Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *50 Namučiai...

Laba diena 4u.gif
SS kokio grozio paveiksliukas wub.gif kur tokiu randi? blush2.gif Cia Tau uz nauja temute 4u.gif
Atiprasau,kad retai uzsuku,bet gal nesupyksite,kad isilauziau? blush2.gif
As siuo metu skaitau Karmos Kraitis taip jos ilgai ieskojau,ir pagaliau radau bibliotekoje smile.gif
Dvi pirmos labiau patiko,sitoj Benjamino neapsiprendimas erzina,nori tai tos tai anos,ne viriskas kazkoks,greiciau apsisprestu.Dziaugiuosi,kad grizo Dina,tai bent yra apie ka skaityti,man jos personazas labai patinka,toks savotiskas,ne eilinis...

Pries tai bandziau skaityti Moteris kuri laukia,na,neitrauke,gal tik pradzia neidomi g.gif padejau i sali,bandysiu veliau ja iveikti...
Atsakyti
Sielos Sparnai, ačiū už naują temą 4u.gif

Dar galutinai neapsisprendžiau, ką šįvakar skaitysiu. Galvoju, gal "Našlė vieneriems metams" mastau.gif

QUOTE(Fairyland @ 2011 02 02, 12:48)
Merginos, nuo kurios Allende knygos kazi verta pradet-maciau biblej  net kelias g.gif

Aš jos tik vienintelę tesu skaičiusi, naujausiąją "Sala vandenyne".
Ir dar susimedžiojau "Dvasių namai" tongue.gif Tik tą tai pritaupau, turiu įtarimą, kad ji man turėtų labai patikti. Iš atsiliepimų spėju, kad ji turbūt bus pati stipriausia Allende knyga.
Aišku, retorinis klausimas - ar tikrai verta pradėti nuo pačios geriausios autoriaus (-ės) knygos g.gif Kad paskui kitos toliau skaitomos nenublanktų.
Nors pati jau nusiteikusi su laiku susipirkti ir kitas trilogijos dalis ("Dvasių namai" pirmoji šios trilogijos dalis).
Kuo toliau, tuo labiau jaučiu, kad magiškas realizmas yra mano stichija rolleyes.gif thumbup.gif



Papildyta:
QUOTE(ceburashka @ 2011 02 02, 13:30)
Pries tai bandziau skaityti Moteris kuri laukia,na,neitrauke,gal tik pradzia neidomi g.gif padejau i sali,bandysiu veliau ja iveikti...


Ši knyga puiki, bet matyt ne kiekvieno skoniui. Man tai labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 02, 14:37)
Aišku, retorinis klausimas - ar tikrai verta pradėti nuo pačios geriausios autoriaus (-ės) knygos g.gif  Kad paskui kitos toliau skaitomos nenublanktų.
Nors pati jau nusiteikusi su laiku susipirkti ir kitas trilogijos dalis ("Dvasių namai" pirmoji šios trilogijos dalis).
Kuo toliau, tuo labiau jaučiu, kad magiškas realizmas yra mano stichija rolleyes.gif  thumbup.gif

g.gif Aham, man irgi daznai kyla 4u.gif Nors as labiau linkusi ivairiu autoriu geriausias knygas perskaityti, o ne to paties autoriaus daug cool.gif Nors ka as cia sakau-Hemingvejaus daug esu perskaicius lb lb seniai wub.gif Ir dar Picoult smile.gif
Gal pagalvojus dar ka prisiminciau biggrin.gif
O cia pasirodo trilogija cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ceburashka @ 2011 02 02, 13:30)
SS kokio grozio paveiksliukas wub.gif kur tokiu randi? blush2.gif
Randu štai čia My Webpage mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fairyland @ 2011 02 02, 13:45)
g.gif Aham, man irgi daznai kyla 4u.gif Nors as labiau linkusi ivairiu autoriu geriausias knygas perskaityti, o ne to paties autoriaus daug cool.gif Nors ka as cia sakau-Hemingvejaus daug esu perskaicius lb lb seniai wub.gif Ir dar Picoult smile.gif
Gal pagalvojus dar ka prisiminciau biggrin.gif
O cia pasirodo trilogija cool.gif


Iš tiesų ir aš panašiai mąstau blush2.gif drinks_cheers.gif Nes visų gerų knygų šiaip ar taip vistiek neperskaitysiu. Tai norisi paragauti nors po kelias pačias geriausias dominančių autorių.
Allende juk labai daug knygų išleidusi, bet visų jų skaityti tai tikrai neketinu.
Aha, trilogija. Bet jei ką, galima bus apsiriboti ir viena trilogijos knyga, juo labiau, kad tai pirmoji dalis.
Pvz. skaitydama "Dinos trilogiją" aš bent kol kas "Dina" apsiriboju, nežinau, ar skaitysiu tęsinius. Juolab gaila, jei antroje knygoje visai nėra šio išties stipraus spalvingo personažo.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 02, 15:43)
Sielos Sparnai, ačiū už naują temą 4u.gif

Aišku, retorinis klausimas - ar tikrai verta pradėti nuo pačios geriausios autoriaus (-ės) knygos g.gif  Kad paskui kitos toliau skaitomos nenublanktų.



