Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-12

QUOTE(meljola @ 2011 03 18, 02:10)
Kai jau ilindau,paskaiciau,tai atsakysiu,ne profe,irgi tik mokausi smile.gif visi tortai savotiskai man patiko,pirma vieta duociau juodammiskui,antra rafaelo ir 3 snikersui,bet cia tikmano skoniui smile.gif nemegstu riebiu,odengti as manau gali bet kuri is ju drasiai dengimo balta mase,nu jeikas ne taip mane pataisys daugiau zinancios mergaites mirksiukas.gif

Supratau 4u.gif vis tik ir aš nusprendžiau, kad bandysiu juodąjį mišką ax.gif tačiau labai bijau, kad ta apdengimo masė gali neišeiti doh.gif kaip pirmą kartą.
Atsakyti
[quote=Šarka-Patarška,2011 03 18, 08:56]
Supratau 4u.gif vis tik ir aš nusprendžiau, kad bandysiu juodąjį mišką ax.gif tačiau labai bijau, kad ta apdengimo masė gali neišeiti doh.gif kaip pirmą kartą.
[ :4/quote]
As kitos nesu isbandzius,vieinteleisbandziau irman labai patiko tai sakau didelis aciu 4u.gif CIPCIUKUI,man labai patinka dirbti su jos cukrine dengimo mase,okuria zadi isbandyti?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Patarška @ 2011 03 18, 08:56)
Supratau  4u.gif  vis tik ir aš nusprendžiau, kad bandysiu juodąjį mišką  ax.gif  tačiau labai bijau, kad ta apdengimo masė gali neišeiti  doh.gif kaip pirmą kartą.

dengti mase galima,tik nereikia pamirsti,kad visus tortus, pries dengiant mase,reikia aplyginti su sviestiniu kremu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na vakar ragavom Rugiageles meduti su rududu bigsmile.gif visiems labai patiko thumbup.gif o siandie 3 diena dar skanesnis tongue.gif
Atsakyti
mergaites ,gal kuri daret rafaelo svajone be kokosu? nu kremas su kitais riesutais???
Atsakyti
Mergaitės, o sviestinis kremas tai sviestas + kondensuotas pienas?
Neapsisprendžiu kaip tą viršų dartyti vis dar iki šiol verysad.gif biskvitai jau kepa. O įdomu ar pirmą kartą darančioms beze tas išeitų? Ech, norisi gražiai, bet jaučiu gausis kaip visada doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Patarška @ 2011 03 18, 14:49)
Mergaitės, o sviestinis kremas tai sviestas +  kondensuotas pienas?
Neapsisprendžiu kaip tą viršų dartyti vis dar iki šiol  verysad.gif  biskvitai jau kepa. O įdomu ar pirmą kartą darančioms beze tas išeitų? Ech, norisi gražiai, bet jaučiu gausis kaip visada  doh.gif

taip cia sviestinis kremas mirksiukas.gif del beze tai nieko negaliu patart nes pati tik viena kart puosiau bet skaiciau kad labai lengva su slapia beze mirksiukas.gif puosti ir lengvai pasidaro
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2011 03 18, 11:34)
mergaites ,gal kuri daret rafaelo svajone be kokosu? nu kremas su kitais riesutais???


as dariau su kokosu ir su maltais migdolo riesutais
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2011 03 18, 14:34)
mergaites ,gal kuri daret rafaelo svajone be kokosu? nu kremas su kitais riesutais???

kas nemegsta kokoso,deda risutus,bet tada cia jau nebe Rafaelo tongue.gif
QUOTE(Šarka-Patarška @ 2011 03 18, 14:49)
Mergaitės, o sviestinis kremas tai sviestas +  kondensuotas pienas?
Neapsisprendžiu kaip tą viršų dartyti vis dar iki šiol  verysad.gif  biskvitai jau kepa. O įdomu ar pirmą kartą darančioms beze tas išeitų? Ech, norisi gražiai, bet jaučiu gausis kaip visada  doh.gif

sviesninis sitas,arba dar šarlot kremas tinka mirksiukas.gif
siandien pirma karta dariau slapia beze-puikiai pavyko,nors irgi labai bijojau kas cia gausis smile.gif
Atsakyti
Labutis smile.gif
Neseniai atradau savo talenta kepiniuose lotuliukas.gif Patinka kazka sukurti, ka kiti giria blush2.gif ax.gif Taciau SAU, to vientelio PACIO skaniausio torto dar vis ieskau doh.gif Turiu keleta neblogu, perverciau visas 12 tortu temu doh.gif , bet TO vienientelio vis tiek neradau doh.gif Viena karta uzsukau i BIJOLA ir man isiule paragauti naujienos - Sokoladinis pyragas su marcipanais ir vysniom, kai paragavau - supratau - stai tas IDEALUS skonis wub.gif Deja, i ta kepyklele retai uzsukam, nes lb toli nuo namu, bet kai tik uzsukam, taip tas pyragas jau buna parduotas doh.gif Gal kam teko to pyrago ragauti, gal kas turi kazkoki panasu recepta ax.gif o gal kas BIJOLOS kepejas pazytat blush2.gif Kaip gauti ta recepta? blush2.gif
Atsakyti
sveikutes, turiu klausimėlį,jei man trečiadieniui reikia Rafaelo svajonė tortuko, ar galiu aš biskvitą kepti šnd? ax.gif blush2.gif ačiū už atsakymą 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doloresa @ 2011 03 20, 12:40)
sveikutes, turiu klausimėlį,jei man trečiadieniui reikia Rafaelo svajonė tortuko, ar galiu aš biskvitą kepti šnd?  ax.gif  blush2.gif ačiū už atsakymą  4u.gif  4u.gif

Gali mirksiukas.gif Esu kepus ir prieš 5 dienas ir visi,kas ragavo dar gyvi lotuliukas.gif
Atsakyti