Įkraunama...
Įkraunama...

Žingsnis į priekį link įvaikinimo II

maniskei 4.5 as jai sakau kad ji paimta is namuciu kur vaikuciai laukia savo mamu. As jai daznai seku pasaka kaip tetos vaiksciodamaos prie juros riesuto kevalelyje rado mergyte riesutute ir ja nunese i namucius laukti mamytes. matyt tos pasakos uztenka , detalizuoti nenoriu kol neklausia. O jei ir paklaus sakysiu teta pagimde vaikuti ogi ziuri nes jos tai vaikas ir nunese i namucius laukti mamytes negalima gi imti svetimu vaiku.
Maniske tai begalo ir bekrasto kalbi papasakoje darzelyje viska ar remontas ar naujas telikas, bet kad ji is namuciu niekam nesako ,ji apie tai net prie vyro nekalba ,jai tai yra jos asmenine paslaptis. Man net keista kaip tokia plepe gali niekam neprasitarti ir vis kartoja kad tai musu (jos ir mano) paslaptis.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZAIKA2: 23 rugpjūčio 2011 - 17:51
ZAIKA2, labai graziai pasakoji savo dukrytei! Nuostabi jusu dvieju mergyciu paslaptis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZAIKA2 @ 2011 08 23, 17:45)
maniskei 4.5 as jai sakau kad ji paimta is namuciu kur vaikuciai laukia savo mamu. As jai daznai seku pasaka kaip tetos  vaiksciodamaos prie juros riesuto kevalelyje rado mergyte riesutute ir  ja nunese i namucius laukti mamytes. matyt tos pasakos uztenka , detalizuoti nenoriu kol neklausia. O jei ir paklaus sakysiu teta  pagimde  vaikuti ogi ziuri nes jos tai vaikas ir nunese i namucius laukti mamytes negalima gi imti svetimu vaiku.
Maniske tai begalo ir bekrasto kalbi papasakoje darzelyje viska ar remontas ar naujas telikas, bet kad ji is namuciu niekam nesako ,ji apie tai net prie vyro nekalba ,jai tai yra jos asmenine paslaptis. Man net keista kaip tokia plepe gali niekam neprasitarti ir vis kartoja kad tai musu (jos ir mano) paslaptis.

Kaip šaunu ir gražu kol kas... mums kažkokų panašių gražių istorijų užteko iki tol, kol "surišo", kad mamos GIMDO SAVO vaikus. Tai įvyko maždaug po šeštojo gimtadienio.
Zaikos istorija dar labiau painioja klausimą"kieno aš, kas aš". Kol kas šaunu, o vėliau atsirinks ir sprendimus priiminės pati.
Vat dabar labiausiai man skauda, kaip padėt nueit tą sprendimų kelią.
čia užsiplepėjome ne toje temoje, gal kraustomės pas globėjų plepaliukus?
Atsakyti
QUOTE(slavlanta @ 2011 08 22, 21:54)
Gal ruosiates vaziuoti irgi i pirma seminara? Man tai aktualu, nes dabar bandau sakyti vaikui apie ivaikinima, bet jam dar tas pats  smile.gif .


Mes su vyru taip pat važiuosime į pirmą seminarą smile.gif
Atsakyti
Sypsena777 gal aš neteisi ir žiauriai skambės, bet Jūsų vietoje nusiteikčiau ne visiškai sveikam vaikui, tiesiog taip jau yra, patys žinome kas mūsų vaikus išnešioja ir pagimdo. Kas dėl kalbos apie įvaikinimą, tai su mažiuku bus kita kalba, bet su mergyte kol kas nieko nereikia galvoti, nes ji žino kur gyveno, kad jos kita mama ligoninėj (čia jai kažkas papasakojo) ir kad ji su broliu gyveno grupėj (taip vadina vaikų namus), kur vaikai laukia savo mamos ir tėčio. Gal su laiku visa tai užsimirš, tai teks atšviežinti informaciją biggrin.gif
mums rytoj teismas dėl n.globos, vaikų mama išvykus į Angliją ir VTAT pranešė, kad pradėjo skambinėti ir aiškinti, kad nesutinka dėl įvaikinimo. VTAT paaiškino, kad viskas dabar sprendžiama teismo keliu ir ji t.p., norėdama susigrąžinti vaikus, turi įrodyti savo finansines galimybes ir gyvenamo ploto, tam duodamas 1 mėn. Kaipo žinau tų emigrantų gyvenimą Anglijoj, lyg ir suvokiu, kad vargiai jai pavyks įrodyti oficialias pajamas ir gyv. plotą, kurio pakaktų vaikų būriui. Įtariu, kad kažkas ją paprotino dėl pašalpų ir soc. garantijų JK, bet kažkaip vis tiek truputuką neramu. Save raminu, kad ne per dieną atimamos teisės neribotam laikui, ne taip paprastai jos ir susigrąžinamos. KAip VTAT pasakė, tai jie apsidraudimui duoda 1%, kad ji kažką sugebės įrodyti ir imsis rimtų veiksmų.
Atsakyti
Šeimos kakle, nebūkit tokie tikri. Kartais labai realiai tas 1 proc ima ir ištinka.
Pas mus situacija buvo labai panaši.



Atsakyti
HI:), vaikas - dar pas jus?
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2011 08 23, 22:31)
HI:), vaikas - dar pas jus?


Kol kas dar pas mus. Bet įvaikinti šancų jokių.
Atsakyti
smile.gif+2011 08 23, 23:23-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2011 08 23, 23:23)
Šeimos kakle, nebūkit tokie tikri. Kartais labai realiai tas 1 proc ima ir ištinka.
Pas mus situacija buvo labai panaši.

tai niekada negali būti tikras...žodžiu, po didelių nervų teisėja priėmė man palankų sprendimą dėl n.globos, iš antro karto. Tingiu plėstis, bet padariau išvadą, kad nemažai teisėjų jaučiasi Dievo vietininkais žemėje. Pirmas teisėjos siūlymas buvo toks, kad vaikus tektų grąžinti į globos namus...iš antro karto sprendimas buvo kitoks...žodžiu, išvada viena, kad geriau su teismais nesusidurti. O su VTAT darbuotojomis tai kolei kas mums sekasi, tikrai geranoriškos ir stengiasi...
Atsakyti
QUOTE(šeimos kaklas @ 2011 08 24, 13:49)
tai niekada negali būti tikras...žodžiu, po didelių nervų teisėja priėmė man palankų sprendimą dėl n.globos, iš antro karto. Tingiu plėstis, bet padariau išvadą, kad nemažai teisėjų jaučiasi Dievo vietininkais žemėje. Pirmas teisėjos siūlymas buvo toks, kad vaikus tektų grąžinti į globos namus...iš antro karto sprendimas buvo kitoks...žodžiu, išvada viena, kad geriau su teismais nesusidurti. O su VTAT darbuotojomis tai kolei kas mums sekasi, tikrai geranoriškos ir stengiasi...

mes tą vieną procentą drebėjom du metus...teismai apsidraudinėjo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 24 rugpjūčio 2011 - 14:10
Labas rytas,

na realiai mes siuo metu laukiame kol isiteises teismo sprendimas del musu nuolatines globos. Kai buvome teisme bio mama iseidama is teismo sales tepasake-kad as sito taip nepaliksiu. Keista, nes realiai jai mergyciu nereikejo, ji ju nelanke, o mazosios nera maciusi nuo 4 menesiu kuomet buvo paimta is jos. Na bet, dabar tiesiog laukimas. Taciau mes laiko veltui neleidziame, kadangi vilniuje didele problema su darzeliais tai mes ja per visas istaigas pradejome spresti dar vasara-kuomet net mergyciu nepazinojome. Kai jau susipazinome su savo dukrytemis parasiau prasymus tarpininkauti ivaikinimo tarnybai ir svietimo departamentui. Kiek zinau yra sudaryta komisija kuri siuo metu rengia projekta, kad ivaikintiems vaikams darzeli gauti bent jau vilniuje butu taikomos lengvatos. O mes nuvykome pries pora dienu i mums pagal gyvenama vieta priklausanti darzeli rasyti prasymo. Realiai i ta darzeli vaikai uzrasomi vos savaites laiko gime, kad gauti vieta. Kai mes nuvykome direktore issigando, pradejo sakyti kad vietu jau seniai nera, kur jus buvot. As jai maloniai paaiskinau, kad pas mus isskirtine situacija, dar net teismo sprendimas neisiteisejes, o as jau minu kelius del vietos dukrytems. Paaiskinau jai viska nuo pradziu, visus savo zingsnius savivaldybeje, ivaikinimo tarnyboje ir tepasakiau-Direktore, as viska suprantu, bet mums labai rekia mergytems vietos po jusu sparneliu blush2.gif blush2.gif jos yra vertos seimos ir lankyti jusu darzeli...
Direktore isiskaite i visa kruva mano dokumentu ir uzregistravo: ir mes jau turime vietas darzelyje. Tai nuostabi pedagoge, nes moka isgirsti mamukes ax.gif ax.gif
Na o dabar mes dukrytes vis dar lankome tuose namuciuose. Tai vyksta karta ar du per savaite. Kaip aukletojos kalba, kad mergytes viska labai gerai supranta, vyresnele paaiskina mazutei, kad teveliai dirba ir negali dar kartu gyventi, bet jau liko nedaug dieneliu ir kad mes turesime kartu atostogas. Aisku, musu situacijoje vaikams labai padeda ir istaigos psichologe, kuri su jomis bendrauja ir joms padeda suvokti gyvenimo pasikeitimus.
Kol kas stipru dziaugsma mums atvykus rodo mazute, vyresnele gal labiau pazeista aplinkos-ji laikosi santuriai, dziaugiasi taciau toks ispudis kad stengdamasi istikti. Taciau mane labai dziugna tai, kad ji vis dazniau pasako--mamyte, pakelk mane ant ranku arba mamyte pasupk mane kaip vaikeli.... Paimta ant ranku ji prisiglaudzia labai stipriai, ji megsta demesi ir net labai labai...

Tai va merginos-toks tas musu dar vienas zingsnelis link ivaikinimo blush2.gif ax.gif
Atsakyti
kada jums įsiteisės nuosprendis?

o šiaip tai buvau radusi literatūroje, kad įsivaikinus vyresnį vaiką, reikia pereiti visus etapus, kuriuos natūraliai praeina kūdikis - maitinimą, rengimą. Žinoma, iš krūties nemaitinsit, bet tarkim kad ir šaukštu - sukuria artimesnį ryšį. tai ir tas pasūpavimas - vaikas dar neatsibuvęs mažu, kai buvo mažas, to neturėjo, reiškia turi tai gauti dabar.
Atsakyti