"Auksinio ūso" lapeliai irgi labai gerai traukia, jei kiškio taukų negaunat pabandykit.
QUOTE(Egu @ 2011 02 22, 16:55)
Noriu paklausti: kokiomis ligomis sirgdami jūsų slaugomieji gauna axurą, kompensuojamą 100 procentų?
Alzcheimeriu, bet kažkiek primokėt reikia, nors ir 100proc. kompensuojami.
QUOTE(Egu @ 2011 02 22, 17:55)
Noriu paklausti: kokiomis ligomis sirgdami jūsų slaugomieji gauna axurą, kompensuojamą 100 procentų?
Priklausomai nuo to, kiek liga pazengusi. Maniskei nuo atsigulimo i pataleli nebekompensuoja

Į raumenis. Ištraukus adatą pradėjo bėgt vaistai, po to kraujas. Nemoku paaiškint 
O axura mums kompensuojama nuo pat ligos pradžios

O axura mums kompensuojama nuo pat ligos pradžios
QUOTE(rutulux @ 2011 02 22, 19:29)
Į raumenis. Ištraukus adatą pradėjo bėgt vaistai, po to kraujas. Nemoku paaiškint 

pirmą kartą girdžiu




Tai mano pirmoji patirtis su leidžiamais vaistais

QUOTE(Egu @ 2011 02 19, 14:01)
Mano mamai 80 metų. Po mano tėčio mirties (prieš 6 metus) jai prasidėjo baisi depresija, gydėsi, bet be vyro gyventi negalėjo - kartu buvo 50 metų. Po to pradėjo painiotis laike, neskyrė ryto nuo vakaro, prasidėjo kliedesiai - kad už sienos arklys žvengia, karvė mūkia ir t.t. vaidenosi, kad pilni namai žmonių, kažkas ateina jos patalynės surašinėti. Ganvau siuntimą į NV ligoninę - iš ten parsivežiau jau ne žmogų, o balvonėlį. Fizine prasme ji kaip ir sveika, tik nuo spaudimo geria vaistus, bet šiaip tai dar gyventi ir gyventi. O su galva - visai blogai, nors ir vaistus geria, ir mane dar pažįsta - kaip užeina nusikalbėjimai, pvz. kad ji atspėjo planetos vardą ir dabar žinoma visam pasauly, ją rodys per TV ir t.t.Gerai dar, kad gali viena būti, turi šalia manęs nedidelį butelį, tai aš tik maistu ir vaistais rūpinuosi.
Atsiprašau, bet susijuokiau nuo tokių jos kliedesių... Kažkaip gyvenime tragedija eina greta su komedija... Žinoma, užuojauta jum

QUOTE(rutulux @ 2011 02 22, 20:03)
Tai mano pirmoji patirtis su leidžiamais vaistais
. Adatos iki pat galo nesukišau, gal daugiau negu pusę, tai dėl to taip ir gavosi. Jau antras vakaras kaip neleidžiu, nes bijau tų sukietėjimų. Šildau su pūsle.

baimė nepadės


sukiškit visą adatą iki galo- beje, nebepaklausiau, su kokiu švirkštu ir kokį kiekį leidžiate

šildykit pūsle, masažuokit, visada prieš leidžiant išsičiupinėkit, kad ne į guziuką pataikytumėt, kaitaliokit sėdmenų puses...gal ir išvengsit, nenusiteikit, kad ir jums būtinai atsiras guzai

Leidžiu 2 ml, švirkštas 5 ml. Šildau, masažuoju, kaitalioju


QUOTE(rutulux @ 2011 02 22, 19:29)
Į raumenis. Ištraukus adatą pradėjo bėgt vaistai, po to kraujas. Nemoku paaiškint 

Pasitaiko, gal i limfagysle pataiket, nieko cia atgamtisko.