Įkraunama...
Įkraunama...

idomi tiek vyru tiek moteru nuomone

QUOTE(Maidenana @ 2011 02 04, 10:00)
Taip, mums tikrai tinka, jokiu pretenziju. Pavarde mano. (tiesa, esu bendrapavarde kazkokio klp banditu autoriteto - tai visi klausia ar as ne gimine. sakau tai jo, gimine  biggrin.gif )


thumbup.gif tai dar geriau.. vaikas ir tu busit ramus lotuliukas.gif jei ka ir brangiausiam duosi savo pavarde biggrin.gif ... as vyrui sakau imk musu pavarde,tau lengviau butu pasikeist,nei mums dabar dviem cia lotuliukas.gif ... tai jau kai paziuri lotuliukas.gif .. idomus jie biggrin.gif nesureiksminu as tu pavardziu,pavadinimu... svarbu laimingi .
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 02 04, 10:57)
lotuliukas.gif juokas ima kaip viskas pazistama iki negaliuuu..  lotuliukas.gif draugai tai draugai,atrezei ir ramu.. bet kai gimines pradeda esti  lotuliukas.gif ...

mano draugas neteko mamos neseniai, o jo tevas turi kita seima. O manuju giminiu cia - tik tevai ir mociute. As vienturte ir bjauraus charakterio. mano tevai yra isaukleti nesikisti i mano privatu gyvenima. Tad sios problemos kaip ir nera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 02 04, 10:03)
mano draugas neteko mamos neseniai, o jo tevas turi kita seima. O manuju giminiu cia - tik tevai ir mociute. As vienturte ir bjauraus charakterio. mano tevai yra isaukleti nesikisti i mano privatu gyvenima. Tad sios problemos kaip ir nera biggrin.gif


biggrin.gif Vot geriausiai.... nesikisa niekas ir ramu cool.gif kaip auklejai??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 02 04, 11:02)
thumbup.gif tai dar geriau.. vaikas ir tu busit ramus  lotuliukas.gif jei ka ir brangiausiam duosi savo pavarde  biggrin.gif ... as vyrui sakau imk musu pavarde,tau lengviau butu pasikeist,nei mums dabar dviem cia  lotuliukas.gif ... tai jau kai paziuri  lotuliukas.gif .. idomus jie  biggrin.gif nesureiksminu as tu pavardziu,pavadinimu... svarbu laimingi .
Nu as jam pasiuliau sitoki varianta biggrin.gif Kazkodel jis neuzsinorejo, bet pasake - apsvarstys biggrin.gif


QUOTE(Paradoksualė @ 2011 02 04, 11:05)
biggrin.gif Vot geriausiai.... nesikisa niekas ir ramu  cool.gif kaip auklejai???  blush2.gif

Kai viena karta jie mane galutinai uzknyso savo kisimaisi i mano abspoliutu privatuma, as atsistojau ir ka dejau kalbos, kad man neidomus ju planai mano atzvilgiu ir jeigu ji nori islaikyti gerus giminiskius rysius ir nenori buti kaltinami mano sugriautu gyvenimu - jie privalo pasilaikyti savo nuomone apie mano pasirinkima sau iki kol nebus paklausti. O gali buti ir nepaklausti. Pasakiau grieztu pastatytu 'verslininiskiu' balsu. Nuo to laiko visi ju bandymai uzvesti tema apie mano "vestuves" kentejo visiska fiasko, nes as arba iseidavau tuctuojau, arba ignoruodavau klausima, pradedavau kalbeti apoie bites.
Atsakyti
QUOTE(mamyciuke34 @ 2011 02 04, 10:13)
Norejau zinoti kitu nuomone, kaip kitiems atrodo tokia situacija, kai vaikuciai auga, apie vedybas nera nei kalbos.
Gyvename taip jau beveik 4 metus, susilaukeme dvieju atzalu. Nezinau ar tekeciau jei sulaukciau tokio pasiulymo po tiek laiko......
Sirdi jauciu lyg ir nuoskauda, nesijauciu, saugi ivertinta.....Ir as tokiu paziuriu, kad pati vyrui i zmonas nesipirsiu niekada. Turiu draugiu, kuriu vestuves , suzadetuves ivyko ju iniciatyva, bet tai ne man, as ne tokia.....
Apie tai galima sakyti net nesikalbame.Esu girdejusi jo nuomone, kai atsakydavo draugams, kai jo klausdavo kada tuoksites...Ir tie atsakymai skirtingi, vieniems sako kada nors, kitiems sako jis neturi man ka duot-nes tipo finansiskai nestabilus, kitiems sako, o kam to reikia...... Koks skirtumas ar sustituokus gyveni ar kartu  siaip gyveni ir vaikus augini.
Syki pajuokavau, kad zinai sakau vaikams galejau savo pavarde duoti, o ne jo kaip tevo. Pasiuto....net nesitikejau:-) Sako kaip taip tu gali galvoti, kaip tau tokiu minciu kyla, juk tai mano vaikai ir panasiai. Sakau bet juk tai ir mano vaikai. Tai ka sakau jei jau pavarde butu ne tavo, tai ir vaikai ne tavo ar kaip??? Sako tu nesupranti kaip tai vyriska ir panasiai. Man visa tai absurdiskai skamba. Ir susimastau, ar ne su savanaudziu gyvenu.
Is anksto dekoju uz pareikstas nuomones.


