Įkraunama...
Įkraunama...

Žingsnis į priekį link įvaikinimo II

QUOTE(taiska @ 2011 02 23, 17:41)
Dorofėja, gal nelabai teisingai mane supratote, tą lindimą į akis vadinu bandymą išjudinti sistemą, o tai sėdi tos moteriškės VTAT dirbančios ir realiai nelabai ką daro kad vaikai greičiau ateitų į šeimas. O juk esame tie, kurie tikrai pasiruošę priimti tuos vaikus, tai kam tada vilkinti visą procesą? Juk sutiksite, kad taip išvengsime vaikų traumavino, jei kuo anksčiau jie apsigyvens šeimose.


Taiska, manau, kad teisingai Jus supratau, todėl ir parašiau kabutėse 'lįsti į akis' 4u.gif Tikrai Jūsų pasakymą supratau kaip raginimą nesėdėti ir nelaukti, kaip ir rašėte, o savo žinute gal tik norėjau pasisakyti, kad būna ir tiesiog laukiančių (bei sulaukiančių), kol paskambins, o būna nelaukiančių moterų/šeimų, ir abiem tais atvejais vaikeliai apsigyvena namuose 4u.gif Čia gal labiau toms, kurios 'iš tolo', tyliai pasiskaito, padvejoja, tik tiek, nesiėmiau vertinti Jūsų pozicijos, tikrai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 01 kovo 2011 - 01:18
Dorofėja, Jūs mane gal irgi kiek kitaip supratot. Ramiai laukti, tai reiškia, kad aš nelysiu savo draugams ir pažįstamiems ant kulnų, kad jie mums parūpintų kūdikį ir kuo sveikesnį ir gal našlaitį ir kuo greičiau ir nenešiu kokiai kūdikių namų direktorei pinigų, kad pagreitintų vieno ar kito vaiko statuso sutvarkymą, tai pažemintų mano orumą. Aš ramiai lauksiu skambučio dėl tinkamo vaikelio mūsų šeimai, o po to tikrai darysiu viską, kad sparčiau viskas judėtų ir jis greičiau turėtų šeimą ir namus.

turiu tokį konkretų klausimą. Kada pasakėte apie savo planus įsivaikinti tėvams ir kokia buvo jų reakciją, nes kažkaip labiausiai vengiu pokalbio su jais šia tema. Iš draugų pusės sulaukiame tik palaikymo, bet kaip bus dėl tėvų-nežinau. Gal kas galėtumėte pasidalinti patirtimi, tiksliau padrąsinti netempti gumos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 01 kovo 2011 - 01:19
Sveikos.
Šiandien pasiskambinome, ir sužinojome, kad esame 48 eilėje. Esame nusiteikę, kad vaikučio anksčiau rudens nesulauksime. Bet viskas gerai, taip mes viską ir planavome.
Ką Jūs turit omeny mergaitės, sakydamos " lįsti į akis", judinti VTAT? O kaip tai būtų galima padaryti? Aš žinau, kad mes dabar turime laukti skambučio, kol mums pasiūlys vaikelį, tai ir nusiteikę laukti. Ar blogai darom?? Gal kažko nežinau g.gif .

Buvo klausimas dėl pasakymo tėvams.Mūsų tėvai sureagavo teigiamai, nors aš irgi labai bijojau dėl savo mamos, ilgokai delsiau, kol prisiruošiau jai pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2011 02 23, 18:44)
Nežinau kaip pasakyti aiškiau- ten labai gerbia vaikystę.


Ačiū, tikrai labai įdomu paskaityti, nieko apie tai nežinojau. O sakinys, kurį cituoju - stiprus pagrindas tolimesniam pamąstymui gyvenime.


Papildyta:
QUOTE(šeimos kaklas @ 2011 02 23, 19:46)
Dorofėja, Jūs mane gal irgi kiek kitaip supratot.

Papildyta:
turiu tokį konkretų klausimą. Kada pasakėte apie savo planus įsivaikinti tėvams ir kokia buvo jų reakciją, nes kažkaip labiausiai vengiu pokalbio su jais šia tema. Iš draugų pusės sulaukiame tik palaikymo, bet kaip bus dėl tėvų-nežinau. Gal kas galėtumėte pasidalinti patirtimi, tiksliau padrąsinti netempti gumos biggrin.gif


Ir įlindau aš čia su tuo savo sakiniu, net nepatogu 4u.gif - ir apie Jus taip pagalvojau, pati taip dariau: ramiai laukiau, nieko 'neišrūpinėjau', neieškojau ir pan., o jau kai atsirado (ramiai belaukiant) mūsų vaikas, tada o taip, aišku, stengėmės, kad greičiau (į 'stengėmės' neįeina kyšiai ar dovanos, tikrai - tiesiog skambučiai, priminimai apie save ir pan.).

