Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 6 tema

QUOTE(IvetaJ @ 2011 02 24, 08:21)
O kokiam čia mieste?


mazeikiai smile.gif

QUOTE(Deme @ 2011 02 24, 09:03)
Paimciau smile.gif Ta virduli smile.gif


parasiau i az smile.gif


koks grazus pasakus namelis bigsmile.gif o viduj gal tik uzkliuvo svetaines grindu spalva, kazkodel ji man kazkokia ne tokia prie to komplekto ir stalas virtuvej gal tiktu labiau baltas...ai dar kazkaip norisi siltu dekoru dalykeliu virtuvej interjere , truputi man saltoka atmosfera ax.gif ...
krosnele labai wub.gif gobelenas thumbup.gif vonia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 24 vasario 2011 - 11:41
Miegamieji:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2011 02 24, 12:03)
Sveikutes 4u.gif  Turiu klausimeli, namucius bandau pamazu pervesti i klasikini stiliu, daug patarimu buna cia geru thumbup.gif  Taigi tas klausimas, ar verta kazin pirkti i diiiiiiideli kambari sekcija?  ar jau tokie dalykai nebemadingi ar kaip cia pasakyt....kazka toki turiu omeny..  http://www.skelbiu.l...a-10217667.html
Dar tam kambari  butinai bus indauja, kazkas tokio http://www.skelbiu.l...as-9911586.html, valgomojo stalas su kedem, ir minksti baldai.
Tai vat tas klausimas ar geriau vietoj tos dideles sekcijos, pailga tokia kaip buna komoda surast?

O tai zadat is skirtingu operu derint indauja su sekcija?
Indaujos spalva grazi, o ta sekcija nelabai, tamsi ir dar tie blizguciai tarp stiklu man doh.gif
Mes sekcija turim per visa siena, 5m., bus vietos susidejimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnetukas @ 2011 02 24, 11:32)
Dėl patogumo, tai dabar truputį keista, bet pratinamės, tai nėr blogai  smile.gif  Taip, durelės balinto ažuolo. (Alantas)

O kuo balinta? Noriu medinių balintų durų visame name. Ąžuolą jau turiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rutele_S @ 2011 02 24, 11:03)
Sveikutes 4u.gif  Turiu klausimeli, namucius bandau pamazu pervesti i klasikini stiliu, daug patarimu buna cia geru thumbup.gif  Taigi tas klausimas, ar verta kazin pirkti i diiiiiiideli kambari sekcija?  ar jau tokie dalykai nebemadingi ar kaip cia pasakyt....kazka toki turiu omeny..  http://www.skelbiu.l...a-10217667.html
Dar tam kambari  butinai bus indauja, kazkas tokio http://www.skelbiu.l...as-9911586.html, valgomojo stalas su kedem, ir minksti baldai.
Tai vat tas klausimas ar geriau vietoj tos dideles sekcijos, pailga tokia kaip buna komoda surast?

O kokio dydžio yra diiiiiiidelis kambarys? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 02 24, 11:52)
Sveika Tuoj, labai simpatiskai Jusu nameliai atrodo ir jei nenuklysite nuo kurso tai tikrai labai graziai gali gautis, na bet valgomojo baldai - ir stalas ir kedes - tikrai nei i tvora nei i mieta.... gal dar galima juos kazkaip reabilituoti perdazant baltai, bet jokiais budais nepalikite taip kaip yra dabar.

Del stalo nezinau, reiktu pamatyti gyvai, galvoju, kad ir nuotrauka gali iskraipyti vaizda. O va kedziu tai nekliudyciau schmoll.gif Cia pas mus viskas turi buti vienos spalvos visada, o ten, kur baldai ateje vienas po kito, proseneliu, seneliu, tevu, tai tikrai vientisumo nerasi.

