Įkraunama...
Įkraunama...

Mokinamės Norvegų kalbą savarankiškai IV

Sveikos besimokancios mirksiukas.gif
Kaledoms noriu padovanot norvegu kalbos kursu knyga su kompaktais. Zmogus baiges pradedanciuju kursus. Ar verta pirkt si vadoveli? Gal kazka galit parekomenduot?
http://www.knygeta.l...osi-kursas.html
Atsakyti
QUOTE(JViktorija @ 2011 12 12, 18:20)
Sveikos besimokancios  mirksiukas.gif
Kaledoms noriu padovanot norvegu kalbos kursu knyga su kompaktais. Zmogus baiges pradedanciuju kursus. Ar verta pirkt si vadoveli? Gal kazka galit parekomenduot?
http://www.knygeta.l...osi-kursas.html


Laba smile.gif jauciu kad niekas neturi sios knygos, jeigu neparaso smile.gif
Jeigu pradedanciuju baiges, tai si knyga tiks, ji skirta eiti toliau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 13 gruodžio 2011 - 15:49
Mes ejom antra lygi is sitos knygos ax.gif aisku buvo dadeta dar is kitu knygu, bet pagrindas buvo is sios. Ten labai aiskiai viskas parasyta ir paaiskinta, man patiko si knyga smile.gif ir plius kai klausaisi cd ten leciau sneka norvegiskai, eina suprast smile.gif
Atsakyti
Jer er glad i dag, bestilte nye norsk-litauisk ordbok thumbup.gif Så jeg kan lærer mye order smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stella Maris @ 2011 12 14, 14:21)
Jer er glad i dag, bestilte nye norsk-litauisk ordbok  thumbup.gif Så jeg kan lærer mye order smile.gif



Laba, nepyk, kad pataisysiu.... tongue.gif
Kadangi zodis ord turi niekantraja Intetkjønn gimine, reiskia tas zodis turi artikeli ET
ET ORD
Kadangi sis zodis sioje gimineje jis yra vienaskiemenis mes daugiskaitoje naudojame ji irgi taip pat ORD - be galunes
Kadangi pati zodzio reiksme yra zodis kuris daugiskaitoje yra skaicuotinas, reiskia mes vartosime zodi ne mye, bet mange wink.gif
Taigi, sakinyje mes naudosime zodziu junginyje MANGE ORD 4u.gif sekmes mokantis kalbos!

Jeg er glad i dag at jeg bestilte nye norsk-litauisk ordbok smile.gif Jeg kan lære mange ord smile.gif
po zodziu kan, vil, skal visada naudojama infinitiv (bendraties) veiksmazodzio forma smile.gif
Atsakyti
[quote=zvirble79,2011 12 15, 19:25]
Laba, nepyk, kad pataisysiu.... tongue.gif

Nieks nepyksta wink.gif man kaip tik smagu, kad vis dar si temute gyvuoja ir yra zmogeliu, kurie mane pataiso, o kaip kitaip ismoksim biggrin.gif

Paskutiniu metu vis bandau daugiau kalbet norsk, nors ir jauciu, kad daznai nusisneku, bet nieks nepyksta ant manes, tik pataiso klaidas lotuliukas.gif


Taip ir galvojau, kad del zodzio ORD susivarysiu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Stella Maris,2011 12 16, 17:01]
[quote=zvirble79,2011 12 15, 19:25]
Laba, nepyk, kad pataisysiu.... tongue.gif

Nieks nepyksta wink.gif man kaip tik smagu, kad vis dar si temute gyvuoja ir yra zmogeliu, kurie mane pataiso, o kaip kitaip ismoksim biggrin.gif

Paskutiniu metu vis bandau daugiau kalbet norsk, nors ir jauciu, kad daznai nusisneku, bet nieks nepyksta ant manes, tik pataiso klaidas lotuliukas.gif
Taip ir galvojau, kad del zodzio ORD susivarysiu doh.gif lotuliukas.gif
[/quote]

Laba, as ir pati nekalbu gerai norgiskai, metus tegyvenu Norvegijoj, is kuriu du semestrus lankiau norevgu k. kursus, tai kai kurie dalykai kazkaip kursuose istrigo galvon, nes labai gera norvege lektore turejom. O siaip kad moketi ideliai tai patys norvegai kursuose juokesi kad uzsienieciui reikiai maziausiai pora metu pagyvent norvegijoj biggrin.gif bet aisku cia nuo asmeniniu zmogaus savybiu priklauso biggrin.gif bet kadangi as esu tokia, kuri angliskai nei bum bum, tai su kitatauciais ir kai kuriais norvegais buitiskai galiu kazkiek susikalbet biggrin.gif aisku noretusi daugiau, bet viskam savas laikas biggrin.gif
Atsakyti
Må julen bli fin og
gi ro i sinnet.
La alle problemer
bli små og forsvinne.
La dagene som
kommer bli gode og fine.
God jul til deg og dine.
newyear.gif 000054.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 24 gruodžio 2011 - 17:07
QUOTE(artemide23 @ 2011 12 24, 17:07)
Må julen bli fin og
gi ro i sinnet.
La alle problemer
bli små og forsvinne.
La dagene som
kommer bli gode og fine.
God jul til deg og dine.
newyear.gif  000054.gif



I like måte newyear.gif
Atsakyti
Merginos, noriu Jusu paklaust. Gal galite pasiulyti koki puslapi, kur geriausiai vercia tekstus is lietuviu i norvegu kalba? ax.gif
Atsakyti
Labas visiems,
jungiuosi ir aš į norinčių išmokti būrį, mat gyvenimas verčia. Jei teisingai supratau yra kompiuterinis knygos ir užduočių variantas, pagal kurį visos mokosi Pa vei. Gal galėtų ir man kas nors atsiūsti blush2.gif O tada irgi bandysiu su kuo nors jungtis į kompaniją ir mokytis smile.gif
skype: neringose1
Ačiū labai, jei kas galėsit persiūsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2012 01 05, 20:32)
Labas visiems,
jungiuosi ir aš į norinčių išmokti būrį, mat gyvenimas verčia. Jei teisingai supratau yra kompiuterinis knygos ir užduočių variantas, pagal kurį visos mokosi Pa vei. Gal galėtų ir man kas nors atsiūsti blush2.gif  O tada irgi bandysiu su kuo nors jungtis į kompaniją ir mokytis smile.gif
skype: neringose1
Ačiū labai, jei kas galėsit persiūsti 4u.gif

parasiau i skype:) kadangi is vienos mergaites cia gavau, mielai ir kitom persiusiu, apsidalinsiu:)
jei ka mano skype gabii_ii 4u.gif
Atsakyti