Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *50 Namučiai...

QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 02, 15:11)
* Ar labai sunku skaityti blush2.gif ? Nors kai tu sunkiosios artilerijos nevengi, matyt, kitas reikalas. Kad patinka, tai supratau praeitoje temoje.

** Galėčiau lažintis, kad ji  tau daugiau mažiau patiks smile.gif

* Na, sakyčiau, tai knyga, reikalaujanti koncentruoto dėmesio. Bet nereikia gąsdintis - nėra jinai siaubingai sunki ir reikalaujanti visokiausių intelektualinių žinių - užtenka tik atidos. mirksiukas.gif O jau minčių grožis - aibių aibės! irnesakyk.gif Smagiai tas Pavičius skaitosi, rekomenduoju tiems, kas mėgsta literatūros stiprumą ir gražumą visomis prasmėmis. bigsmile.gif

** Pačiai įdomu pasidarė, kaip čia bus su ja. biggrin.gif Gal dėl to greit ir reikėtų imtis... (Nors... po Pavičiaus kažin kaip turėtų skaitytis, galvoju, ar tik nebus lyg drungnas vandenėlis. g.gif biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Biancca @ 2011 02 02, 14:21)
* Na, sakyčiau, tai knyga, reikalaujanti koncentruoto dėmesio. Bet nereikia gąsdintis - nėra jinai siaubingai sunki ir reikalaujanti visokiausių intelektualinių žinių - užtenka tik atidos. mirksiukas.gif O jau minčių grožis - aibių aibės! irnesakyk.gif Smagiai tas Pavičius skaitosi, rekomenduoju tiems, kas mėgsta literatūros stiprumą ir gražumą visomis prasmėmis. bigsmile.gif

** Pačiai įdomu pasidarė, kaip čia bus su ja. biggrin.gif Gal dėl to greit ir reikėtų imtis... (Nors... po Pavičiaus kažin kaip turėtų skaitytis, galvoju, ar tik nebus lyg drungnas vandenėlis. g.gif  biggrin.gif )


*Iš tiesų tai aš ir bijausi imtis tų kūrinių, kuriuos skaityti reikia labai susikaupus, dėmesį įjungus, kad tik nepasiklysti blush2.gif
Nors vėlgi. Stebėjausi neatsistebėjau "Žmonės" žurnale radusi, kad Violetai Baublienei "Sala po vandenynu" pasirodė netinkanti prieš miegą. Esą, reikia dėmesį sukaupti, kad nesusimaišyti veikėjų gausybėje. Nieko sudėtingo ar painaus toje knygoje neradau, kaip tik man pasirodė lengva knyga, atsipalaidavimui. Čia gal kiekvienas turim savo "sunkumo", "painumo" rėmus.

** Pavičiaus dar neskaičiau. Bet įsivaizduoju, kad "Moteris, kuri laukė" nepalyginamai lengvesnė, visai ne to svorio kategorija. Tai tiesiog poetiška, melancholiška, graži subtili knyga apie meilę. Ir tikrai nieko sunkaus. Tikiu, kad nemėgstančioms romantikos ji gali pasirodyti nuobodoka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 02 vasario 2011 - 14:45
Ačiū už temą. 4u.gif
Aš vėl su pirkiniu. blush2.gif
user posted image
Man atrodo,kad aš nebesulauksiu tų savo 4 knygų iš to pardavėjo. doh.gif
Atsakyti

Adžani šių metų tikslas - susipirkti visas trūkstamas rytų tematikos knygas biggrin.gif Sveikinu su dar vienu pirkiniu 4u.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

Gražiuose naujuose namuose registruojuosi su Erich Maria Remarque „Gyvybės kibirkštimi“ bigsmile.gif Dar visai nedaug perskaičiau, bet Remarque, kaip visada, myliu biggrin.gif
Atsakyti

Paskaičiau jau gabaliuką "Eva Luna" ir galiu pasakyti iš karto, kad labai patinka pati kalba, sakiniai, palyginimai wub.gif Iš karto mane užliūliavo wub.gif Ir, tikėjausi kažkodėl tokios lengvos lyg pienės pūkas istorijos, o čia kai trinktelėjo žiauri realybė ir sunkūs gyvenimai. Tačiau patinka, ainu skaityt toliau.
Atsakyti
laba laba laba biggrin.gif

registruojuosi su L.J. Smith ,,Vampyrės dienoraštis. Pabudimas''. Stengsiuosi savaitgalį pabaigt, nors nusimato traliai valiai festivaliai, tai neaišku kaip čia bus

QUOTE(Gegytė @ 2011 02 02, 13:16)
Sveikos, registras su pradėta „Stipriau už neapykantą“.

pirmoji pusė patiko, bet antroji nelabai schmoll.gif

QUOTE(*IsaDora* @ 2011 02 02, 14:16)
Beje, šeštadienį per tv3 vėlai vakare rodys "Bėgantis paskui aitvarą"  rolleyes.gif

kaip norėčiau pamatyti bigsmile.gif deja, nepavyks verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 02, 15:44)
*Iš tiesų tai aš ir bijausi imtis tų kūrinių, kuriuos skaityti reikia labai susikaupus, dėmesį įjungus, kad tik nepasiklysti blush2.gif
Nors vėlgi. Stebėjausi neatsistebėjau "Žmonės" žurnale radusi, kad Violetai Baublienei "Sala po vandenynu" pasirodė netinkanti prieš miegą. Esą, reikia dėmesį sukaupti, kad nesusimaišyti veikėjų gausybėje. Nieko sudėtingo ar painaus toje knygoje neradau, kaip tik man pasirodė lengva knyga, atsipalaidavimui. Čia gal kiekvienas turim savo "sunkumo", "painumo" rėmus.

