Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-12

O jai tortas bus valgomas ketvirtadienio vakara tai galvoju sutept jau siandien, o kada reiktu dengti mase g.gif ir ar ant virsutinio blyno reikia tepti to rududu kremo ar tik sviestiniu kremu aptepti g.gif ir kada ta sviestini krema tept blush2.gif zodziu kiek daug klausimu iskyla doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viilmute: 15 kovo 2011 - 14:10
sveikos kepejeles 4u.gif
noriu paklausti,25zmoniu gvardijai is keliu normu reiketu kepti meduti?kokio svorio medutis gaunasi is vienos normos?dekoju is anksto jei sulauksiu atsakymu ax.gif
Atsakyti
Žmogui skaičiuojama 150-200 gr., Kirbės medutis apie 2 kg., Cipciuko nekepiau, lyg ir yra parašyta kokio svorio gaunasi prie šių tortų receptų.
Papildyta:
QUOTE
viilmute,2011 03 15, 15:07
O jai tortas bus valgomas ketvirtadienio vakara tai galvoju sutept jau siandien, o kada reiktu dengti mase g.gif ir ar ant virsutinio blyno reikia tepti to rududu kremo ar tik sviestiniu kremu aptepti g.gif ir kada ta sviestini krema tept blush2.gif  zodziu kiek daug klausimu iskyla doh.gif

Nežinau apie kokį tortą eina kalba, vieniems reikia ilgiau laiko subręsti, kitiems mažiau. Viršutinį blyną užteks aptepti sviestiniu kremu. Sviestinį kremą, vieną arba su trupinukais, torto išlyginimui reikia tepti, kad užtektų laiko sustingti kremui šaldytuve. Prieš dengiant mase reikės dar plonai patepti sviestiniu kremu, kad priliptų masė.
Reikėtų pasiskaityti, nes šie klausimai ištisai kartojasi. Tad nenustebkite, jeigu niekas neatsakys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo likta: 15 kovo 2011 - 14:43
QUOTE(viilmute @ 2011 03 15, 14:07)
O jai tortas bus valgomas ketvirtadienio vakara tai galvoju sutept jau siandien, o kada reiktu dengti mase g.gif ir ar ant virsutinio blyno reikia tepti to rududu kremo ar tik sviestiniu kremu aptepti g.gif ir kada ta sviestini krema tept blush2.gif  zodziu kiek daug klausimu iskyla doh.gif


As sutepciau siandien ta karamelini. Ryt dengciau. O ketvirtadieni jau butu rami galva smile.gif Virsutini blyna ir sonus tepti svietsiniu kremu ir iskart dengti. As rasau kaip as visad darau.
Atsakyti
as visada viena diena sutepu torta,kita diena dengiu.extra atveju sutepu ryte,dengiu vakare.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 03 15, 16:38)
As sutepciau siandien ta karamelini. Ryt dengciau. O ketvirtadieni jau butu rami galva smile.gif Virsutini blyna ir sonus tepti svietsiniu kremu ir iskart dengti. As rasau kaip as visad darau.



QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 03 15, 16:42)
as visada viena diena sutepu torta,kita diena dengiu.extra atveju sutepu ryte,dengiu vakare.

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(erika_jaz @ 2011 03 15, 12:24)
sveikos kepejeles 4u.gif
noriu paklausti,25zmoniu gvardijai is keliu normu reiketu kepti meduti?kokio svorio medutis gaunasi is vienos normos?dekoju is anksto jei sulauksiu atsakymu  ax.gif

Is Cipciuko meducio vienos normos man gaunasi 2 tortai virs 2kg 4u.gif
Atsakyti
Labas merginos,
Atsiprasau jei ne toj temoj rasau, bet gal kuri nors is Jusu kepa vestuvinius tortus Sakiuose arba Vilkaviskyje ? 4u.gif
Atsiprasau uz sutrugdyma
Atsakyti
apsiverksiu.

turiu biskvitą.

ir turiu skystą rafaelo pertepimą.
tiesiog grietinėlė pavirto sviestu, atšildžiau, bet... spykus supyliau į kondensuoto-sviesto masę, ir viskas. aišku, masė skysta.
sėdžiu ir galvoju, ką daryt. dėt želatiną? nesustings gi man ta masė kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2011 03 17, 22:34)
apsiverksiu.

turiu biskvitą.

ir turiu skystą rafaelo pertepimą.
tiesiog grietinėlė pavirto sviestu, atšildžiau, bet... spykus supyliau į kondensuoto-sviesto masę, ir viskas. aišku, masė skysta.
sėdžiu ir galvoju, ką daryt. dėt želatiną? nesustings gi man ta masė kitaip.

o gal i saldikli ikist atsaldymui g.gif
siaip esu su zelatina gelbejusis, bet niekas torto negyre, matomai nekas buvo...
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Ateinu su klausimu blush2.gif Neapsisprendžiu kokį tortą kepti: snickersinį, rafaelo ar juodajį mišką doh.gif Ar darant bet kurį iš šitų tortų galiu apdengti tortą su ta balta apdengimo mase? Ar kažkuriam tortui ji netinka? Daryčiau pirmą kartą.
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Patarška @ 2011 03 18, 00:46)
Labas vakaras  4u.gif

Ateinu su klausimu  blush2.gif  Neapsisprendžiu kokį tortą kepti: snickersinį, rafaelo ar juodajį mišką  doh.gif Ar darant bet kurį iš šitų tortų galiu apdengti tortą su ta balta apdengimo mase? Ar kažkuriam tortui ji netinka? Daryčiau pirmą kartą.

Kai jau ilindau,paskaiciau,tai atsakysiu,ne profe,irgi tik mokausi smile.gif visi tortai savotiskai man patiko,pirma vieta duociau juodammiskui,antra rafaelo ir 3 snikersui,bet cia tikmano skoniui smile.gif nemegstu riebiu,odengti as manau gali bet kuri is ju drasiai dengimo balta mase,nu jeikas ne taip mane pataisys daugiau zinancios mergaites mirksiukas.gif
Atsakyti