Tėvams pasakėm bebaiginėdami kursus, neskubėjom - bet čia nuo kiekvienos šeimos santykių ir požiūrio priklauso; mums buvo geriau vėliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lukrinda @ 2011 02 22, 08:18)
Sveikos, mums irgi jau skambino, kad galime ateiti rytoj pasiimti dokumentu ir tada pas advokata, kad ruostu dokumentus i teisma. Osan jei ne paslaptis kiek advokatas paprase uz dokumentu paruosima.

Panasu, kad ir mums reiks to pavyzduko buciau labai dekinga, kad ir man imestumet i az.

Taip pat galiu pasidziaugti, kad mums kas dien vis geriau sekas atrasti bendra kalba su vaiku...



na nei daug nei mazai smile.gif 300lt smile.gif kokio amziaus vaikuti Jums pasiule? berniuka ar mergaite?
Papildyta:
[quote=Bjjanka,2011 02 23, 19:07]
Sveikos.
Šiandien pasiskambinome, ir sužinojome, kad esame 48 eilėje. Esame nusiteikę, kad vaikučio anksčiau rudens nesulauksime. Bet viskas gerai, taip mes viską ir planavome.
Ką Jūs turit omeny mergaitės, sakydamos " lįsti į akis", judinti VTAT? O kaip tai būtų galima padaryti? Aš žinau, kad mes dabar turime laukti skambučio, kol mums pasiūlys vaikelį, tai ir nusiteikę laukti. Ar blogai darom?? Gal kažko nežinau g.gif .

sveika
nezinau kaip kitoms buvo bet is savo patirties kiek zinau tai kas menesi eile pasislenka per 5 vietas. tai taip ir skaiciuokit. jei norit berniuko tai bus dvigubai greiciau, nes 80 proc. poru nori mergyciu (mums taip vta paaiskino). mes kaip pirma kart paskambinom susizinot kelinti esam pasake kad galim pasiskambint kas menesi o is esmes laukt skambucio ir nieko daryt nereikia.
bet is tiesu tai visus pasiulymus gavom i emeila. nei karto niekas nepaskambino. gauni visa info ir tada pats skambini. bet jau mums taip buvo.
Atsakyti
QUOTE(Bjjanka @ 2011 02 23, 20:07)
Aš žinau, kad mes dabar turime laukti skambučio, kol mums pasiūlys vaikelį, tai ir nusiteikę laukti. Ar blogai darom?? Gal kažko nežinau g.gif .


