Įkraunama...
Įkraunama...

Calvin Klein: pasidalinkim

Turiu nemazai drabuziu ir esu laaaabai patenkinta kokybe. thumbup.gif Liemeneles super tik pamazintos 1dydziu, maudimukas irgi pamazintas, bet kokybe nepriekaistinga. Striukes dvi turiu tai ilgos rankoves kaip man ir reikia ( bo man rankos jauciu ilgesnes uz kojas lotuliukas.gif
dabar 40% tai laukiu balerinku, maikes ir rankines. Paskui pasidalinsiu nuomone. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinulkas @ 2012 02 19, 16:24)
Turiu nemazai drabuziu ir esu laaaabai patenkinta kokybe.  thumbup.gif Liemeneles super tik pamazintos 1dydziu, maudimukas irgi pamazintas, bet kokybe nepriekaistinga. Striukes dvi turiu tai ilgos rankoves kaip man ir reikia ( bo man rankos jauciu ilgesnes uz kojas  lotuliukas.gif
dabar 40% tai laukiu balerinku, maikes ir rankines. Paskui pasidalinsiu nuomone.  4u.gif

taigi, užsisakiau džinsus, ir db laukiu su nekantrumu, kaip bus su dydžiu
aš tik vyrui viską pirkdavau...
sau tik batus
Atsakyti
mano vyro megstamiausia firma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2012 02 17, 16:01)
Kas suprantate CK džinsų dydžius?
ten rašo pvz:
p 02 x 31
2 x 33

04 x 31
4 x 33

ir toliau
ką reiškia pirmas - dydį? 4 yra kaip ir S
o antras - ilgis?

na, va gavau džinsus
dydį pataikiau

4 - tai dydis kaip ir šiaip 4, musu 36 mazdaug
o ilgi emiau 31 - tai ugiui 165 cm pats tas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2012 03 03, 18:42)
na, va gavau džinsus
dydį pataikiau

4 - tai dydis kaip ir šiaip 4, musu 36 mazdaug
o ilgi emiau 31 - tai ugiui 165 cm pats tas biggrin.gif


O gal žinai kaip su paltukais? Nes aš jau kelis kartus su Ck nepataikiau sad.gif Juk negali VISKAS būti padidinta, nes keturis kartus pirkau XS dydžio paltus, ir visi buvo dideli doh.gif
Nusižiūrėjau dabar vėl, bet bijau ir pirkti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biscuit: 03 kovo 2012 - 19:10
aš turiu vieną paltą. 2 dydžio, šiaip S dydį nešioju, tai paltas geras. Tik rankovės tokios tik tik. Nors nesu kažkokia ilgarankė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balalaika.: 03 kovo 2012 - 19:11
QUOTE(Balalaika. @ 2012 03 03, 19:11)
aš turiu vieną paltą. 2 dydžio, šiaip S dydį nešioju, tai paltas geras. Tik rankovės tokios tik tik. Nors nesu kažkokia ilgarankė.


To modelio, kurio aš noriu tik 2 dydis ir likęs.

user posted image

Gal kas nors turi tokį? bigsmile.gif
Atsakyti
gana panašus mano modelis. Štai šis:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2012 03 03, 19:08)
O gal žinai kaip su paltukais? Nes aš jau kelis kartus su Ck nepataikiau sad.gif Juk negali VISKAS būti padidinta, nes keturis kartus pirkau XS dydžio paltus, ir visi buvo dideli  doh.gif
Nusižiūrėjau dabar vėl, bet bijau ir pirkti...


na, ir su striuke as nepataikiau blush2.gif Pirkau M, o teko perleisti mamai,kuri L nesioja.Tai patenkinta ji lotuliukas.gif Bet tikrai padidinti vienu dydziu bent jau virsutiniai drabuziai.
Atsakyti
Bent iš mano patirties, visi viršutiniai CK drabužiai padidinti. Paltus, sukneles, marškinėlius, megztinius 2/XS dydžio nešioju, kai europietiškas mano dydis būtų S. Kelnės tai lyg ir atitinka.
Atsakyti
Susilaikysiu nuo pirkimo, bus man didelis sad.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Esu didele fane sios firmos. smile.gif Ypac kas liecia elegantiskas sukneles sarafanus, kostiumelius. Dar ne kartelio nenusivyliau, o ir modeliukai taip pasiuti, kad isryskina graziausias kuno vietas. smile.gif
Atsakyti