pagerti daugiau vitaminu, taip pat galima vartoti specialius slalavimo skyscius ir zele nuo dantenu uzdegimo.
O svarbiausia gerai isimiegokite, sveikai maitinkites ir venkite stresu! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Stomatologė @ 2004 06 09, 22:14)
Tai gingivito, arba kitaip sakant dantenu uzdegimo pozymiai. Dazniausiai gingivitas ir parodontoze- paveldimos ligos. Taciau ju atsiradima ir paumejima itakoja bendra organizmo bukle. Patarciau pagerti daugiau vitaminu, taip pat galima vartoti specialius slalavimo skyscius ir zele nuo dantenu uzdegimo.
O svarbiausia gerai isimiegokite, sveikai maitinkites ir venkite stresu! biggrin.gif

Gal galetumet parasyt koks tepaliukas? Ar berepceptinis
Atsakyti
QUOTE (Saulutele @ 2004 06 09, 19:21)
Gal galetumet parasyt koks tepaliukas? Ar berepceptinis

Lengvai gingivito formai gydyti tepaliukams recepto tikrai nereikia. O kokius naudoti... Na mums firmos ivairius reklamuoja ir savo prekes giria. Kazkaip net nelabai gilinausis kuris geriausias. Cia jums galetu patarti vaistininke- pagal skoni, kvapa ir kaina smile.gif .
Gal mamytes galetumete rekomenduoti kokius nors tikrai veiksmingus tepaliukus gingivito profilaktikai? Man irgi butu labai idomu, ka is tikruju galeciau rekomenduoti savo pacientams. Nes firmu reklama... dry.gif
Atsakyti
pradėjo labai kraujuot dantenos nei iš šio, nei iš to blink.gif ohmy.gif , ką daryt?Ko trūksta?
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 06 17, 10:01)
pradėjo labai kraujuot dantenos nei iš šio, nei iš to blink.gif ohmy.gif , ką daryt?Ko trūksta?

Cia jau gingivito (dantenu uzdegimo) pozymiai. Vitaminu trukumas, pervargimai, stresas- zodziu visa organizmo bukle tam taip pat gali tureti itakos. Visu pirma labiau mylekite save. smile.gif
Taip pat dabar pradekite naudoti tik labai minksta sepeteli, apsilankykite pas burnos higienista ir pabandykite skalavimo skysciu ar zele nuo dantenu uzdegimo. Jei bukle negeres, kreipkites pas parodontologus.
Atsakyti
man patarė skalauti dantenas ąžuolo žievės nuoviru arba ištirpintu vandeny vit. C, ar tai išeitis g.gif ?
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 06 18, 05:58)
man patarė skalauti dantenas ąžuolo žievės nuoviru arba ištirpintu vandeny vit. C, ar tai išeitis g.gif ?

Del azuolo zieves tikrai nezinau.. O vitamina C geriau ko gero gerti. smile.gif
Atsakyti
azuolo zieves nuoviras bent jau man yra bene pats pirmasis vaistas kai paraudonuoja ar susizeidzia dantenos...buna ar ka astriau pavalgai, tai ismenga ir suzaloja, paskui skauda net istinsta, tai as skalauju azuolo zieve arba paprastu druskos tirpalu...kartais jei turiu ar kas rimciau patepu Fuxino tepaliuku thumbup.gif
Atsakyti
Man nuo dantenu susizalojimu labai gerai padeda skalavimo skystis (L'Angelica berods vadinas). Labai jauciasi, kai ilgesni laika nepaskalauju, nes labai lengvai susierzina dantenos, o tada jau begu i vaistine skyscio iekot tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukuotukaf: 29 birželio 2004 - 22:14
sveiki, man stomatologė liepė traukt dantį ohmy.gif , tipo, antras nėštumo trimestras palankiausias dantims gydyt ir geriausia traukt dabar ohmy.gif mad.gif , kaip manot?Ir sakė, dantenos iškilę, reikia skalaut vaistažolių trinktūrom unsure.gif
Atsakyti