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 02 24, 13:45)
Mes sekcija turim per visa siena, 5m., bus vietos susidejimui smile.gif

Skamba kosmariskai, bet gal tiesiog cia asociacijos kokios negeros man iskart galvojo susmezavo, gal galima nors mazdaug pavysdi, kaip toks daiktas turi atrodyti. Siaip tai suvokiu, kad tevu tarybiniuose butuose tokie baldai buvo issigelbejimas, del ankstumo, del to, kad baldu pasirinkimo nebuvo, ir vietos stoka ziauri budavo. O ir kaupti reikejo viska ka gauni, nes dziaugiesi, kad gauni, tai ir vaikams kraiciui likdavo biggrin.gif o ka siais laikas galima deti i toki gargara ir dar nuosavame name, kurio kikvienas cm apgalvotas kruopsciai g.gif Net jei daroma is klasikiniu stiliumi, bet klasikos man sekcijoje nulis. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 02 24, 14:09)
Skamba kosmariskai, bet gal tiesiog cia asociacijos kokios negeros man iskart galvojo susmezavo, gal galima nors mazdaug pavysdi, kaip toks daiktas turi atrodyti.  Siaip tai suvokiu, kad tevu tarybiniuose butuose tokie baldai buvo issigelbejimas, del ankstumo, del to, kad baldu pasirinkimo nebuvo, ir vietos stoka ziauri budavo. O ir kaupti reikejo viska ka gauni, nes dziaugiesi, kad gauni, tai ir vaikams kraiciui likdavo  biggrin.gif  o ka siais laikas galima deti i toki gargara ir dar nuosavame name, kurio kikvienas cm apgalvotas kruopsciai g.gif  Net jei daroma is klasikiniu stiliumi, bet klasikos man sekcijoje nulis.  blush2.gif

Sekcija sekcijai nelygi biggrin.gif . Buna ir klasikiniu ax.gif
Cia foto daryta parduotuvej:
user posted image

O cia jau musu, uzsisakem kitos spalvos:
user posted image


Zinau, kad viena dalis-baras, gerimams sudet, taurems sukabint, stoves vyno saldytuviukas kokiu 12-16 buteliu, nebepamenu. Viena dalis dideliam telikui, apacioj tvarkingai aparatura uz stiklo sukrauta bus. Dar atvira viena knygoms, gal foto remelius kelis pastatysiu.
Kai susitvarkysim, parodysiu bendra vaizda.
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 02 24, 12:08)
O kuo balinta? Noriu medinių balintų durų visame name. Ąžuolą jau turiu biggrin.gif

Tikrai nepasakysiu blush2.gif Mes iš pvz. užsisakėm ir kaip jie ten balina, net nesidomėjau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 02 24, 15:41)
Sekcija sekcijai nelygi biggrin.gif . Buna ir klasikiniu ax.gif
Kai susitvarkysim, parodysiu bendra vaizda.

be abejo nelygu. ir kas link klasikiniu, tai vistik manyciau, kad jos klasikiniu stiliumi padarytos ir tiek. Sekciju klasikiniu baldu niekada nedrisciau pavadinti. Jums patiko, jus ir nusipirkote, kiekvienam savo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 02 24, 14:59)
Sekciju klasikiniu baldu niekada nedrisciau pavadinti.

Nu jau sitoj vietoj rimtai nusisnekejei, bet tiek to biggrin.gif
Atsakyti
Keletas kabinetu:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Sekciju tikrai nerasta. Max knygu spintos ir indaujos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iriska: 24 vasario 2011 - 14:35
QUOTE(Iriska @ 2011 02 24, 11:40)
Miegamieji:

user posted image

Maždaug okios spalvos sienų norėjau smile.gif
Papildyta:
O gavosi beveik tokia:
QUOTE(Iriska @ 2011 02 24, 14:35)

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 02 24, 15:35)
Sekciju tikrai nerasta.


O kaip tu ieskai?
Ivesk i google: classic wall unit

Sekcijos gal nelabai populiarios, bet esu maciusi tikrai graziu. Tiktai tamsios nepatinka.
Man kazkaip labai patogu ten bus laikyti vyno, sampes, viskio taures, alkoholi, staltieses, foto albumus, serveteles ir ju tokius kaip ziedus ir t.t.
Atsakyti