Įkraunama...
Įkraunama...

> Viskas naujagimiui, viskas ką tik atėjusiems į š

mielosios mamos,nezinau ar galima deti kitas nuorodas,bet labai reikia jusu pagalbos,gal kas gali isversti is rusu kalbos(nesneku jau 20 metu ,truputi primirsau).Manau ir jus pasinaudosit.Nuorodoj www.uzelok.ru kairej pusej yra mezgimas maziesiems,paspaudus ja 7 puslapyje,atrodo desinej pusej yra labai grazus ruzavas kostimelis,gal galit man isversti ar konkreciai pasakyti kaip ji reikia megzti:kiek akiu uzdeti,kas kiek prideti ar nuleisti ir artejant prie kaklo iskirpimo kaip ji megzti
PRASAU PRASAU PRASAU!!!!!!!!!!!!!
ACIU!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(meskinai5 @ 2013 03 23, 12:11)
mamux ievux tavo kostiumelis nuostabus !!!!!gal galetum pasidalinti kaip mezgiai megztuka ,matau kad jis reglano rankovemis,man kaip tik reikia tokio dydzio,nes laukiuosi ir mano pupa ateis i si pasauli liepos pab.Buciau be galo dekinga
aciu


Ačiū už pagyras 4u.gif
Viskas iš SM nukopijuota thumbup.gif
reglano mezgimo iš viršaus schema yra temoje "vaikiški rūbeliai, 27 tema", p. 9, 102 žinutė Viskas ten labai paprasta, tik sunku akis susiskaičiuot nuo kaklo pradedant, kad išplatėtų tiek kiek reikia - aš truputį per mažai užsidėjau, bet tingėjau ardyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamux ievux @ 2013 03 23, 12:23)
Ačiū už pagyras  4u.gif
Viskas iš SM nukopijuota  thumbup.gif
reglano mezgimo iš viršaus schema yra temoje "vaikiški rūbeliai, 27 tema", p. 9, 102 žinutė  Viskas ten labai paprasta, tik sunku akis susiskaičiuot nuo kaklo pradedant, kad išplatėtų tiek kiek reikia - aš truputį per mažai užsidėjau, bet tingėjau ardyt ax.gif

o kiek tu dejei megztiniui akiu?
Atsakyti
QUOTE(meskinai5 @ 2013 03 23, 13:09)
o kiek tu dejei megztiniui akiu?


viršuj pradėjau nuo 64 a., kai į 1 cm telpa 4 a. (priekio kraštuose iš jų po 6 a palikau užsegimui)
nuo kaklo viršaus iki pažasties mezgiau 13 cm, nuo pažasties iki apačios 15 cm, rankovės ilgis nuo pažasties 13 cm, megztinio plotis ties pažastim 22 cm

pagal išmatavimus atitinka maždaug 56 dydį. Jei megzčiau iš naujo, dėčiau kokiom 6-8 a. daugiau, tada būtų arčiau 62 dydžio smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mamux ievux @ 2013 03 23, 14:13)
viršuj pradėjau nuo 64 a., kai į 1 cm telpa maždaug 3 a. (priekio kraštuose iš jų po 6 a palikau užsegimui)
nuo kaklo viršaus iki pažasties mezgiau 13 cm, nuo pažasties iki apačios 15 cm, rankovės ilgis nuo pažasties 13 cm, megztinio plotis ties pažastim 22 cm

pagal išmatavimus atitinka maždaug 56 dydį. Jei megzčiau iš naujo, dėčiau kokiom 6-8 a. daugiau, tada būtų arčiau 62 dydžio  smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamux ievux: 23 kovo 2013 - 13:19
privėliau čia klaidų akis į cm talpindama ax.gif
žodžiu, viršų pradėjau nuo 64 akių ir išėjo 27 cm
Atsakyti
aciu tau mamux ievux,butinai pabandysiu.O gal tu gali man isversti is tos nuorodos ruzava kostiumeli kaip megzti www.uzelok.ru patiems maziausiems 7 puslapis
aciu tau is anksto
Atsakyti
QUOTE(mamux ievux @ 2013 03 22, 23:46)

noriu pasirodyt, nes šitas komplektukas grynai SM mezgimo temučių produktas -

Labai mielas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meskinai5 @ 2013 03 23, 15:01)
aciu tau mamux ievux,butinai pabandysiu.O gal tu gali man isversti is tos nuorodos ruzava kostiumeli kaip megzti www.uzelok.ru patiems maziausiems 7 puslapis 
aciu tau is anksto


Pabandysiu atsidaryt ir pažiūrėt 4u.gif
Atsakyti
aciu tau ,tu tikras draugas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(meskinai5 @ 2013 03 23, 17:46)
aciu tau ,tu tikras draugas thumbup.gif


deja, nepavyks būti tikru draugu - peržiūrėjau ir supratau, kad mano rusų k. irgi labai atrofavusis per 20 m. - gal reiktų močiučių paprašyt, kurios rusiškom mezgimo knygom kažkada naudojosi blush2.gif O puslapis tikrai nerealus - tiek visokių grožybių mažiukams thumbup.gif

ir dar dėl kombinzonų mažiausiems - aš esu mezgus tokį su sagom per abi klešnes, kad keičiant sauskelnes nereiktų viso nurengti. Deja, šitas nepasiteisino, nes pasirinkau mezgimą "po akim", kad šiltesnis būtų, bet jis labai tyso į plotį ir buvo nepatogu. Teko išardyt doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamux ievux @ 2013 03 23, 23:23)
deja, nepavyks būti tikru draugu - peržiūrėjau ir supratau, kad mano rusų k. irgi labai atrofavusis per 20 m. - gal reiktų močiučių paprašyt, kurios rusiškom mezgimo knygom kažkada naudojosi  blush2.gif  O puslapis tikrai nerealus - tiek visokių grožybių mažiukams  thumbup.gif

ir dar dėl kombinzonų mažiausiems - aš esu mezgus tokį su sagom per abi klešnes, kad keičiant sauskelnes nereiktų viso nurengti. Deja, šitas nepasiteisino, nes pasirinkau mezgimą "po akim", kad šiltesnis būtų, bet jis labai tyso į plotį ir buvo nepatogu. Teko išardyt  doh.gif

user posted image

graziai atrodo,gaila kad nebuvo praktiskas verysad.gif as irgi turiu labai daug visko primezgu tik reikia ikelti i kompa,butinai parodyciau bet nezinau kaip ikelti i kompa. g.gif
mamux ievux turiu kombinzono modeli labai grazus,tik be aprasymo,bet manau,nera sudetinga numegsti,tik kaip man ji ikelti......
Atsakyti
QUOTE(meskinai5 @ 2013 03 24, 11:29)
graziai atrodo,gaila kad nebuvo praktiskas verysad.gif as irgi turiu labai daug visko primezgu tik reikia ikelti i kompa,butinai parodyciau bet nezinau kaip ikelti i kompa. g.gif
mamux ievux turiu kombinzono modeli labai grazus,tik be aprasymo,bet manau,nera sudetinga numegsti,tik kaip man ji ikelti......


pačioj forumo temų pradžioj, skyriuj "dažniausiai užduodami klausimai" yra tema su paaiškinimais kaip įkelti fotkes smile.gif
Atsakyti