Įkraunama...
Įkraunama...

> Viskas naujagimiui, viskas ką tik atėjusiems į š

skaiciau ir bandziau visaip,bet niekaip nepavyko
Atsakyti
QUOTE(mamux ievux @ 2013 03 22, 22:46)
atsiprašau, prišiukšlinau čia į gražią temutę  blush2.gif
bet pagaliau, atrodo, įvaldžiau vaizdelių įkėlimo ypatumus, tai dabar jau bandau dalintis civilizuotai  ax.gif
noriu pasirodyt, nes šitas komplektukas grynai SM mezgimo temučių produktas - ir modeliukai, ir paveiksliukai - ačiū visoms, kurios dalinasi savo sukurtais grožiais  thumbup.gif

user posted image

labai grazu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamux ievux @ 2013 03 22, 22:46)
atsiprašau, prišiukšlinau čia į gražią temutę  blush2.gif
bet pagaliau, atrodo, įvaldžiau vaizdelių įkėlimo ypatumus, tai dabar jau bandau dalintis civilizuotai  ax.gif
noriu pasirodyt, nes šitas komplektukas grynai SM mezgimo temučių produktas - ir modeliukai, ir paveiksliukai - ačiū visoms, kurios dalinasi savo sukurtais grožiais  thumbup.gif


Labai dailus komplektukas. Ir spalvos gražiai parinktos 4u.gif

Minėjot, kad mezgėt nuo viršaus, kad be siūlių būtų. Tai galima ir nuo apačios be siūlių megzti. Na, reikėtų susiūti tik pažastyse, kur išsiima iš karto daugiau akių prieš pradedant siaurinti.

Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2013 03 25, 10:55)
Labai dailus komplektukas. Ir spalvos gražiai parinktos  4u.gif

Minėjot, kad mezgėt nuo viršaus, kad be siūlių būtų. Tai galima ir nuo apačios be siūlių megzti. Na, reikėtų susiūti tik pažastyse, kur išsiima iš karto daugiau akių prieš pradedant siaurinti.


Galvojau, kad galima būtų ir iš apačios be siūlių megzt, bet būtent "statytas" rankoves nesugalvojau kaip reiktų padaryt, nes jei pažastyse nuimamos akys priekyje ir nugaroj, tai ir rankovės nemezgamos nuo pradžios tiesiai, o turi tą vadinamą galvą, o jei ant 5 virbalų nuo pažasties susirinkčiau rankovei akis, tai nebūtų gerai g.gif
Papildyta:
QUOTE(meskinai5 @ 2013 03 24, 17:43)
skaiciau ir bandziau visaip,bet niekaip nepavyko


taaaip, šitoj vietoj reikia padirbėt, kol visus reikiamus judesius pavyks išsiaiškint - aš užtrukau kelias valandas, bet finale pavyko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamux ievux @ 2013 03 25, 12:15)
Galvojau, kad galima būtų ir iš apačios be siūlių megzt, bet būtent "statytas"  rankoves nesugalvojau kaip reiktų padaryt, nes jei pažastyse nuimamos akys priekyje ir nugaroj, tai ir rankovės nemezgamos nuo pradžios tiesiai, o turi tą vadinamą galvą, o jei ant 5 virbalų nuo pažasties susirinkčiau rankovei akis, tai nebūtų gerai g.gif



jeigu teisingai supratau, tai jūs mane ne taip supratote. Norėjau parašyti, kad galima megzti reglaną nuo apačios be siūlių. Numezgam pagrindinę dalį ir rankoves iki pažstų. Nuimam šiek tiek akių iš pažastų. Jeigu leliukui iš vidutinio storumo siūlų tai po kokias 5 akis. Tada viską sumaunam ant vieno virbalo ir toliau mezgam siaurinant (kaip kad nuo viršaus platinant). Man nuo apačios paprasčiau nei nuo viršaus. Nors apskritai nemėgstu be siūlių megzti.
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2013 03 25, 13:30)
jeigu teisingai supratau, tai jūs mane ne taip supratote. Norėjau parašyti, kad galima megzti reglaną nuo apačios be siūlių. Numezgam pagrindinę dalį ir rankoves iki pažstų. Nuimam šiek tiek akių iš pažastų. Jeigu leliukui iš vidutinio storumo siūlų tai po kokias 5 akis. Tada viską sumaunam ant vieno virbalo ir toliau mezgam siaurinant (kaip kad nuo viršaus platinant). Man nuo apačios paprasčiau nei nuo viršaus. Nors apskritai nemėgstu be siūlių megzti.


dabar supratau smile.gif tikrai, taip galima daryt, bet, kadangi aš reglano nebuvau mezgus, o aprašymą be siūlių tik tokį radau, tai jį ir pasirinkau. Kitą kartą reiks bandyt nuo apačios drinks_cheers.gif
Aš tai ėmiau sukt galvą iš kur gaut ilgus 5 virbalus, kad ir didesnius daiktus galima būtų be siūlių megzt cool.gif
Atsakyti
Mamux Ievux, tai virbalai su valu atstos 5 virbalus mirksiukas.gif Galėsi kad ir 600 akių sutalpinti mirksiukas.gif Ir megzti apvaliai, be siūlių..
Atsakyti
QUOTE(mamux ievux @ 2013 03 25, 16:41)

Aš tai ėmiau sukt galvą iš kur gaut ilgus 5 virbalus, kad ir didesnius daiktus galima būtų be siūlių megzt  cool.gif


kaip bangelee ir sako, su valu virbalus naudoju smile.gif o dar šalmiukų temoje Lace pasidalino filmuku, kaip daryti magic loop su valiniais virbalais mezgant nedideles detales, tai penkių virbalų apskritai atsisakiau. su valiniais net kojines mezgu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2013 03 25, 18:07)
kaip bangelee ir sako, su valu virbalus naudoju smile.gif o dar šalmiukų temoje Lace pasidalino filmuku, kaip daryti magic loop su valiniais virbalais mezgant nedideles detales, tai penkių virbalų apskritai atsisakiau. su valiniais net kojines mezgu smile.gif

Ar galetumei imesti nuoroda? Butu labai saunu! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bangelee @ 2013 03 25, 17:49)
Mamux Ievux, tai virbalai su valu atstos 5 virbalus mirksiukas.gif Galėsi kad ir 600 akių sutalpinti mirksiukas.gif Ir megzti apvaliai, be siūlių..


Ačiū už patarimus drinks_cheers.gif
bandžiau naujagiminių kelnių viršų virbalais su valu megzt, bet valas per trumpas buvo ir nieko neišėjo... O jei ilgas valas, tai jį pertraukiat iš vienos vietos į kitą? Ar akių neištampo, jei lygiu mezgimu mezgama? Reiks dar bandyt smile.gif
Atsakyti
Galvojau, kad neišsaugojau, bet pasiknisau ir radau:
http://www.youtube.c.../?v=IdSpc0EZpnk

Akių man neištampo. Na, stengiuosi jau ties sudūrimu patempti, bet jei laisvesnis mezgimas, tai net kiečiau gaunasi tose vietose, kur valas ištrauktas. Nors mezgant atrodo, kad ties ta vieta skirsis, bet kai numezgi, skirtumo nelieka.
Atsakyti
Meskuole, labai aciu!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti