Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-12

QUOTE(eling @ 2011 02 23, 18:48)

Ir dar, kažkada bandžiau torčiuką su sviestiniu kremu, bet kad ir kaip ilgaiiiii mikseriu plakiau, neiškilo jis man, kaip aprašyme. O gal sviestą kremui reikia blenderiu plakti? Paprotinkite, prašau, kaip paruošti sviestinį kremą...  ax.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 23 vasario 2011 - 19:39
QUOTE(Asseni @ 2008 11 22, 08:40)



QUOTE(Megi Simpson @ 2011 02 23, 20:20)
Ar sia zinute turit omeny? Jai taip, tai ten ir lietuvisku paaiskinimu yra  mirksiukas.gif O jai kas neaisku rusiskai imeskit kas butent neaisku ir isversim  smile.gif


va si zinute g.gif , bet kai atsivercia tai ten lyg ir bendras forumas,man nieko apie paisyma sokoladu neatvercia unsure.gif

na as galiu kazka ir sugalvot, pati ispaisyt, bet pacios eigos nezinau, ar galima tiesiog pro maiselio skylute spausti sokolada blush2.gif ? ar sokoladas tiesiog istirpytas ir ispaisoma ar reikia kokiu sviestu dar ta sokolada pamaisyt g.gif ?

dekui! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyAgne: 23 vasario 2011 - 19:45
QUOTE(LadyAgne @ 2011 02 23, 20:42)
va si zinute  g.gif , bet kai atsivercia tai ten lyg ir bendras forumas,man nieko apie paisyma sokoladu neatvercia  unsure.gif

na as galiu kazka ir sugalvot, pati ispaisyt, bet pacios eigos nezinau, ar galima tiesiog pro maiselio skylute spausti sokolada  blush2.gif ? ar sokoladas tiesiog istirpytas ir ispaisoma ar reikia kokiu sviestu dar ta sokolada pamaisyt  g.gif ?

dekui! 4u.gif

Va ziurek, stai cia Cipciuko paaiskinimas kaip daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 02 23, 21:11)
Va ziurek, stai cia Cipciuko paaiskinimas kaip daryti  mirksiukas.gif


ai tai neiskart ant torto piesti g.gif o jie graziai priglus prie torto su trupinukais?
Atsakyti
Kokio storumo turetu buti torto "Slyvos sokolade" biskvitas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(caramell @ 2011 02 23, 22:10)
Kokio storumo turetu buti torto "Slyvos sokolade" biskvitas?  4u.gif

man gavosi maždaug 7-8 mm storio, bet aš kepiau ne 28 cm skersmens formoje, o 24 cm ir man vos uzteko teslos tokio dydžio formai, kad išeitų 4 biskvitai (gal kiaušinius per mažus naudojau, nors atseit L dydžio g.gif ).
Atsakyti
Sveikos. Gal, kas esat valge "Gulbinienes" surio torta ir zinot, kaip toki pagamint? Nesu valgius skanesnio surio torto, noreciau pati kazka panasaus pagamint g.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2011 02 23, 19:37)
Ir dar, kažkada bandžiau torčiuką su sviestiniu kremu, bet kad ir kaip ilgaiiiii mikseriu plakiau, neiškilo jis man, kaip aprašyme. O gal sviestą kremui reikia blenderiu plakti? Paprotinkite, prašau, kaip paruošti sviestinį kremą...


sviestą tiesiog reikia išplakti iki purios konsistencijos, jis tarsi pabąla - vizualiai galbūt atrodo, kad tarsi pakyla šiek tiek, bet jis plakant tiesiog purus pasidaro ir tiek, nesitikėk kad išaugtų dvigubai ar trigubai - tokių stebuklų nebūna biggrin.gif Kai sviestą išplaki iš pradžių vieną patį, po to dedi kas ten pagal receptą įeina (rududu, kondensuotas pienas ar pan.) sviestas ir dedami priedai turi būti būtinai kambario temperatūros, plakti reikia mikseriu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 24 vasario 2011 - 18:52
zadu kepti torta juodas miskas,suku tokia minti i grietinele deti rikotos, ar pertrintos varskes. gal kuri jau bande taip "patobulinti" krema- ar verta ar nesugadinsiu skonio? gal vistik geriau rekomenduosite tikslaii laikytis recepto? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruciake @ 2011 02 24, 01:22)
man gavosi maždaug 7-8 mm storio, bet aš kepiau ne 28 cm skersmens formoje, o 24 cm ir man vos uzteko teslos tokio dydžio formai, kad išeitų 4 biskvitai (gal kiaušinius per mažus naudojau, nors atseit L dydžio g.gif ).

as dariau 26 cm skersmens,man gavosi 5 blynai,bet mano nebuvo jie stori ir man skaniau kai plonesni gavosi,aisku kiekviena renkasi pagalsave mirksiukas.gif
Atsakyti
patarkite,kokio dydzio torto uztektu 8-iem zmonem? g.gif
(bus nesamas i darba prie kavos gimtadienio proga)
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 02 24, 23:46)
patarkite,kokio dydzio torto uztektu 8-iem zmonem?  g.gif
(bus nesamas i darba prie kavos gimtadienio proga)


18 - 20 cm skersmens pilnai uzteks.. nebent pakartot noretu smile.gif
Atsakyti