Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *50 Namučiai...

QUOTE(ceburashka @ 2011 02 02, 17:34)
Beje,ar vyksta dar jusu,akcija/atrakcija,knygu dovanuojimas? smile.gif

Niekas neperka Paulo Coelho,knygos,Portobelo Ragana ir
                                                        Veronika ryztasi mirti
Tai pagalvojau,gal uz dika kas nors paimtu? biggrin.gif
Draugu tarpe mazai kas skaito,as antra karta ju tikrai neskaitysiu,taigi... smile.gif

visai norėčiau ax.gif
Atsakyti
Labas,

Prisijungiu su Suada. Sudeginta gyva.
Įtikinot, kad reikia būtinai perskaityti smile.gif. Ir kaip tik gavau iš bibliotekos žinutę, kad sulaukiau savo eilės, net nesitikėjau, kad taip greitai....
Tik nežinau, kaip skaitysis, nes galvoje dar Maskva, Volandas, Begemotas, Meistras ir Margarita skraido....
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 02 02, 18:54)
visai norėčiau ax.gif

O kokios butent?Ar abieju? smile.gif
Atsakyti
O, tik dabar pastebėjau, kad tema 50.
Kur tortas, kur žvakutės?
SS, prašom 4u.gif tokios jubiliejinės temos įkūrimo proga.

Tokiais tempais žiūrėk, taip ir 100 temą prilėksim...
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 02, 13:07)
Man kūrinio stilius netgi kažkuo priminė Mareksą, jo magišką realizmą.
Pati būtinai norėsiu paskaityti ir kitus šio autoriaus kūrinius, kol kas rodos, kad jis bus mano šių metų atradimas . O šią knygą jos dar neskaičiuosioms rekomenduoju.

Metai dar tik prasidėjo, o tu jau turi ir metų atradimą, ir metų geriausią. smile.gif

QUOTE(Fairyland @ 2011 02 02, 13:48)
Merginos, nuo kurios Allende knygos kazi verta pradet-maciau biblej  net kelias g.gif

Siūlyčiau nuo pirmos- "Dvasių namų".

QUOTE(ceburashka @ 2011 02 02, 14:30)
As siuo metu skaitau Karmos Kraitis taip jos ilgai ieskojau,ir pagaliau radau bibliotekoje smile.gif
Pries tai bandziau skaityti Moteris kuri laukia,na,neitrauke,gal tik pradzia neidomi g.gif padejau i sali,bandysiu veliau ja iveikti...

Ne Karmos, o Karnos. smile.gif
"Moteris, kuri laukė" neskaičiau, bet kitos dvi šio rašytojo knygos man labai patiko.

QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 02, 14:52)
Allende juk labai daug knygų išleidusi, bet visų jų skaityti tai tikrai neketinu.

Na ne tiek ir daug palyginti su kai kuriais rašytojais, nei 20 nėra. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Skaitanti @ 2011 02 02, 19:02)
Labas,

Prisijungiu su Suada. Sudeginta gyva.
Įtikinot, kad reikia būtinai perskaityti smile.gif. Ir kaip tik gavau iš bibliotekos žinutę, kad sulaukiau savo eilės, net nesitikėjau, kad taip greitai....
Tik nežinau, kaip skaitysis, nes galvoje dar Maskva, Volandas, Begemotas, Meistras ir Margarita skraido....

Meistro ir Margaritos neskaičiau, bet numanau, kad abi knygos labai skirtingos. biggrin.gif nujaučiu, kad Suada gali nublankti kad ir kokia sukrečianti bebūtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(ceburashka @ 2011 02 02, 18:36)
O kokios butent?Ar abieju? smile.gif

gal "Veronikos..."
Atsakyti
nu va, paklausiau Jūsų kaikurių patarimų ir nupirkau "Šiąnakt miegosiu prie sienos", kaip knieti paskaityt biggrin.gif o jum taip nebūna, kad nuperkat kam dovanų ir pačiai perskaityt norisi? mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2011 02 02, 19:04)
Metai dar tik prasidėjo, o tu jau turi ir metų atradimą, ir metų geriausią.  smile.gif


Pala, tamstelė kažką sumaišei biggrin.gif mirksiukas.gif Į metų atradimus Mario Vargas Llosa gal ir pretenduoja (bus matyt, kaip patiks kitos jo knygos). Bet apie metų geriausias knygas tai tikrai nieko nekalbėjau unsure.gif

Pradėjau skaityti "Našlė vieneriems metams". Bingo bigsmile.gif , man žymiai labiau patinka nei jo "Sidro namų taisyklės" (kuri buvo nusivylimas). Visiškai kitokia knyga (ir tai yra puiku) thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 02 vasario 2011 - 20:59
QUOTE(ewe1ina @ 2011 02 02, 21:43)
nu va, paklausiau Jūsų kaikurių patarimų ir nupirkau "Šiąnakt miegosiu prie sienos", kaip knieti paskaityt  biggrin.gif o jum taip nebūna, kad nuperkat kam dovanų ir pačiai perskaityt norisi?  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

Man taip buvo su viena knyga- Charlotte Bronte "Villette". Nupirkau draugei dovanų, bet pati pradėjau skaityti ir pasilikau sau. smile.gif

Ingėnai, sakei, kad "Vaikantis vėją" geriausia (bent kol kas), jei gerai prisimenu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ceburashka @ 2011 02 02, 12:30)
As siuo metu skaitau Karnos Kraitis taip jos ilgai ieskojau,ir pagaliau radau bibliotekoje smile.gif

Man tikriausiai irgi teks jos labai ilgai ieškoti doh.gif , nes dabar skaitau 'Laimės sūnų', tai ir trečios labai norėsiu

QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 02, 15:18)
Beje, ir skaitant "Tetulė Chulija..." man šiek tiek vardai painiojosi. Visgi to regiono sudurtiniai vardai gan painus reikalas cool.gif 

Kažkodėl man vardai nekliuvo, gal jau pripratau kai prie vardo dar priduria visą vežimą priedo, nes ir mano dukros vardas susideda iš 5 vardų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2011 02 02, 21:02)
Ingėnai, sakei, kad "Vaikantis vėją" geriausia (bent kol kas), jei gerai prisimenu.  smile.gif


Ji pasirodė viena iš geriausių skaitytų šiemet ( Tetulė Chulija..." visgi patiko labiau). Bet juk metai dar tik prasidėjo, tai tų gerų ir geriausių dar visa krūva laukia smile.gif

QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 02 02, 21:02)
Kažkodėl man vardai nekliuvo, gal jau pripratau kai prie vardo dar priduria visą vežimą priedo, nes ir mano dukros vardas susideda iš 5 vardų  doh.gif

Na aš mat dar nepripratusi prie tokių ilgų junginių tongue.gif
Nebuvo painu, kad nebesusigaudyčiau , bet vis pagalvodavau, jog būtų kur kas paprasčiau, jei vardai būtų trumpesni (ne dvigubi).
Atsakyti