Įkraunama...
Įkraunama...

Calvin Klein: pasidalinkim

QUOTE(biscuit @ 2012 03 03, 20:08)
O gal žinai kaip su paltukais? Nes aš jau kelis kartus su Ck nepataikiau sad.gif Juk negali VISKAS būti padidinta, nes keturis kartus pirkau XS dydžio paltus, ir visi buvo dideli  doh.gif
Nusižiūrėjau dabar vėl, bet bijau ir pirkti...

net nežiūriu...
draugė mano platesnių pečių už mane, aukšta perka viską 2 dydi ir s, taigi, mažesnio dydžio nematau paltų, suknių, kostiumėlių ir neperku........
nors turiu striukę, S ir idealu:
user posted image
Atsakyti
gavau maikute va pries savaite S o atitinka M o gal net L doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinulkas @ 2012 03 08, 01:24)
gavau maikute va pries savaite S o atitinka M o gal net L  doh.gif

nu jooo, su jų dydžiais taip labai strange
Atsakyti
Matyt USA moteris ( musu L ) ten skaitosi mazute smulkute S lotuliukas.gif
Atsakyti
Tik jau nei viena nesugalvokit imti siu bateliu
http://www.6pm.com/p...20/color/294170

Raso,kad odiniai, labai ju laukiau, sumoketa gerokai virs 100Lt (daugiau nei dabar per akcija skelbia), o slamstas visiskas blush2.gif Vos ispakuoti, dar nenesioti, lupasi, tai kokia cia oda,kaip jie raso doh.gif Ir nezinia ka daryti, tarpininke parase i 6PM, bet kas is to, atsakymo dar negavau doh.gif Jokiu garantiju,atseit pirkdamos internetu visada rizikuojam blink.gif Tai jau dabar labai atsargiai viska is ju rinksiuos...Nors va, ir balerinkas, ir Ck tase,kad ir neodine nesioju 3metus,o cia atseit oda...Kazkoks popierinis virsus,tai kaip atrodys panesiojus blush2.gif Tinkami tik laidojimui arba ant lentynos pastatyt...-tokia mano isvada blush2.gif tik bato vidus ir padas kokybiski blink.gif
user posted image
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Semilga: 22 kovo 2012 - 23:57
QUOTE(himalaia @ 2011 12 04, 14:21)
Koks išpardavimas dabar oficialiam puslapy  bigsmile.gif
Kuris konkrečiai diržas? Turiu porą CK diržų, vienas odinis, kitas "bonded leather", t.y. suspaustas iš odos pjuvenų, kitų medžiagų, tai efektas toks, kad tekstūra nėra slidi, blizganti, atrodo grubiai, panašiai į medžiagą ar presuotą popierių. Va toks, tik realybėj geriau atrodo. Aš specialiai tokį išsirinkau, nes patiko tekstūra. Gal ten irgi kažkas panašaus?

QUOTE(himalaia @ 2011 12 23, 12:29)
Gal brokuota pasitaikė  4u.gif
Na, tai ir nėra tikra oda, o, kaip čia pasakius... Odos gaminys... Kaip ne grietinė, bet riebalų mišinys būna  biggrin.gif
Kelis mėnesius jį turiu, tai nešiojasi gerai, niekas neskilinėja ir prie minuso. Kietesnis jis toks, bet su laiku minkštėja po truputį. Man patinka, nes kai pirkau, nesitikėjau tos tradicinės odos  ax.gif



Tai vat, nešioju tą diržą praktiškai kasdien, pradėjo jau matytis požymiai. Truputį paskilinėjo, apsidėvėjo. Matosi sagties paliktos žymės ties skylutėmis. Bet man vis dar gražiai atrodo, kaip tik patinka toks matomas "amžius" ant jo, grubumas. Bet kas tikisi nenunešiojamos odos, tai nusiviltų.
Papildyta:
Semilga, manau, tikrai brokas pasitaikė, turėtų pinigus grąžint. Ir kaip tarpininkė nepastebėjo prieš siųsdama g.gif
Atsakyti
QUOTE(Semilga @ 2012 03 22, 23:56)


Man taip pat buvo tik su rankine. Rašė, kad odinė. BCBG Max Azria. O gavau dermantinino gabalą ir BCBG Girls biggrin.gif Grąžinau tarpininkei, o ji grąžino į parduotuvę, prieš tai padariau 6pm psl. tos rankinės aprašymo printscreen'ą kaip įrodymą, tad jokių problemų nekilo. Grąžinimo terminas jau buvo pasibaigęs blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2012 03 23, 07:42)
Man taip pat buvo tik su rankine. Rašė, kad odinė. BCBG Max Azria. O gavau dermantinino gabalą ir BCBG Girls biggrin.gif Grąžinau tarpininkei, o ji grąžino į parduotuvę, prieš tai padariau 6pm psl. tos rankinės aprašymo printscreen'ą kaip įrodymą, tad jokių problemų nekilo. Grąžinimo terminas jau buvo pasibaigęs  blush2.gif


Ai, bereikalingi nervai.Tarpininkei esu parasiusi,kad ne tik as kalta,kad tikejausi prekes pagal tikraji aprasyma, juk ir ji turejo pirmiausia sutikrinti ar preke realiai atitinka aprasyma,bent jau ivertinti isore :oda ar ne, o cia dar akivaizdus defektas ir prastos kokybes preke doh.gif Bet, deja, jos atsakymas toks:"jei jie pasiulys grazinima turesit siusti i JAV , tuomet matysit ar verta , bet pirma reikia sulaukti atsakymo is parduotuves".Tai negi man verta tokia preke laikytis pasidejus ant lentynos ir dziaugtis,kad cia CK? blush2.gif O Jus siuntete atgal savo lesomis?Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(Semilga @ 2012 03 23, 21:02)
Ai, bereikalingi nervai.Tarpininkei esu parasiusi,kad  ne tik as kalta,kad tikejausi prekes pagal tikraji aprasyma, juk ir ji turejo pirmiausia sutikrinti ar preke realiai atitinka aprasyma,bent jau ivertinti isore :oda ar ne, o cia dar akivaizdus  defektas ir prastos kokybes preke doh.gif Bet, deja, jos atsakymas toks:"jei jie pasiulys grazinima turesit siusti i JAV , tuomet matysit ar verta , bet pirma reikia sulaukti atsakymo is parduotuves".Tai negi  man verta tokia preke laikytis pasidejus ant lentynos ir dziaugtis,kad cia CK? blush2.gif O Jus siuntete atgal savo lesomis?Aciu uz atsakyma.


Taip siunčiau savo lėšomis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biscuit: 23 kovo 2012 - 21:22
QUOTE(Monrutė @ 2012 03 06, 17:02)
net nežiūriu...
draugė mano platesnių pečių už mane, aukšta perka viską 2 dydi ir s, taigi, mažesnio dydžio nematau paltų, suknių, kostiumėlių ir neperku........
nors turiu striukę, S ir idealu:
user posted image



O naujoji mano CK striuke Sdydzio atrodo man lygiai taip pat,kaip ant manekenes 4u.gif patenkinta wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Semilga @ 2012 03 24, 01:02)
O naujoji mano CK striuke  Sdydzio atrodo man lygiai taip pat,kaip ant manekenes 4u.gif patenkinta wub.gif
http://s019.radikal....e01d1191acd.jpg

jūsiškė irgi įdomi thumbup.gif pamušalas juodas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2011 10 17, 12:57)
Pirkau paprastus juodus dzinsus. Tai dydis sakyciau kokiais dviem dydziais padidintas, isemus is maiselio dazai toki bjauru kvapa skleide, kad dar neuzsivilkus spejau, jog jie dazys... ir dazo... smarkiai... ziuresiu, kaip bus juos isplovus ax.gif

Turiu tamsiai mėlynus džinsus, 25 dydis - atitiko 36 / S mūsiškį, tik labai dažo, skalbk neskalbus.

Paltą turiu 4 dydį, bet S dydžiui ant storesnio megztuko kaip tik, 2 - as būtų netikęs dėl per trumpų rankovių, o šis tip top, tik jei nebūtų diržo per liemenį, tada jau kaip su maišu.
Atsakyti