"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kiršė: 02 vasario 2011 - 13:54
Laba ax.gif

O aš prisitatau su Luke Rhinehart "Kauliukų žmogus" ir Isabel Allende "Afroditė. Istorijos, receptai ir kiti afrodiziakai" (kadangi ji šią savaitę "Pegase" už pusę kainos, tai, sakau, reik paskaityt, mažu įdomi biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(kiršė @ 2011 02 02, 13:53)
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo.
4u.gif


Na tai žinom tą frazę, Doriforė mintinai mus ją išmokė lotuliukas.gif
Bet kad kartais būna kablys, ir norisi skaityti kitus to paties autoriaus kūrinius iš inercijos biggrin.gif
Be to ir sąvoka "geriausios" vėlgi diskutuotina. Jei geriausia literatūrine prasme, tai dar nereiškia, kad būtinai įtiks kiekvienam skoniui. Vieną kitą iš tų "geriausių" esu ir į šoną atidėjusi blush2.gif O ir skaitau aš tik dėl savęs, ne dėl kažkokių privalomų perskaityti sąrašų. Kad ir ne pačias geriausias, bet artimas sau. Užtai nelabai tesudreba ranka vieną ar kitą pabandžius ir atidėti (jei kažkas neįtiko).
Atsakyti
Laba diena,

SS, kokia gaivi mūsų naujoji temukė! bigsmile.gif

Registras joje su M. Pavičiaus "Chazarų žodynu".
QUOTE(ceburashka @ 2011 02 02, 14:30)

Pries tai bandziau skaityti Moteris kuri laukia,na,neitrauke,gal tik pradzia neidomi g.gif padejau i sali,bandysiu veliau ja iveikti...

Mat kaip. unsure.gif Turiu ją nusipirkusi, bet dabar bijosis skaityti. biggrin.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 02, 14:52)

Juolab gaila, jei antroje knygoje visai nėra šio išties stipraus spalvingo personažo.

Man antroje dalyje pritrūko knygos charakterio, kažkokio cinkelio, kurį užčiuopiau "Dinos knygoje", todėl šioji ir nepadarė įspūdžio. Bet trečioje vėl kaifavau. hihihi.gif

QUOTE(sphinx @ 2011 02 02, 15:00)

O aš prisitatau su Luke Rhinehart "Kauliukų žmogus"

Indomu, indomu, kaip ji tau patiks/nepatiks. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Biancca @ 2011 02 02, 14:08)
*Registras joje su M. Pavičiaus "Chazarų žodynu".

**Mat kaip. unsure.gif Turiu ją nusipirkusi, bet dabar bijosis skaityti. biggrin.gif


* Ar labai sunku skaityti blush2.gif ? Nors kai tu sunkiosios artilerijos nevengi, matyt, kitas reikalas. Kad patinka, tai supratau praeitoje temoje.

** Galėčiau lažintis, kad ji tau daugiau mažiau patiks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 02 vasario 2011 - 14:12
As tik ka perskaiciau pirmas dvi Dinos trilogijos knygas. Man labai patiko, nors pries pradedant skaityt galvojau, kad tai laaabai nuobodi knyga su keistu rasymo stiliumi blush2.gif Dziaugiuosi, kad klydau biggrin.gif Tai stiprios knygos su idomiais herojais. "Laimes sunus", sakyciau, lengviau skaitosi nei "Dinos knyga". Dabar megaujuosi skaitydama "Karnos kraitis".
Atsakyti
Labas smile.gif vėl aš nuo pusiaunakčio atsikėlus, pietauju ir eisiu grožio miegelio pamiegot laugh.gif lotuliukas.gif

Registras nežinau su kuo, kelios knygos pradėtos, matyt jas reikės ir tęsti g.gif

Beje, matėt, šeštadienį vakare per TV3 (lyg) - filmas „Bėgantis paskui aitvarą“ smile.gif

Marakeš, neprarandu, kartais paskaitau ir esė smile.gif skaičiau gi „Šiąnakt aš miegosiu prie sienos“ smile.gif



Atsakyti