Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(mmergyte @ 2011 01 28, 22:14)
apsidairykit,mažu sūrį jau ėda lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


... blink.gif brudas mad.gif , maniau pasislėpė kur ....


QUOTE(akvilyte @ 2011 01 28, 22:14)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  kempine ten ne sūris tongue.gif
žvejys superinis bigsmile.gif


Nuo pirmo jo darymo ( tiksliau kai pamačiau aš jį ) , jis man olandiško sūrio gabalas doh.gif ...nevalgau to daikto , smidz ...jis man .
Atsakyti
koks kempiniukas riestanosis biggrin.gif

o zuvis tai superine-copy ax.gif
Atsakyti
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

gavosi beze yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif

dabar supratau kaip turi dzibukai ( lotuliukas.gif ) stovėt ( lotuliukas.gif )
Atsakyti
Zinai ka, Cipsiuk, eik tu po velniu , su tokiais sedevrais, varai mus i nevilti. Nu fantastiski tavo tortai, visus be isimties kopijuoju i tortu lobyna kaip nuostabias idejas ir pamokas smile.gif

akvilytes - nuostabus sunekas - kaip tu toki uzdengei mase be jokiu plysimu??? bigsmile.gif Atrodo nepriekaistingai thumbup.gif wub.gif

Cia mano pauksciu pienas su persikais ir braskemis, dengtas pastliazu (Cipsiuko), puostas Cipsiuko geliu mases gelemis plius gum tragachan, aisingu.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2011 01 29, 00:03)
dabar supratau kaip turi dzibukai ( lotuliukas.gif ) stovėt ( lotuliukas.gif )


ane? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Samas pasakiskas wub.gif

bet sitas sitas su raudonomis kvietkomis wub.gif ai be zodziu as. Eisiu palysiu po kaldra, kad nesinervinciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(strazduks @ 2011 01 28, 16:17)
Dėkui , viskas iš jūsų lobyno smile.gif Drugelį galima ir nuimti  blush2.gif


labai grazi torciuko ta melsva spalva, koki cia dazai? ir tas drugelis man labai grazus, na bet cia pagal skoni ir senbuves gal geriau zino gerinius smile.gif
Atsakyti
Edita.Dita, nesinervuok taip, ateis ir į mūsų daržą šventė, kai turėsim tiek patirties, kaip mūsų Cipciukas thumbup.gif Tavo tortas būtų labai labai gražus, tik kažkas kiek suprantu nutiko masės vientisumui, bet jis man vis tiek labai labai patinka thumbup.gif

Akvilyte, Tau nėra neįmanomų formų matyt, sveikinu, esi labai šauni kepėja 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites reikia pagalbos sakykit kaip reguoja grietinele su aisingu ar laikytusi zolyte is aisingo ant grietinele tepto torto ar nelabai aciu uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 01 28, 20:46)
eina sau žmonės pakrypę rimtai.. verysad.gif  verysad.gif  kuo negerai tortas su šuniuku,būtinai tas šuniukas? doh.gif  verysad.gif

Jetau, koks skirtumas - tortas su šuniuku ar tortas šuniukas? vis tiek abu pjaustyt reikia.... doh.gif ieško sliekų kur nepalikę...

QUOTE(Divia @ 2011 01 28, 22:01)

O as ir pas jus ne tusciomis,su linkejimais ir padeka nuo savo mylimiausio zvejo:viduj-Zozefina(dar neragauta,bet itariu-nu labai...kai paragausim-ir su jumis pasidalinsiu),puosta- pastiliazas


Nerealu swoon.gif

dar aviukai ir Kempinukas, ir tas su raudnom rožėm - super drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 01 29, 09:57)
Jetau, koks skirtumas - tortas su šuniuku ar tortas šuniukas? vis tiek abu pjaustyt reikia.... doh.gif ieško sliekų kur nepalikę...


blink.gif blink.gif aš su jumis kalbėjau? blink.gif doh.gif doh.gif laisvas forumas,ir savo mintis galiu reikšti ten kur noriu doh.gif esmė kiek kitokią šuniuką galima nuimti,o kai jis suformuotas kaip ir nebe..čia jau jūs kabinėjatės prie žodžių doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 01 29, 07:52)
Edita.Dita, nesinervuok taip, ateis ir į mūsų daržą šventė, kai turėsim tiek patirties, kaip mūsų Cipciukas  thumbup.gif 



kada nors thumbup.gif dar per ta laika reikia priemoniu prisipirkti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Angel1203 @ 2011 01 29, 09:02)
Sveikos mergaites reikia pagalbos sakykit kaip reguoja grietinele su aisingu ar laikytusi zolyte is aisingo ant grietinele tepto torto ar nelabai aciu uz atsakyma.


O kodel nenori zolytes daryt is grietineles? Juk gaunasi ir is jos.
Atsakyti