O jus dabar jauciates nesaugi,nes tik vestuviu negaunat? po vestuviu kas pasikeistu?pasijustumet saugesne vertingesne...nemanot,kad tada vel ieskotumet kazkokios vinies,prie ko uzsikabinti.

mes nesusituokia ir su vaiku, jauciuosi saugi,vertinama ir mylima.kazkaip niekas nesikisa.Nes susituokia ar ne, palikti gali betkada, pagarba manau ne ziedu parodoma,o darbais kasdieniniais ( nors buna nemaza dalis vyru,kurie uzdeda zieda ir pagarbos moterei neberodo,nes ji tampa tarsi ju nuosavybe/daiktas)
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 02 04, 10:14)

Kai viena karta jie mane galutinai uzknyso savo kisimaisi i mano abspoliutu privatuma, as atsistojau ir ka dejau kalbos


thumbup.gif nu as dejus tokiu kalbu ne viena... tuo momentu padeda,a paskui vel uz varcios uzkliuvo ir dv doh.gif tai geriausias sprendimas-bendravimas minimalus ir jokiu pasakojimu apie savo gyvenima cool.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 02 04, 11:17)
thumbup.gif nu as dejus tokiu kalbu ne viena... tuo momentu padeda,a paskui vel uz varcios uzkliuvo ir dv  doh.gif tai geriausias sprendimas-bendravimas minimalus ir jokiu pasakojimu apie savo gyvenima  cool.gif ...

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 02 04, 11:17)
thumbup.gif nu as dejus tokiu kalbu ne viena... tuo momentu padeda,a paskui vel uz varcios uzkliuvo ir dv  doh.gif tai geriausias sprendimas-bendravimas minimalus ir jokiu pasakojimu apie savo gyvenima  cool.gif ...

Vat vat vat. Sita praktikuoju 100%. Kad turiu drauga jie susizinojo kai as su juo gyvenau jau trecia ar ketvirta menesi... Nieko nepasakoji. Visiskai nieko. Apsiriboju "viskas gerai, puiku, viskuo patenkinti". neduodu absoliuciai jokios temos bent menkiausiai apkalbai ar dar kazkokiems mano gyvenimo analizavimams..
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 02 04, 10:25)
Vat vat vat. Sita praktikuoju 100%. Kad turiu drauga jie susizinojo kai as su juo gyvenau jau trecia ar ketvirta menesi... Nieko nepasakoji. Visiskai nieko. Apsiriboju "viskas gerai, puiku, viskuo patenkinti". neduodu absoliuciai jokios temos bent menkiausiai apkalbai ar dar kazkokiems mano gyvenimo analizavimams..


Kaip susitvarkai su isizeidimais aplinkiniu kai atsisakai pasakoti? ax.gif mane tai zudo tiesiog.. as isvis neprivalau kazka aiskintis juk.. o tie ima dar ir priekaistu kruva paberia,atseit vos ne seimos savos issizadejusi esi del svetimu... jauti kaip krauna per smegenis doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 02 04, 07:53)
Man tai normali tokia situacija. mes irgi gyvenam nesusituokus ir planuojame vaikus. As iskarto pasakiau, kad vaikai tures mano pavarde, nes tikrai ne jis sedes poliklinikuose ir visokiose panasiose instancijose, kad man nereiketu aiskinti milijona kartu, kad tai mano vaikas. Na, draugo reakcija - "susimaste", bet visai jam normalu. Man jokiu tuoktuviu nereikia, i jo pinigus ir turta as nepretenduoju, tai man kaip ir neaktualu tos vedybos. mes tiesiog gyvenam ir dziaugiames kiekviena diena. Esam sveiki, su sveikom galunem, turim is ko valgyti, stoga virs galvos, gerai sutariam, yra jausmai - nu ko dar reikia? mes laimingi ir tuo man visiskai pakanka.
Ir jums to paties linkiu.

atgal jums nieko nepasakė? aš pasakyčiau
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2011 02 04, 08:03)
mano draugas neteko mamos neseniai, o jo tevas turi kita seima. O manuju giminiu cia - tik tevai ir mociute. As vienturte ir bjauraus charakterio. mano tevai yra isaukleti nesikisti i mano privatu gyvenima. Tad sios problemos kaip ir nera biggrin.gif

tinkamo vyro rankose šilkine taptumėt.
Atsakyti
QUOTE(State @ 2011 02 04, 10:34)
atgal jums nieko nepasakė? aš pasakyčiau


tinkamo vyro rankose šilkine taptumėt.


del to jus ir ne jos vyras lotuliukas.gif
kiekviena turi ta kurio jai reikia ir kuris jai tinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 02 04, 08:35)
del to jus ir ne jos vyras  lotuliukas.gif
kiekviena turi ta kurio jai reikia ir kuris jai tinka drinks_cheers.gif

nemanau kad norėčiau, man gerai ir vienam.
ne kiekviena. daugelis sėdi su tokiais kurie arba jų neverti arba joms per geri.
Atsakyti