Įkraunama...
Įkraunama...

> Viskas naujagimiui, viskas ką tik atėjusiems į š

QUOTE(Meškuolė @ 2013 03 25, 19:08)
Galvojau, kad neišsaugojau, bet pasiknisau ir radau:
http://www.youtube.c.../?v=IdSpc0EZpnk



geras, būčiau žinojus, tai ir kelnytes visai be siūlių būčiau numezgus 4u.gif
Atsakyti
Matau nuorodoje, kad tikriausiai ir virbalai su valu Addi firmos, iki jų net negalvojau, kad gali buti patogu megzti su valu, dabar vietoj 2 virbalu-mezgu su valu irgi, nes tokie smagūs, kad super thumbup.gif Net salikeli jais mezgiau biggrin.gif
***
Komplektukas pavasariui mano mažajam katinukui:
*** *** ***
user posted image
*** *** ***
user posted image
*** *** ***
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murce: 26 kovo 2013 - 14:46
Stai tokie sliauztukai dukrytei:
user posted image

ir kepuryte:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zakas @ 2013 03 26, 18:50)
Stai tokie sliauztukai dukrytei:

labai grazus jusu darbelis wub.gif
noriu paklausti blush2.gif
* pirma jus nuneret sliauztinuka, o paskui primezgate krastelius (kojoms, rankoms, sagutems) kur megzta 2geros-2blogos ?
** ar ranku, kojyciu krastelius kartu mezgate su sliaustinuku, o pabaige zliauztinuka surenkate akis ir mezgate krasteli sagutems ?
*** visas sliauztinukas megztas ripsu ?
lauksiu Jusu atsakymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zakas @ 2013 03 26, 19:50)
Stai tokie sliauztukai dukrytei:

labai gražus ir tvarkingas darbelis wub.gif

ką tik baigtas megztukas-tunika (gal net suknelė, bus matyt biggrin.gif )
user posted image
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2013 03 26, 15:45)
Matau nuorodoje, kad tikriausiai ir virbalai su valu Addi firmos, iki jų net negalvojau, kad gali buti patogu megzti su valu, dabar vietoj 2 virbalu-mezgu su valu irgi, nes tokie smagūs, kad super  thumbup.gif Net salikeli jais mezgiau  biggrin.gif
***
Komplektukas pavasariui mano mažajam katinukui:


nu kaip grazu wub.gif
as taip nemoku blush2.gif
Atsakyti
zakas , nu labai gražūs drabužėliai 4u.gif svajonė nusimegzti tokius šliaužtukus blush2.gif
Atsakyti
Aciu pagyrusioms 4u.gif

QUOTE(kristynka* @ 2013 03 27, 11:39)



Mezgiau kartu, t.y. pradejau nuo klesnyciu stulpeliu ir i virsu. Susirinkau akis ir mezgiau rankoves (nuo pazasties link delno). Sagutems ir aplink kakla atskirai susirinkau akis. Cia susiuta yra tik kur petukai.
Cia toks rastelis:

1eile.: 2 akys sumezgamos kartu isvirksciai, nenukeliamos (tarp virbalu esantis siulas permetamas isvirkscioj pusej) ir tos pacios 2 akys sumezgamos kartu gerai ir virsaus, nukeliamos nuo virbalo ir t.t.
2 eile ir visos porines: visos isvirkscios
3eile: 1 geroji; * 2 akys sumezgamos kartu isvirksciai, nenukeliamos (tarp virbalu esantis siulas permetamas isvirkscioj pusej) ir tos pacios akys sumezgamos kartu gerai is virsaus, nukeliamos nuo virbalo *

ir vel nuo pirmos eiles
Atsakyti
Sveikos, noriu paklausti, kiek akių užmetat apklotėliui su širdelėm (toks baltas buvo įdėtas, su kiauraraštuku, bet visai paprastas). 15 akių širdelės raštui..tai paskui 15 akių kvadratukui be širdelės..bet kiek akių reikia tam a la kiauram sujungimui tarp tų kvadratukų? dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zakas @ 2013 03 27, 16:20)

dekoju jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamux ievux @ 2013 03 23, 14:24)
viršuj pradėjau nuo 64 a., kai į 1 cm telpa 4 a. (priekio kraštuose iš jų po 6 a palikau užsegimui)
nuo kaklo viršaus iki pažasties mezgiau 13 cm, nuo pažasties iki apačios 15 cm, rankovės ilgis nuo pažasties 13 cm, megztinio plotis ties pažastim 22 cm

pagal išmatavimus atitinka maždaug 56 dydį. Jei megzčiau iš naujo, dėčiau kokiom 6-8 a. daugiau, tada būtų arčiau 62 dydžio  smile.gif
Papildyta:

mamux ievux,pradejau megzti megztinuka reglanu nuo virsaus,uzdejau 70 akiu is ju 10 uzsegymui(5 vienoj pusej ir 5 kitoj).nuo petuku kai mezgi ta vieta kur bus rankoves ,juk reikia prideti akiu ar ne,kad jos platetu.Sioje vietoje man neaisku.Paaiskink man kaip tu darei.Mano reglano schema yra tokia,pradedant pagal laikrodzio rodykle :5a uzsegimui ,8a,1a,12a,1a,16a(cia nugara),1a,12a,1a,8a,5a(uzsegimui)
aciu tau is anksto
Atsakyti
QUOTE(meskinai5 @ 2013 04 02, 17:42)
mamux ievux,pradejau megzti megztinuka reglanu nuo virsaus,uzdejau 70 akiu is ju 10 uzsegymui(5 vienoj pusej ir 5 kitoj).nuo petuku kai mezgi ta vieta kur bus rankoves ,juk reikia prideti akiu ar ne,kad jos platetu.Sioje vietoje man neaisku.Paaiskink man kaip tu darei.Mano reglano schema yra tokia,pradedant pagal laikrodzio rodykle :5a uzsegimui ,8a,1a,12a,1a,16a(cia nugara),1a,12a,1a,8a,5a(uzsegimui)
aciu tau is anksto


akių reikia pridėti 4 vietose - išeina 4 takeliai vedantys nuo kaklo link pažastų - 1 akis ir yra tas takelis, o iš abiejų jos pusių pridedant po 1 akį mezginys tolygiai platėja - ir nugara su priekiu, ir rankovės. Numezgus kelias eiles tai pasimatys smile.gif Petukų atskirai formuoti nereikia - juk reglanas neturi pečių siūlės, ją pakeičia einanti į pažastis. Tik aš priekiui ėmiau porą akių mažiau negu nugarai (14 a. nugarai ir po 6 a. priekiui + po 6 a. užsegimui), nes užsegimo akys irgi pločio prideda Sėkmės 4u.gif
Atsakyti