Mes išvis neskambinom, nesiteiravom po kursų baigimo; vieną dieną pati darbuotoja paskambino, pasiūlė, sakėm ok, domina, tada atsiuntė aprašymą el.p., tada atrašėm ok, o tada jau su globos namais susisiekėm smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorofėja: 24 vasario 2011 - 01:51
na, aš irgi galvoju, kad gal palauksime kursų baigimo, o tada pasakysime, tikiuosi tokios pat teigiamos reakcijos kaip ir draugų bei aplinkinių. čia kurią dieną palyginau statistiką Įvaikinimo tarnybos sausio ir vasario mėn., tai buvau maloniai nustebinta, kad lyginant su sausio mėnesiu iki 3 metų įvaikinimui Lietuvoje esančių vaikų padaugėjo 15, o tai džiugina smile.gif kažkaip nusiteikusi, kad bus berniukas, nes irgi girdėjau, jog mergaičių labiau norima tik nelabai dar suvokiu kodėl. KAip mano vyras pasakė, kad gal dėl giminės pratęsimo biggrin.gif paskui tik pats susivokė...man tai kažkaip nesinori jokio skubėjimo, nes ir bio vaiko laukimas užtrunka 9 mėn. Kažkaip anksčiau nei rudenį nenusiteikusi...
Osan, jeigu neklystu, Jūs rašėte, jog tikėjotės vieno, šeimoje atsirado du vaikai. Aš kažkaip irgi neatmetu tokios galimybės, nors vyras kol kas 2 neįsivaizduoja, bet man su tuo sprendimo priėmimu. Kokie argumentai nusvėrė pasirįžti 2? Suprantu, jog visiems labai individualiai viskas, bet bet kokia patirtis įdomi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 01 kovo 2011 - 01:21
Mes šeimai pasakėme pirmiausia. Manau, kad artimiausi ir brangiausi žmonės tai turi sužinoti iš mūsų ir tikrai ne paskutiniai.
Žinojau, kad bus diskusija, kad kils klausimų. Todėl pasakėme paprastai, kad mes su vyru priėmėme sprendimą, kad mums reikia ir visada reikės jų palaikymo, tačiau spendimas mūsų.
O draugai dar tikrai ne visi žino. Ateis laikas – sužinos. Gerbiu ir branginu savo draugus, tačiau vaikelį auginsime mes.
Atsakyti
[turiu tokį konkretų klausimą. Kada pasakėte apie savo planus įsivaikinti tėvams ir kokia buvo jų reakciją, nes kažkaip labiausiai vengiu pokalbio su jais šia tema. Iš draugų pusės sulaukiame tik palaikymo, bet kaip bus dėl tėvų-nežinau. Gal kas galėtumėte pasidalinti patirtimi, tiksliau padrąsinti netempti gumos biggrin.gif
[/quote]
Mes tevams pasakeme dar kai lankeme kursus (kursuose gavome tokia uzduoti:) Nors vieni is tevu numane, kad taip gali buti, palaikymo negavome nei is vienu, nei is kitu. Isklauseme paskaita apie genus ir kiekvienas likome prie savo nuomones. Nuo liepos menesio esame irasyti ivaikintoju eile. Dabar tiesiog laukiame vaiko ir nei tevai klausia, nei mes kazka pasakojam. Manau pokalbis dar nesibaige.
Turime biologini vaika, tai kiek nerimauju del skirtingo tevu poziurio i musu vaikus.
Atsakyti
QUOTE(šeimos kaklas @ 2011 02 23, 19:46)
Papildyta:
turiu tokį konkretų klausimą. Kada pasakėte apie savo planus įsivaikinti tėvams ir kokia buvo jų reakciją, nes kažkaip labiausiai vengiu pokalbio su jais šia tema. Iš draugų pusės sulaukiame tik palaikymo, bet kaip bus dėl tėvų-nežinau. Gal kas galėtumėte pasidalinti patirtimi, tiksliau padrąsinti netempti gumos biggrin.gif


Čia kaip santykis su tėvais, bet manyčiau, kad artimieji turėtų žinoti, nes būtent jų pagalbos palaikymo prireiks (mums labai reikėjo). Mano mama, kaip mantrą kartojo; vaikai, pagalvokit, ką darot, ar jums to reikia?. nebuvo už. Už mus geriau žinojo, ką tai reiškia, nes dirbo internate mokytoja. Dabar mūsiškiai patys brangiausi su vykdomu visu lepinimo kompleksu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 01 kovo 2011 - 01:22
Sveikutes, smagios diskusijos užvirėsmile.gif na apie lindimą į akis, aš esu dirbusi šioje sistemoje, man lengviau buvo landžioti, judinti, bet va susidūriau su visais įmanomais sunkumais, bet nieko, rezultatus du jau turiu ir labai džiaugiuosi:) visas raginu kiek galima daugiau skambinėti, teirautis, kad tik kuo greičiau tie vaikai išsigelbėtųsmile.gif na ir reikėtų žinoti, kad sprendimus priima VTAT, tad su jais ir pradėkite megzti ryšius.

Nesuprantu,kam mokate advokatams? Juk to prašymo teismui užpildymas užtrunka maksimum 30 min. jei kam reikia, turiu ir as toki dar pasilikus, persiųsiu.

Savo tėvams ir visiems draugams pranešiau kai jau turėjau vaikus namuose:) visiems buvos šokas, bet nieko, susitaikė, o po to ir džiaugėsi. Bet čia jau labai asmeniška, kaip kas nuspręs, tik va iš anksto labai nesinori kalbėti, aptarinėti, nes labai daug visokių nuomonių, baimių, tada pats pradedi abejoti. Aš visus šitus dalykus pasilikau sau ir vyrui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 01 kovo 2011 - 01:23
[quote=Bjjanka,2011 02 23, 21:07]
Sveikos.
Šiandien pasiskambinome, ir sužinojome, kad esame 48 eilėje. Esame nusiteikę, kad vaikučio anksčiau rudens nesulauksime.





Kai as pirma karta paklausiau kelinti mes eileje, tai buvome irgi 48 smile.gif , Po menesio 42, Po 2 men 38. Po 3 men atrodo 34. O tada po savaites atsiunte musu berniuko nuotraukas ir aprasyma smile.gif
Tai eile nieko nereiskia kad lauksite, kol busite sarasuose 1. Gal visai greitai ir Jums atsius laiminga pasiulyma.
Atsakyti