Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(akvilyte @ 2011 01 28, 20:40)
turbūt pirmas tortas, kurį man gaila būtų pjaut unsure.gif

wub.gif wub.gif wub.gif

ir visų kitų superiniai,čia prieš miegą ateinu pasižadinti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2011 01 28, 21:49)
topsecret.gif su ausim uždengiau  ax.gif

jei sugebejai uzmaskuoti,vadinasi nera jokio broko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2011 01 28, 21:40)

au au  bigsmile.gif  medutis, mmg  biggrin.gif biški su liapsusu bet apdengtas iš vieno gabalo masės  rolleyes.gif 



o jeeeeeei doh.gif ir kas cia dar ko nemoka blink.gif , laaaaaaabai grazu, nuostabus tortas wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(akvilyte @ 2011 01 28, 21:49)
topsecret.gif su ausim uždengiau  ax.gif

relax, tai tik tortas  biggrin.gif  man giala būtų pjaut ne dėl to kad šuniukas, o del to kad man pačiai šitas tortas žiauriai mielas  blush2.gif


kas uzdengta nesvarbu, matomu broku nera reiskias ju isvis nera thumbup.gif

drinks_cheers.gif
beje sunelis man i molini toki uznesa, atrodo kaip kad taupykle butu tik skiles betruksta ant nugaros wub.gif
Atsakyti
Man ir zole, ir aviukai labai grazu, as irgi nemoku tokiu padaryti thumbup.gif

Akilytes suniukas superinis. Zydras wub.gif mano megstamiausia spalva
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 01 28, 20:27)
aviukai tai super wub.gif  bet žolytė tai tokia.. blush2.gif  blush2.gif


Jetau , nu kaip tau neda..... gi avytės nuėdė tongue.gif ....avytės superinės wub.gif wub.gif wub.gif , ir kiti darbeliai ....

vaidulyte a tu jo neduok .... nu neduok ir viskas , sakyk atgijo au au , pjaut negalima schmoll.gif .

O rimtai ....gražus , be galo gražus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
ten pas mane nuvytusi zole lotuliukas.gif
pirma karta dariau zlyte is aisingo,tai taip ir gavosi.kita karta bus geriau ax.gif
Atsakyti
O aš šiandien šitą sūrio gabalą pasodinau , vis visi guli , kaip lavonėliai , nusibodo , lai pasėdi iki peilio .....

Morenginis tortas , pastilažas , viskas lygtai g.gif ...ai ...smėlis iš kieme esančios dėžės cool.gif .... geras toks , tik gale vasaros atvežė , nespėjo dar kai kas p....

user posted image
Atsakyti
Vaje!! Tik neprieik prie kompo pora dieneliu ir nebespeji suziuret visu naujoviu-o ju cia tieeekkk!!! wacko.gif ir dar tokiu grozybiu! bis.gif bis.gif bis.gif Nu ir saunuoles gi jus,man i visa ta grozi pasiziurejus taip ir pradeda rankos niezet..Sekmes jums,MENININKES,ir toliau kuriant sedevrus!!! oro_buckis.gif
O as ir pas jus ne tusciomis,su linkejimais ir padeka nuo savo mylimiausio zvejo:viduj-Zozefina(dar neragauta,bet itariu-nu labai...kai paragausim-ir su jumis pasidalinsiu),puosta- pastiliazas
user posted image
Tik padekliukas truputi mazokas,nejo issiplest su puosimais,bet kaip namiskiams-by tik patogu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 28, 21:58)
smėlis iš kieme esančios dėžės  cool.gif .... geras toks , tik gale vasaros atvežė , nespėjo dar kai kas p....


ką aš žinau,žmonės perka,siunčiasi iš užsienių valgomą smėlį,o čia iš kiemo kasa doh.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Divia @ 2011 01 28, 22:01)

O as ir pas jus ne tusciomis,su linkejimais ir padeka nuo savo mylimiausio zvejo:viduj-Zozefina(dar neragauta,bet itariu-nu labai...kai paragausim-ir su jumis pasidalinsiu),puosta- pastiliazas




huh.gif ... kur ta mano žiūrkė .....
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 28, 22:05)
huh.gif ... kur ta mano žiūrkė .....


apsidairykit,mažu sūrį jau ėda lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 28, 21:58)
O aš šiandien šitą sūrio gabalą pasodinau ,

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kempine ten ne sūris tongue.gif


žvejys superinis bigsmile.gif
Atsakyti