Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(k.lapelyte @ 2011 01 28, 20:30)
dar kelis atnesu
mmg mase


labas visom, barbė tavo man graži, katytė, tokia nu tokia šiaip sau, man rankos tokios keistos. susitraukus atrodo. o avytės, tikrai liuksiškos, bet ta žolytė....jei sakai iš aisingo, tai jis per skystas. ir torto apdengimas tikrai nedailūs.

akvilyte, tortas nerealus

cipciukai, kaip visada nepriekaištingas, kempiniukas

divia, žuvis, man labai faina

ir nepradėkit tų pykčių, bet jau bloga, čia ir ateiti, kai riejatės. prašau mažiau kabinėtis prie žodžių. mes visos nuomones galim reikšti
Atsakyti
QUOTE(Divia @ 2011 01 28, 22:01)

O as ir pas jus ne tusciomis,su linkejimais ir padeka nuo savo mylimiausio zvejo:

jetus kokie nerealus jusu visu tortai

ale sis zvejo koks superinis, kai maniskis megsta zvejot, dovana butu superine thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 28, 22:58)
O aš šiandien šitą sūrio gabalą pasodinau


oi koks fainuolis, nuostabu thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Divia @ 2011 01 28, 23:01)
zvejo:viduj-Zozefina(dar neragauta,bet itariu-nu labai...kai paragausim-ir su jumis pasidalinsiu),puosta- pastiliazas


wau koks samas nuostabus, biski man i parukyta uznesa, bet tai tik dar skaniau atrodo thumbup.gif

QUOTE(eda.dita @ 2011 01 29, 00:03)
Cia mano pauksciu pienas su persikais ir braskemis, dengtas pastliazu (Cipsiuko), puostas Cipsiuko geliu mases gelemis plius gum tragachan, aisingu.

nu saunuole tikrai ispudingad thumbup.gif tik pastebejau ir kad biski su mase kazkas netaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2011 01 29, 10:19)


ir nepradėkit tų pykčių, bet jau bloga, čia ir ateiti, kai riejatės. prašau mažiau kabinėtis prie žodžių. mes visos nuomones galim reikšti

Nuomones reikšti galima, bet diagnozių nustatinėt gal nereikia. Skoniai visų labai skirtingi, ir vadinti pakrypusiais dėl skirtingo grožio supratimo.... ką aš žinau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Angel1203 @ 2011 01 29, 09:02)
Sveikos mergaites reikia pagalbos sakykit kaip reguoja grietinele su aisingu ar laikytusi zolyte is aisingo ant grietinele tepto torto ar nelabai aciu uz atsakyma.

mano šiokia tokia patirti sako,kad aisingas ant grietineles tirpsta......bent man tai nesilaiko.......
Atsakyti
cipsiuk, o kokia mase naudoji lipdymui figureliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2011 01 29, 12:53)
cipsiuk, o kokia mase naudoji lipdymui figureliu?  g.gif

Cypciukas jau daug kartų rašė, kad figūrėlėms naudoja Minordijos masytę modeliavimui. Paskaitykite temą Cypciuko patarimai, ji smulkiau aprašo, kur perka tą masę 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Akvilyte - labai mielas suniukas,
Cipciukas - sedincio kempiniuko dar nemaciau, GERAS!
Divia - idomus tavo dresuotas samas thumbup.gif paklausiau sunaus, kas cia, atsake - "pelyte ir policininkas" biggrin.gif

O cia mano torciukai:

Vyro jubiliejui darytas tortas. Vyro pavarde Vysniauskas, o zmona vadina bitute - is cia ir torto mintis smile.gif Snickersa's ir MMG
user posted image
user posted image

ir mergytes vieneriu metuku gimtadieniui su Karuna: Snickersa's, juodas miskas ir MMG
user posted image
Atsakyti
Jei nepaslaptis, kiek sveria tas antrasis tortas su karuna..?
Atsakyti
QUOTE
akvilyte,2011 01 28, 21:40

Labai gražus, bet pjauti būtų gaila
QUOTE
Lapelyte
,
Aviukai super, kai kur tortų padengimai nelygus, čia tik pastebėjimai (aš ir taip nesugebu)
QUOTE
Cipciukas
kaip visada, pritrenkia
QUOTE
Divia
žuvis labai tikroviška, toks senas šamas, net žvejys išsigandęs
QUOTE
Edita.Dita
tortas gražus, tik su mase kažkas ne taip
QUOTE
Dianocka,2011 01 29, 13:29
labai žaismingi tortai, šaunuolė

Atsakyti
Dianocka-pasakiski torciukai,ypac vysniukas ir ideja ir isbaigtumas,saunuole!
Akvilyte-kaip visada,be priekaistu!!(mano dukryte kai gime,gavom dovanu suniuka pliusini,tai lygiai toks pats,vakar jai sukako 8 metukai,o su juo vis dar miega)
Apie Cipciuko tortus tai net nesakysiu nieko,nes net banalu atrodo kartoti-grazu,zavinga....Tad be zodziu thumbup.gif
Edita.dita-labai grazus tortukas,nepaisant mases brokelio visa kita be priekaistu 4u.gif
Lapelyte-katyte man asmeniskai nelabai-kazkas su proporcijom nelabai,o aviukai liuks (tik sakau nuomone kaip stebetoja,as nemoku nei desimtadalio to,ka tu padarai)
ir visu,mergaites, tortai ,labai skaniai ir graziai atrodo,sitos temos deka,as bent jau savo seimai sugebu torta padaryt,nes anksciau tekdavo pirkti,o parduotuviniai doh.gif

Atsakyti
kokiu grozybiu mergaites cia pridejusios,net seiles tysta beziurint.Senai as jusu visu tortus ziurineju,tik vis paciai nedrasu buvo rodytis.Galiu tik padekoti visoms uz nuosirdzias pamokas,nes visos mes pradedanciosios is jusu senbuves mokomes.
Atsakyti