Įkraunama...
Įkraunama...

Žingsnis į priekį link įvaikinimo II

QUOTE(Darla @ 2011 02 18, 13:13)
Vat vieno dalyko aš iki šiol nebegaliu suprasti - kaip galima paimti vaiką iki 3 mėnesių  g.gif  visur rašoma, kad įvaikinti galima tik nuo 3 mėn.  g.gif ir kur tik benueitum visur yra pasakoma tas pats. tai kodėl vieniems galima paimti, o kitiems ne  g.gif  čia aš tiesiog pamasčiau. Aš pati įvaikinus 2 mažylius taip, kad ir patirties šiokios tokios taip turiu


Man atrodo (zaliasmiskas patvirtins, jei taip), kad legaliai iki 3 mėn. galima gauti vaikiuką būtent iš gyvybės langelio, ar ne taip?
Atsakyti
QUOTE(Dorofėja @ 2011 02 18, 13:18)
Man atrodo (zaliasmiskas patvirtins, jei taip), kad legaliai iki 3 mėn. galima gauti vaikiuką būtent iš gyvybės langelio, ar ne taip?


Tikrai ne 4u.gif Aišku yra visokių niuansų smile.gif , kurie ne visiems prieinami smile.gif na, aišku čia tik mano tokia nuomonė 4u.gif
Mes ir paėmę kūdikį iš gyvybės langelio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darla: 18 vasario 2011 - 13:28
QUOTE(Dorofėja @ 2011 02 18, 14:18)
Man atrodo (zaliasmiskas patvirtins, jei taip), kad legaliai iki 3 mėn. galima gauti vaikiuką būtent iš gyvybės langelio, ar ne taip?


negaliu tvirtint kaip kitais atvejais, taciau paliktiems kudikiams gyvybes langeliuose iskart ieskomi galimi iteviai ir praktiskai jie neatsiduria kudikiu namuose, keliauja tiesiai i seimas. Viskas del vaiko interesu. Aisku tai susije su rizika, kad gimdytojai gali apsigalvoti ir kreiptis del kudikio susigrazinimo, mus ne viena karta apie tai ispejo.
Tik suejus 3 men. galima ivaikinti, todel ir mes sulauke 3 men. kreipemes i teisma del ivaikinimo.

Gal yra ir kitu atveju, pvz. motina iskart pagimdziusi rastu atsisako teisiu i kudiki, tuomet irgi nelaukiama 3 men. ir siulomas kudikis iteviams laikinosios globos teisemis.
Atsakyti
QUOTE(Dorofėja @ 2011 02 18, 13:18)
Man atrodo (zaliasmiskas patvirtins, jei taip), kad legaliai iki 3 mėn. galima gauti vaikiuką būtent iš gyvybės langelio, ar ne taip?

Galima gauti bet kokį vaikiuką netekusį tėvų globos laikinos globos teisėmis (jei tai atitinka vaiko interesus/ čia detalių daug). Laikinoji globa leidžia vaikui laikinai gyventi globėjo šeimoje. Visais atvejais iš laikiniosios globos gali vaiką susigrąžinti atsitokėję gimdytojai, pirmumo teisę turintys potencialūs įtėviai. Laikinoji globa ilgesniam laikui - tik turintiems laabai stiprius nervus arba lengvabūdžiams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 18 vasario 2011 - 13:58
O as dabar sedziu ir radau rusu forume tokius zodzius, tema ar sakyti vaikui kad jis ivaikintas, ir kaip apie tai kalbeti. Man net asaros predejo begti.

Жили на свете две женщины, которые друг друга не знали.

Одну ты не помнишь, другую называешь мамой.

Две разные женщины, создавшие твою жизнь.

Одна стала твоей путеводной звездой, другая стала твоим солнцем.

Первая женщина дала тебе жизнь, а вторая учила, как ее прожить.

Первая дала тебе желание быть любимым, а вторая подарила тебе любовь.

Одна дала тебе национальность, другая дала тебе имя.

Одна подарила тебе талант, другая дала тебе цель.

Одна подарила тебе чувства, другая умиротворила твои страхи.

Одна видела твою милую улыбку при рождении, другая осушила твои слезы.

Одна не смогла предоставить тебе дом, другая молила о ребенке, и Бог услышал ее.

И сейчас ты задаешь мне сквозь слезы вопрос, на который еще никто не нашел ответ: наследственность или окружение – чей я плод? Ничей, дорогой мой, ничей! Просто две разные любви.

Idomu, kokie jausmai bus mano vaikui, kai jis prades dometis apie save. Taip noretusi, kad jis priimtu save be baimes. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slavlanta: 18 vasario 2011 - 16:11
QUOTE(slavlanta @ 2011 02 18, 17:10)
O as dabar sedziu ir radau rusu forume tokius zodzius, tema ar sakyti vaikui kad jis ivaikintas, ir kaip apie tai kalbeti. Man net asaros predejo begti.

Жили на свете две женщины, которые друг друга не знали.

Одну ты не помнишь, другую называешь мамой.

Две разные женщины, создавшие твою жизнь.

Одна стала твоей путеводной звездой, другая стала твоим солнцем.

Первая женщина дала тебе жизнь, а вторая учила, как ее прожить.

Первая дала тебе желание быть любимым, а вторая подарила тебе любовь.

Одна дала тебе национальность, другая дала тебе имя.

Одна подарила тебе талант, другая дала тебе цель.

Одна подарила тебе чувства, другая умиротворила твои страхи.

Одна видела твою милую улыбку при рождении, другая осушила твои слезы.

Одна не смогла предоставить тебе дом, другая молила о ребенке, и Бог услышал ее.

И сейчас ты задаешь мне сквозь слезы вопрос, на который еще никто не нашел ответ: наследственность или окружение – чей я плод? Ничей, дорогой мой, ничей! Просто две разные любви.

Idomu, kokie jausmai bus mano vaikui, kai jis prades dometis apie save. Taip noretusi, kad jis priimtu save be baimes. smile.gif


mes panašiai kabam. Vaikui labai gerai. Ir priims be baimės. Vaikai bijo tik melo.
Atsakyti
smile.gif sutapo. Tai atsiunte man sesė sveikinime. vertimas tituliniame dienoraščio apie vaikus puslapyje.
Alfija, pyktį sublimuoti galima labai gražiai (aš "palaužau kliapą" kokiu aršiu romantiku): nebūtina išpilti ant galvos tam, kam jis skirtas (bent jau visą viedrą iki dugno), ypač, jei tai turi mažai šansų, ką nors pakeisti, juolab, kad mažiau aršus tonas dažnai tokių šansų turi daugiau...

Šiaip, kai ateis supratimas, su juo ir tvarkysis. Ateis, reiks tvarkytis. Tam būtina ruoštis, nors esu įsitikinus, kad pilnai pasiruošti neįmanoma. Susitvarkyti - privaloma.
Papildyta:
Одна дала тебе национальность, другая дала тебе имя.

Gaila, kad neleido įvaikinant palikti neįrašytą tautybę...pagal įstatymus vaikai gauna tėvų tautybę.
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2011 02 18, 17:47)
smile.gif sutapo. Tai atsiunte man sesė sveikinime. vertimas tituliniame dienoraščio apie vaikus puslapyje.
Alfija, pyktį sublimuoti galima labai gražiai (aš "palaužau kliapą" kokiu aršiu romantiku): nebūtina išpilti ant galvos tam, kam jis skirtas (bent jau visą viedrą iki dugno), ypač, jei tai turi mažai šansų, ką nors pakeisti, juolab, kad mažiau aršus tonas dažnai tokių šansų turi daugiau...

Šiaip, kai ateis supratimas, su juo ir tvarkysis. Ateis, reiks tvarkytis. Tam būtina ruoštis, nors esu įsitikinus, kad pilnai pasiruošti neįmanoma. Susitvarkyti - privaloma.
Papildyta:
Одна дала тебе национальность, другая дала тебе имя.

Gaila, kad neleido įvaikinant palikti neįrašytą tautybę...pagal įstatymus vaikai gauna tėvų tautybę.


aš ne apie tai- aš apie tai, kad reikia ieškoti už ko kliūvi, jei supyksiu, jei pasirodysiu piktas tai tada...kas atsitiks? Kas?
Va tai ką aš rašau- tame nėra emocijų- jokių. Ir kiekvienas paišosi ką nori. Beda pirštu į savo skaudulius. Nu tai jei jau bedei, jei gali kažką įvardinti- tai eik toliau, kraustyk savo vidų. Vienam sunku tai padaryti. IR su psichoterapeutu ne kiekvienas pereina nuo pradžios iki pabaigos. O todėl, kad mąstymą keisti skauda. Lengviau eiti pramintu keliuku- aš tobulas, visi aplink blogi, pikti, ir etc. Bet pas psichoterapeutą reitia man. Man blogai, jie visi turi pasikeisti, kad man pasaulio bambai pagerėtų. Keistis reikia pačiam. Pradėt nuo to, kad aš pats sau - vertybė, aš galiu jausti viską.
Atsakyti
QUOTE(Dorofėja @ 2011 02 18, 00:06)
Sveikos visos,

Ar galite pasakyti apie tą 'Kiškutį įvaikintą' - kokiame stende ieškoti? Kas išleido?  4u.gif
"google" įvedžiau, nieko neparodė,


O ten gal apie žvirbliuką buvo?

Aš radau tokią

http://www.nijanga.c...nt/view/221/35/

Atsakyti
http://rutracker.org...c.php?t=1877480

relaksacijai ir šiaip pamąstymams į temą .Labai geras filmas.
Atsakyti
Sveikos,
čia dar vienas tobulas filmukas apie įvaikinimą, gražesnio nemačiau, gaila, kad nėra su lietuvišku įgarsinimu

http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,
Mes jau po komisijos ( buvo prieš 2 savaites ). Kitą savaitę jau turbūt laikas bus pasiskambinti ir pasiklausti, ar jau įrašyti į eilę, ir kelinti eilėje mes esame.
Žinot mergaitės, kažkaip ir įdomu, ir truputi nemalonu buvo skaityti paskutines jūsų diskusijas. Mes irgi neturime savo biologiniu vaikų. Taip, bandėme jų susilaukti, bet tai baigėsi rimta komplikacija, kuri beveik prieš keturis metus vos nekainavo man gyvybės. Taip, teoriškai mes turime galimybę susilaukti savo vaikų. Bet mes įvaikinimo kelyje. Sprendimas atėjo seniai, bet įgyvendinti pradėjome tik dabar.
Visada, kai paklausia apie motyvus, ganėtinai sunku juos įvardinti aiškiai ir suprantamai.
Alfija, norėčiau paklausti Jūsų. Kokie jūsų motyvai? ( iš diskusijų supratau, kad esate įvaikinusi ).
Atsakyti