Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-12

QUOTE(LadyAgne @ 2011 03 09, 14:31)
merginos reikia pagalbos !!!!!

Kremai suplakti, biskvitai kepa, problema biskvitai per stori! Per puse pjaut tai butu per ploni, palikt tokiu neimanoma, ka daryt unsure.gif ??? Rafaelo tortui!


Sveika, siaip as asmeniskai rafaelo kepu visa norma is karto ,bet jei kepei atskirai ka jau darysi geriau pjauk per puse bus skaniau negu sudesi storus
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2011 03 09, 14:49)
Aš tai pjaučiau per pusę, jeigu įmanoma juos perpjauti,  bus daug plonų biskvitukų ir daug plonų sluoksniukų kremo ir skanu ir gražu.Man nepatinka tortai, kur stori trys biskvitai ir kremas, minimaliai keturi biskvitai. Tik biskvitas geriau pjaunasi iškeptas iš vakaro.

ACIU 4u.gif
O tai kremams nieko nenutiktu jeigu per nakti stovetu saldytuve g.gif ?
Papildyta:
QUOTE(Rueta @ 2011 03 09, 14:51)
Sveika, siaip as asmeniskai rafaelo kepu visa norma is karto ,bet jei kepei atskirai ka jau darysi geriau pjauk per puse bus skaniau negu sudesi storus


Dekui 4u.gif

Tai bandysiu pjaut, nu bl.. Vis kazkas turi nepasisekti verysad.gif
Atsakyti
Likusius nesudėtus biskvitus sandariai suvyniokite ir į šaldymo kamerą, kada reikės, sunaudosite. Kremui tai nieko nenutiks, bet ten kiek pamenu grietinėlė ir sviestas, tai šaldytuve kremas sustings ir bus sunku pertepti biskvitus. Nežinau ką jūs pagaminote ar atskirai kremus sviestinį ir grietinėlės ar jau sujungti abu ingredientai.
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2011 03 09, 14:59)
Likusius nesudėtus biskvitus sandariai suvyniokite ir į šaldymo kamerą, kada reikės, sunaudosite. Kremui tai nieko nenutiks, bet ten kiek pamenu grietinėlė ir sviestas, tai šaldytuve kremas sustings ir bus sunku pertepti biskvitus. Nežinau ką jūs pagaminote ar atskirai kremus sviestinį ir grietinėlės  ar jau sujungti abu ingredientai.


Galima ir uzsaldyti bigsmile.gif ! Net nebuciau pagalvojusi!

Na ka, ejau pjauti, pagalojau, jei jau nesiseka tai nesiseka, nauju issikepsiu jei sugadinsiu...
Ir persipjove bigsmile.gif thumbup.gif issigalandau peili, ir stojau pjauti! Bereikalo panikavau smile.gif ,dekui uz patarimus, istikro jau buvau sustresavusi ax.gif blush2.gif
Mano kremai suplakti bet dar kartu nesumaisyti.. Na ka eisiu neuzilgo maisyt ir tepti 4u.gif
Dekui dekui dekui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyAgne: 09 kovo 2011 - 14:10
Skanaus tortuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2011 03 09, 13:51)
Merginos pagelbekit sad.gif tai ka daryt???

Tai va iskepe visi 4 biskvitai, ir viena ant kito sudejus 9 cm ! Tai kas cia bus do bokstas, kazi jei apskoptuoti virsu  g.gif ?  Net nzn jie tokie minkstuciai, bijau isvis juos suplesyti  sad.gif


Pjauk per puse dar. As isvis kepu visa iskart, o paskui susipjaustau.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 03 09, 16:01)
Pjauk per puse dar. As isvis kepu visa iskart, o paskui susipjaustau.

kodel man rafaelo biskivitai visada sukrenta? kepant visokius kitokius, buna viskas ok... g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Gal galit patarti kokios dar uogos ar vaisiai tiktų į "juodąjį mišką" vietoj vyšnių? Kad nesurugtų greitai ir skoniai derėtų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 03 09, 10:10)
As palaikau bent pusvalandi pries dengima. O siaip, pasidarau is vakaro, dengiu ryta, malonesne mase buna.


Aciu uz patarima. 4u.gif Dar geriau is vakaro pasidarius zinosiu ar galesiu kazka su ja padaryti, nebus soko jei nesigaus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SandraRupke @ 2011 03 09, 17:24)
Aciu uz patarima. 4u.gif  Dar geriau is vakaro pasidarius zinosiu ar galesiu kazka su ja padaryti, nebus soko jei nesigaus  lotuliukas.gif

As irgi bandysiu su pastilazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziu Ziu @ 2011 03 09, 15:33)
kodel man rafaelo biskivitai visada sukrenta? kepant visokius kitokius, buna viskas ok... g.gif


Gali but miltu mazoka, arba kepimo milteliu per daug... as dedu 2 nubrauktus saukstelius ant visos normos.
Papildyta:
QUOTE(SandraRupke @ 2011 03 09, 16:24)
Aciu uz patarima. 4u.gif  Dar geriau is vakaro pasidarius zinosiu ar galesiu kazka su ja padaryti, nebus soko jei nesigaus  lotuliukas.gif


Tik ivyniok i maistine plevele, ir as dar dedu i maisiuka, kad sandariai butu smile.gif na man si mase is visu darytu pati paciausia.
Atsakyti
Labas merginos,labai reikiapagalbos,reikia receptelio torto PRISIGERUSI SARLOTE,nes keleta kartu perziurejau sarasus ir nerandu,neizlibinu,kazkur praleidziu blink.gif aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti