Įkraunama...
Įkraunama...

Žingsnis į priekį link įvaikinimo II

QUOTE(Karusia @ 2011 08 25, 09:28)
kada jums įsiteisės nuosprendis?

o šiaip tai buvau radusi literatūroje, kad įsivaikinus vyresnį vaiką, reikia pereiti visus etapus, kuriuos natūraliai praeina kūdikis - maitinimą, rengimą. Žinoma, iš krūties nemaitinsit, bet tarkim kad ir šaukštu - sukuria artimesnį ryšį. tai ir tas pasūpavimas - vaikas dar neatsibuvęs mažu, kai buvo mažas,  to neturėjo, reiškia turi tai gauti dabar.



Isiteiseja rugsejo 12d.
Atsakyti
Sakykit, ar gaunate maistpinigius už vaikus, kurie svečio teisėmis gyvena? Man šiandien VTAT užklausė, ar mums moka, pasakiau, kad ne, tai nustebo kodėl globos namai mus apie tai neinformavo. Sakė, kad reikia parašyti prašymą globos namams, tai nežinom ką daryti, jei direktorė tai nuslėpė, tai bus labai nepatenkinta, tai ir nežinom ką daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(auklyte @ 2011 08 25, 13:05)
Sakykit, ar gaunate maistpinigius už vaikus, kurie svečio teisėmis gyvena? Man šiandien VTAT užklausė, ar mums moka, pasakiau, kad ne, tai nustebo kodėl globos namai mus apie tai neinformavo. Sakė, kad reikia parašyti prašymą globos namams, tai nežinom ką daryti, jei direktorė tai nuslėpė, tai bus labai nepatenkinta, tai ir nežinom ką daryti g.gif

Negaunam mes,vaiku namuose pasake kad nepriklauso nors vtat tvirtina,kad priklauso,tiesiog nebenorejom gilintis ir pyktis.
Atsakyti
QUOTE(Zuiketukas @ 2011 08 26, 00:29)
Negaunam mes,vaiku namuose pasake kad nepriklauso nors vtat tvirtina,kad priklauso,tiesiog nebenorejom gilintis ir pyktis.


Tai va ir aš taip manau, tegul turisi jie tuos pinigus.
Atsakyti
Labas merginos,

susiduriau su tokiu klausimu:
forminame mergytes i darzeli ir kadangi vyras pirmoje santuokoje turi sunu, su kuriuo bendrauja bei ji paremia finansiskai, nors jis pastoviai gyvena uzsienyje, ten ir mokosi, taciau atostogas leidzia pas mus. Dabar mes paskirti globejais 2 sesuciu, kurias ir forminame i darzeli. Ir iskilo toks klausimas-pazymoje darzeliui gauti vyras pazymejo kad turi 3 vaikus, vadinasi mes jau kaip ir daugiavaike seima?? bigsmile.gif O jeigu taip, tai butu siokia tokia nuolaida darzeliui? Gal kas galetu patarti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikai4: 26 rugpjūčio 2011 - 12:41
Vaikai4, jūs neesate daugiavaikė šeima. Nes globojami vaikai į šeimos sudėtį neįeina. Kadangi už juos gaunate globos pašalpą, todėl jiems netaikomi tie patys sandartai (tik vaiko pinigai) kaip už biovaikus, ta prasme realiai jūsų šeimą sudaro tai tik du asmenys-vyras ir jūs.
Vyro sūnaus jūs neauginate, nes jį augina mama, jis pas jus tik svečiuojasi.
Atsakyti
QUOTE(Vistik @ 2011 08 26, 13:53)
Vaikai4, jūs neesate daugiavaikė šeima. Nes globojami vaikai į šeimos sudėtį neįeina. Kadangi už juos gaunate globos pašalpą, todėl jiems netaikomi tie patys sandartai (tik vaiko pinigai) kaip už biovaikus, ta prasme realiai jūsų šeimą sudaro  tai tik du asmenys-vyras ir jūs.
Vyro sūnaus jūs neauginate, nes jį augina mama, jis pas jus tik svečiuojasi.

blush2.gif blush2.gif kaip idomu, supratau.Bet nesutikciau su tuo kad neauginame--kur tuomet apibrezta si savoka? Ar tai sprendziama pagal deklaruota gyvenamaja vieta?
Nes atsakomybe uz vaiko netinkama elgesi nesa abu tevai, kadangi jo tevai ir yra du: tete ir mama. Juk tetei tevyste nera ribota, todel atsakomybe nesa abu tevai, nepriklausomai kur teismas nustate jo gyvenamaja vieta. Tetis prisideda prie auklejimo, gerbuvio kurimo ir visos ugdomosios veiklos ax.gif
Ir jo pazymoje is gyventoju registro apie seimos sudeti irasyta as ir sunus blink.gif tai kitaip ir buti negali, teisiskai man cia viskas aisku

tik vat

O vat kas del globojamu vaiku-- jau negaliu nieko sakyti, nes situo klausimu zalia blush2.gif
Bet tai ka jeigu as globoju tris vaikucius tai jie nera mano seimos nariai, taciau atsakomybe gi visa yra priskirta man. Na nezinau, bet cia man galai nesusiveda blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikai4: 26 rugpjūčio 2011 - 13:18
QUOTE(vaikai4 @ 2011 08 26, 14:04)
blush2.gif  blush2.gif kaip idomu, supratau.Bet nesutikciau su tuo kad neauginame--kur tuomet apibrezta si savoka? Ar tai sprendziama pagal deklaruota gyvenamaja vieta?
Nes atsakomybe uz vaiko netinkama elgesi nesa abu tevai, kadangi jo tevai ir yra du: tete ir mama. Juk tetei tevyste nera ribota, todel atsakomybe nesa abu tevai, nepriklausomai kur teismas nustate jo gyvenamaja vieta. Tetis prisideda prie auklejimo, gerbuvio kurimo ir visos ugdomosios veiklos ax.gif
Ir jo pazymoje is gyventoju registro apie seimos sudeti irasyta as ir sunus  blink.gif tai kitaip ir buti negali, teisiskai man cia viskas aisku

tik vat

O vat kas del globojamu vaiku-- jau negaliu nieko sakyti, nes situo klausimu zalia  blush2.gif
Bet tai ka jeigu as globoju tris vaikucius tai jie nera mano seimos nariai, taciau atsakomybe gi visa yra priskirta man.  Na nezinau, bet cia man galai nesusiveda  blink.gif

