Įkraunama...
Įkraunama...

Mokinamės Norvegų kalbą savarankiškai IV

as labai atsiprasau kad isikisu i darba intensyvu:), bet noreciau paklausti. gal kas turit visai nuliniam lygiui kazkokiu kompaktu ar knygeliu, kad su pacia pradzia susipazinti. labiausiai domina girdimoji medziaga plius papildomai knyga, ne staip lengviau mokytis. arba gal kas galit parekomenduoti lt kazka nusipirkti? buciau labai dekinga uz pagalba:)
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2011 11 23, 20:28)
as labai atsiprasau kad isikisu i darba intensyvu:), bet noreciau paklausti. gal kas turit visai nuliniam lygiui kazkokiu kompaktu ar knygeliu, kad su pacia pradzia susipazinti. labiausiai domina girdimoji medziaga plius papildomai knyga, ne staip lengviau mokytis. arba gal kas galit parekomenduoti lt kazka nusipirkti? buciau labai dekinga uz pagalba:)


Laba, dauguma cia mokinasi is vadovelio Pa vei. Jis skirtas mokintis nuo 0. smile.gif
O jeigu del CD tai yra programele EuroTalk Ja galima ir LT rasti va
Cia daugiau dar
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 23 lapkričio 2011 - 20:56
QUOTE(artemide23 @ 2011 11 23, 20:54)
Laba, dauguma cia mokinasi is vadovelio Pa vei. Jis skirtas mokintis nuo 0. smile.gif
O jeigu del CD tai yra programele EuroTalk Ja galima ir LT rasti va
Cia daugiau dar

aciu labai. o ta vadoveli is kurio mokinates cia, galima kazkur isigyti, cia lt, na popierini varianta?ar atsispausdinti kur?
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2011 11 23, 21:10)
aciu labai. o ta vadoveli is kurio mokinates cia, galima kazkur isigyti, cia lt, na popierini varianta?ar atsispausdinti kur?


Lietuvoje jo nera, neparduoda, tik Norvgijoje yra. Galima tik atsisiusti ir atsispausdinti po to smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2011 11 24, 13:36)
Lietuvoje jo nera, neparduoda, tik Norvgijoje yra. Galima tik atsisiusti ir atsispausdinti po to smile.gif

nelabai supratau, kazkur internete galiu rasti atsispausdinimui? g.gif gal galit pasakyti kuo jis jums labiausiai patinka, na kuo jis geras?
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2011 11 24, 17:15)
nelabai supratau, kazkur internete galiu rasti atsispausdinimui? g.gif gal galit pasakyti kuo jis jums labiausiai patinka, na kuo jis geras?


Internete galima rasti si vadoveli su uzduociu knyga ir parsisiusti, o tada jau atsispausdinti, arba kitas variantas, kad as siunciu per skype. smile.gif
Patinka tuom, kad vadovelyje yra nemazai tekstu, gramatika yra mp3 kad galima butu klausytis tarimo, nes yra igarsinti visi tekstai. Ir patinka uzduociu knyga, nes yra nemazai uzduociu susijusiu su klausimu smile.gif
Beje tame vadovelyje yra 2 lygiai, ir visa norvegu gramatika. Kaip sakant visa info ir gan gerai susisteminta. Aisku tai skonio reikalas smile.gif Bet is visu turimu vadoveliu, man På vei geriausias.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 24 lapkričio 2011 - 17:34
QUOTE(artemide23 @ 2011 11 24, 17:22)
Internete galima rasti si vadoveli su uzduociu knyga ir parsisiusti, o tada jau atsispausdinti, arba kitas variantas, kad as siunciu per skype. smile.gif
Patinka tuom, kad vadovelyje yra nemazai tekstu, gramatika yra mp3 kad galima butu klausytis tarimo, nes yra igarsinti visi tekstai. Ir patinka uzduociu knyga, nes yra nemazai uzduociu susijusiu su klausimu smile.gif
Beje tame vadovelyje yra 2 lygiai, ir visa norvegu gramatika. Kaip sakant visa info ir gan gerai susisteminta. Aisku tai skonio reikalas smile.gif Bet is visu turimu vadoveliu, man På vei geriausias.

o gal jus man galetumet atsiusti, jei nebutu sunku? tai bent zinociau, kad gavau ta ko reikia biggrin.gif jei galetumet tai mano skype gabii_ii ax.gif aciu butu dideliausias:)
Atsakyti
Sveikos, lendu ir as i sia tema gal galit ir man i skype atsiusti blush2.gif skype: justaita
Papildyta:
busiu labai dekinga
Atsakyti
Jau turbut visos ismokot norvegu kalba ir nebeuzsukat cia 4u.gif pradejau mokytis cia nuo pirmos temos 4u.gif geru puslapiu ideta... gaila kad pavelavau kartu su jumis i traukini biggrin.gif butu lengviau, dbr klausimu visokiu kyla blush2.gif
jei kas darbar dar mokosi galime toliau gvildent sia tema, bus drauge lengviau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justaita @ 2011 12 06, 11:05)
jei kas darbar dar mokosi galime toliau gvildent sia tema, bus drauge lengviau  4u.gif

aš ir dar tik pirmus žingsnius žengiu su šia kalba ax.gif neradau čia siūlytos gramatikos knygos, tai kol kas mokausi iš mergaičių atsiųstos knygos ir ką nete randu smile.gif
Atsakyti
aš jokios knygos neturiu ax.gif galėtum persiųsti? naudojuosi keliom nuorodom internete iškart, ir visai gerai
čia dariau 1 tema HEI visai patiko klausyt tarimo. http://www.sofn.com/...on.jsp?Lesson=0 cia abecele, skaiciai, gerai raso tarima ir vertima o tada irasau irasau cia ir kartoju ka tose uzduotyse darau biggrin.gif taip mokausi biggrin.gif dar pradzia bet kolkas uztenka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justaita: 06 gruodžio 2011 - 11:51
QUOTE(justaita @ 2011 12 06, 12:05)
Jau turbut visos ismokot norvegu kalba ir nebeuzsukat cia  4u.gif  pradejau mokytis cia nuo pirmos temos  4u.gif  geru puslapiu ideta... gaila kad pavelavau kartu su jumis i traukini  biggrin.gif  butu lengviau, dbr klausimu visokiu kyla  blush2.gif
jei kas darbar dar mokosi galime toliau gvildent sia tema, bus drauge lengviau  4u.gif

Labas 4u.gif mes irgi su vyru pradėsime mokytis norvegų kalbos, dabar laukiame kol draugas atveš CD su kurių pagalba mokysimės
Truputi peržiūrėjau ankstesnes temas, labai daug informacijos įdėta thumbup.gif o tos kurios jau išmoko, arba bent pramoko nors kažkiek, ar sunku buvo ax.gif
Atsakyti