Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-12

Sitas 4u.gif Tik matau, kad recepte karameliniam kremui sausa grietinele ir pienas is karto pakeista grietinele smile.gif Ir vaizdas man visai kitoks gavosi... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleisaba @ 2011 03 14, 16:50)
Bandau ikelti torto pjuvi.Matosi, kur vietomis isbegusi karamele (bent jau turetu matytis, jeigu teisingai ikelsiu  lotuliukas.gif )


Na super cia atrodo, taip valgyt noriu, kad suesciau bet ka biggrin.gif
Atsakyti
Labas kepejelės 4u.gif Noriu pasidžiaugti ir pagyrti -pasta222
. Mano šventei ji padarė man tortuką. Jis buvo labai skanus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nuostabus. Visiems šventės dalyviams jis labai patiko


user posted image

user posted image
Atsakyti
aciuks.gif
Atsakyti
rugiagele26 - o to meducio su rududu lakstus paprastai ant stalo kocioti galim ar reikia deti ant kepimo popieriaus ir tada kocioti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viilmute @ 2011 03 14, 20:46)
rugiagele26 - o to meducio su rududu lakstus paprastai ant stalo kocioti galim ar reikia deti ant kepimo popieriaus ir tada kocioti? blush2.gif


Kaip jums patogiau. As tai issikocioju ant kepimo popieriaus, apipjaunu ir kepu. Taip visi vienodi gaunasi. Bet darykit, kaip jums patogiau. Cia tie patys medaus torto laksteliai. Tiesa, jei nenorit medaus det i lakstelius, dekit kondensuoto pieno tiek pat.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 03 14, 21:56)
Kaip jums patogiau. As tai issikocioju ant kepimo popieriaus, apipjaunu ir kepu. Taip visi vienodi gaunasi. Bet darykit, kaip jums patogiau. Cia tie patys medaus torto laksteliai. Tiesa, jei nenorit medaus det i lakstelius, dekit kondensuoto pieno tiek pat.

Aciu 4u.gif as irgi visada kocioju ant kepimo popieriaus. O cia gera ideja bandysiu siandien su kondensuotu pienu bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos reiktetu torto vaiko gimtadieniui (2) iskepti, bet kazkaip neisivaziduoju koki kad butu lengvas skanus toks??? 4u.gif
Atsakyti
rugiagele26 - o tas kremas su rududu tirstokas ggaunasi? ar reikia formoj tepti argalim ir paprastai ant padeklo g.gif man reik didesnio tortuko o turiu tik 24 forma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viilmute @ 2011 03 15, 12:30)
rugiagele26 - o tas kremas su rududu tirstokas ggaunasi? ar reikia formoj tepti argalim ir paprastai ant padeklo  g.gif  man reik didesnio tortuko o turiu tik 24 forma doh.gif


Gaunasi kaip plakta grietinele tokio standumo smile.gif tai nereik formos, ta prasme nebutina. Jis neisbega.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 03 15, 13:34)
Gaunasi kaip plakta grietinele tokio standumo smile.gif tai nereik formos, ta prasme nebutina. Jis neisbega.

aciuks 4u.gif uz toki greita atsakyma thumbup.gif begu kocioti tesla smile.gif
Atsakyti
ai,jau nieko nebenoriu klausti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saules_zuikutis*: 15 kovo 2011 - 14:11