Aš nežinau kaip konkrečiai pas jus yra, bet jei vaiko gyvenamoji vieta nustatyta su vienu iš tėvų, tai atsakoybę už jį ir neša tas iš tėvų, pas kurį ji yra nustatyta. Ta prame jei prisidirbtų vaikas ir reikėtų mokėti baudą, teisiškai privalėtų mokėti tas tėvas, pas kurį jis gyvena.
Na jūs pažiūrėkit kaip gautusi jei sakykim jūs tvirtinate,kad auginate vyro sūnų, tai jūs sakykim jį visur rašote, prisitaikote sau tam tikras lengvatas, na kokios priklausytų, bet tą patį padarytų ir mama iš savo pusės, tai ar normalu, kad už tą patį vaiką būtų taikomos lengvatos abiems tėvams, tai susidvigubintų jos, todėl teisiškai yra laikoma, kad lengvatos priklauso ten pas kurį yra deklaruota vaiko gyvenamoji vieta ir kuriam iš tėvų priskirta vaiko globa.

Taip, jei tu globoji ir 4 vaikus , jie nėra tavo šeimos nariai ir jūs ne daugiavaikė šeima. Jūs nesusieti turtiniais santykiais, šiandien tu globoji, rytoj jau gal ir ne. Todėl į šeimos sudėtį įeina tik biovaikai arba įvaikiai, bet ne globotiniai, aišku ir sutuoktinis.
Atsakyti
[quote=Vistik,2011 08 26, 14:47]
Aš nežinau kaip konkrečiai pas jus yra, bet jei vaiko gyvenamoji vieta nustatyta su vienu iš tėvų, tai atsakoybę už jį ir neša tas iš tėvų, pas kurį ji yra nustatyta. Ta prame jei prisidirbtų vaikas ir reikėtų mokėti baudą, teisiškai privalėtų mokėti tas tėvas, pas kurį jis gyvena.
Na jūs pažiūrėkit kaip gautusi jei sakykim jūs tvirtinate,kad auginate vyro sūnų, tai

Cia jus neteisi, is praktikos zinau-jeigu vaikas prisidirba atsakomybe nesa abu tevai, jeigu vienam is ju nera ribotos teises. Protokolas gali buti surasytas uz vaiko padarytus prasizengimus bet kuriam is tevu-nepriklausomai su kuriuo jis gyvena. Tokia praktika Lietuvoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikai4: 26 rugpjūčio 2011 - 15:07
teisiskai yra apibrezta, kad vaikas kuri teismas paskyre gyventi su motina ( ar tevu, cia nesvarbu ) su ja yra pastovi jo gyvenamoji vieta, ir po skyrybu teismo nustatyta kuriam is tevu paliekama pagrindine globa, auklejimas tai tas ir yra to vaiko seima. o tas is tevu kuris aplanko, pabendrauja, pasiima atostogoms, prisideda islaikymui finansiskai, bei kitaip myli ir rupinasi yra tikras tevas ar motina, bet teisiskai, oficialiai nebe seima. todel jusu seima yra tikrai tik jus su vyru. nesvarbios ir finansinio prisidejimo proporcijos, ar atsakomybes dydis istikus problemoms, bedoms, cia jau zmogiskieji, teviskieji faktoriai. esme ta kuriam palikta teisiskai pagrindine vaiko rupyba ir auginimas, tas ir yra seima.
sekmes su jusu mergaitemis ! jei neklystu darzelis lengvatas duoda kai du vaikai eina i ta pati darzeli. bet galiu apsirikti, gal ten dar kitu niuansu yra.
Atsakyti
kiekviename mieste kitokia tvarka. ano mieste buvo 50 proc. lengvata, jeigu vaikas globojamas.
Atsakyti
Na cia man reikes dar konsultuotis, bet kuriuo atveju aciu jums uz nuomone. As apie savo seimos sudeti zinau, tiesiog klausiau del kas tai yra vaiko auginimas, na pati savoka. Todel kad zinau ir tai nors jeigu seima issikyrusi, vaiko gyv. vieta nustatyta su mama-tetis naujoje seimoje turi kita vaikeli ir jis apibendrintai naudojasi Lietuvoje galiojancia lengvata-del papildomai laisvos dienos viena karta per menesi-mamadieniu. Raso prasyme, kad auginu du vaikus iki 12 metu ir viskas cia gerai, jam suteikiama poilsio diena. Vadinasi tas auginimas-nera siejamas su gyvenamaja vaiko vieta. Nes dokumentai apie vaiko gyvenamaja vieta pateikti.
Karusia- mums darzelyje paaiskino, kad jeigu seima augina 3 vaikus, jiems priklauso nuolaida 50 procentu. ( cia mes apie globa nekalbejome), bet reikes pasiklausti kaip musu darzelyje sis taikymo aspektas? aciu. Nes mums paaiskino kad jeigu taikyti nuolaida jog du vaikai lanko darzeli-butu 20 procentu.
Tai kaip supratau savoka-auginame tris vaikus -teisiskai mums tinka. tongue.gif
Atsakyti