Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-12

QUOTE(geltonplauke @ 2011 03 23, 11:21)
Gal kepusios "Rafaelo svajone" galetu patarti ar butina deti standikli i grietinele? ir be jo, dazniausiai gerai issiplaka, bet gal jis butinas, nes sumaisoma su sviestiniu kremu? Aciu  4u.gif


Nebutina standiklio wink.gif as niekad jo nededu.
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2011 03 23, 12:14)
O gal ten griliažo gabaliukai?

arba smulkinti sokoladiniai vafliai, arba paprasti, nuo sokoladinio kremo spalva ir skoni pasigave?
Atsakyti
QUOTE(julioske @ 2011 03 23, 12:41)
arba smulkinti sokoladiniai vafliai, arba paprasti, nuo sokoladinio kremo spalva ir skoni pasigave?

man atrodo mergaites,kad apie kuri kalbat torta su traskuciais,tai cia Ferrero Rocher,receptukas 8-oje temoje
Atsakyti
QUOTE(Domilyte @ 2011 03 23, 10:33)
man atrodo mergaites,kad apie kuri kalbat torta su traskuciais,tai cia Ferrero Rocher,receptukas 8-oje temoje


drinks_cheers.gif as ir taip manyciau
Atsakyti
Ir tas gal, bet ten sake is atsiliepimu, kad sudreksta vafliai. Bet yra triufelinis tortas su kazkuo traskiu, kepyklos kepa.
Atsakyti
Laba diena
Jai pertepciau biskvita jogurtiniu zele ar beze nenuslystu sonuose susilietusi su zele?
Dekoju. ax.gif Ir atsiprasau jai ne cia busiu pataikius su klausimu.
Atsakyti
QUOTE(vaidamile @ 2011 03 23, 16:25)
Laba diena
Jai pertepciau biskvita jogurtiniu zele ar  beze nenuslystu sonuose susilietusi su zele?
Dekoju. ax.gif Ir atsiprasau jai ne cia busiu pataikius su klausimu.



Nuslystu.Beze nemegsta jokio susilietimu su grietinele, jogurtu, zele.
Atsakyti
QUOTE(vaidamile @ 2011 03 23, 15:25)
Laba diena
Jai pertepciau biskvita jogurtiniu zele ar  beze nenuslystu sonuose susilietusi su zele?
Dekoju. ax.gif Ir atsiprasau jai ne cia busiu pataikius su klausimu.

aptepk sviestiniu kremu ir dengti galesi kuo tik nori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingerele @ 2011 03 23, 14:04)
Nuslystu.Beze nemegsta jokio susilietimu su grietinele, jogurtu, zele.

Dar kart aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 03 23, 12:31)
Nebutina standiklio wink.gif as niekad jo nededu.

Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziu Ziu @ 2011 03 22, 08:48)
pakartosiu klausima, nes labai reikia sio torto recepto blush2.gif


Man atrodo, kad sis receptas tiktu, nes valgiau si torta per vienas vestuves ir skonis buvo panasus i ferrero rocher, ir viduj traskejo
Cia tos kepyklos, to torto sudetis:
"Karališkas“ – baltyminis-migdolinis biskvitas, juodas šokoladas, pieniškas šokoladas, migdolų pasta, šokoladiniai traškučiai.
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2011 03 23, 23:59)
Man atrodo, kad sis receptas tiktu, nes valgiau si torta per vienas vestuves ir skonis buvo panasus i ferrero rocher, ir viduj traskejo
Cia tos kepyklos, to torto sudetis:
"Karališkas“ – baltyminis-migdolinis biskvitas, juodas  šokoladas, pieniškas šokoladas, migdolų pasta, šokoladiniai traškučiai.




vat ir kyla klausimas, kas tie sokoladiniai traskuciai blush2.gif ?
Atsakyti