** Pavičiaus dar neskaičiau. Bet įsivaizduoju, kad "Moteris, kuri laukė" nepalyginamai lengvesnė, visai ne to svorio kategorija. Tai tiesiog poetiška, melancholiška, graži subtili knyga apie meilę. Ir tikrai nieko sunkaus. Tikiu, kad nemėgstančioms romantikos ji gali pasirodyti nuobodoka.

* Taip taip, man Allende irgi labiau prie atsipalaidavimo tinkanti. Na, tarkime, kai skaitai Markeso "Šimtą metų vienatvės" ir ten sutinki dešimtį veikėjų su tais pačiais vardais (mat giminės medis ten painus), tada taip, gal prieš miegą ir netinka, bet Allende... Čia ne tas atvejis, galvoju. biggrin.gif Beje, Ingėnai, aš dabar jau neatsimenu, bet ar skaitei "Šimtą metų vienatvės"? bigsmile.gif

** Mėgstu romantiką, jei ji kokybiška visom prasmėm. cool.gif Na, o iš šio rašytojo būčiau linkusi tikėtis nemažai, antraip "Moters, kuri laukė" net neturėčiau nusipirkusi. hihihi.gif


QUOTE(AgnĖ.** @ 2011 02 02, 16:48)
Labas  smile.gif

Gražiuose naujuose namuose registruojuosi su Erich Maria Remarque „Gyvybės kibirkštimi“  bigsmile.gif

Čia gal kaip kam, bet ji man "Dievų miškas" numeris du, tik su daug mažiau ironijos. Teisybė, remarkiškumas niekur neišgaravęs. lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Biancca @ 2011 02 02, 16:06)
* Taip taip, man Allende irgi labiau prie atsipalaidavimo tinkanti. Na, tarkime, kai skaitai Markeso "Šimtą metų vienatvės" ir ten sutinki dešimtį veikėjų su tais pačiais vardais (mat giminės medis ten painus), tada taip, gal prieš miegą ir netinka, bet Allende... Čia ne tas atvejis, galvoju. biggrin.gif Beje, Ingėnai, aš dabar jau neatsimenu, bet ar skaitei "Šimtą metų vienatvės"? bigsmile.gif

** Mėgstu romantiką, jei ji kokybiška visom prasmėm. cool.gif Na, o iš šio rašytojo būčiau linkusi tikėtis nemažai, antraip "Moters, kuri laukė" net neturėčiau nusipirkusi.  hihihi.gif


*Nea, "Šimto metų vienatvės" dar neskaičiau. Vis dar tebesibaudau joje melejono vardų ir giminystės ryšių blush2.gif Visgi matyt reiks kada nors pavartyti.
Beje, ir skaitant "Tetulė Chulija..." man šiek tiek vardai painiojosi. Visgi to regiono sudurtiniai vardai gan painus reikalas cool.gif

** Labai įdomu, kaip ji tau visgi patiks.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 02, 14:43)
Sielos Sparnai, ačiū už naują temą 4u.gif


Ši knyga puiki, bet matyt ne kiekvieno skoniui. Man tai labai patiko.

20 tik psl perskaiciau.Tai dar anksti spresti.Izanga dazniausiai buna nuobodi.Buciau skaicius ja ir toliau bet gi "netycia"uzejau bibliotekan ir apsidziaugiau radus trecia,is Dinos trilogijos,knyga,kuria seniai ieskojau smile.gif

QUOTE(Sielos Sparnai @ 2011 02 02, 14:52)
Randu štai čia My Webpage mirksiukas.gif

vaje,vaje kokiu graziu paveiksliuku yra wub.gif Aciu uz nuoroda smile.gif
Atsakyti
Beje,ar vyksta dar jusu,akcija/atrakcija,knygu dovanuojimas? smile.gif

Niekas neperka Paulo Coelho,knygos,Portobelo Ragana ir
Veronika ryztasi mirti
Tai pagalvojau,gal uz dika kas nors paimtu? biggrin.gif
Draugu tarpe mazai kas skaito,as antra karta ju tikrai neskaitysiu,taigi... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ceburashka: 02 vasario 2011 - 17:34
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2011 02 02, 16:40)
Adžani šių metų tikslas - susipirkti visas trūkstamas rytų tematikos knygas biggrin.gif Sveikinu su dar vienu pirkiniu 4u.gif

Tai jau tikriausiai,šiandien žiūrėjau kiek aš tokia tematika knygų prikaupus. blink.gif
Atsakyti