Įkraunama...
Įkraunama...

Blogas kvapas iš burnytės

Mano 4 metuku dukrytei daznai, ypac rytais, is burnos sklinda nemalonus, ''praruges'' kvapas.Gydytojai ne karta sakiau, taciau si sako, jog tai del padidejusiu tonziliu(daznai serga tonzilitu). Gal reiketu atlikti kokius tyrimus del virskinimo trakto, juk daznas antibiotiku vartojimas galejo pakenkti?... sad.gif
Atsakyti
Jei yra hipertrofuotos tonsilės, tai ir blogas burnos kvapas yra dėl to. Jei nėra nusiskundimų dėl virškinimo trakto, tai ir tirti nėra ką.
Atsakyti
sveiki,
mano 11 men. berniukas sirguliuoja, kosti, sloguoja, gydytoja sake virusa pasigavo.
pastebejau, kad is burnytes sklinda lyg ir nelabai malonus kvapas.
Tai gali buti del ligos ar del ko?
Reikia sunerimti?
Atsakyti
Kvapas gali būti dėl skysčių trūkumo, dėl pūlingo sekreto iš nosies ar nuo tonsilių.
Atsakyti
Mano triju metu suneliui daznai is burnytes sklinda blogas kvapas. Ypac is ryto. Dantukus valom labai stropiai ryte ir vakare. Del kokiu priezasciu tai gali buti?
Is anksto dekoju uz atsakyma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo catina: 12 kovo 2005 - 15:51
Blogas kvapas iš burnos būna dėl adenoidų, pūlingos slogos.
Atsakyti
1.5 metu mergaitei po nakties miegelio ir po pietų miego būna blogas kvapas iš burnos. Girdėjau kad būna dėl adenoidų, pūlingos slogos. Tačiau nėra jai slogos, naktį miega pakankamai gerai, neknarkia, kviepuoja pro nosį. Nuo ko gali būti blogas kvapas?
Atsakyti
Namuose labai sausas oras, todėl ir nemalonus kvapas gali būti dėl išdžiūvusios gleivinės.
Atsakyti
Noreciau konsultacijos tokiai problemai:mergaitei 7 metai,o nemalomus kuno kvapas atsiranda dienos pabaigoje ir, neduok die, jeigu pamirsta issiplauti pazastis. Ar tai jau gali but susije....na ar neperanksti? Ir ka galima naudoti?Aciu.
Atsakyti
Naudoti dezodorantus ar antiperspirantus tokio amžiaus vaikams negalima. Geriausia higiena- vanduo ir muilas.
Atsakyti
Sveiki,
Noriu Jūsų pasiteirauti ką galėtų reikšti "acetono" kvapas iš burnytės 8 mėn. vaikučiui. Pajutome jį kątik. Bijome, kad tai nebūtų kokios nors ligos požymis. Ačiū
Atsakyti
Paprasčiausia kūdikiui trūksta skysčių. Pagirdykite.
Atsakyti