Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-12

QUOTE(Ingerele @ 2011 03 23, 22:12)
vat ir kyla klausimas, kas tie sokoladiniai traskuciai blush2.gif ?


Tai ju yra pirkti pc. Bent jau kazkada probegom berots IKI maciau. tik esme, kokiame sluoksnyjev juos ideti, kad neissileistu.
Apskritai, reikia nusipirkti to torto gabaliuka ir isnagrineti, kas po ko eina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Domilyte @ 2011 03 23, 13:33)
man atrodo mergaites,kad apie kuri kalbat torta su traskuciais,tai cia Ferrero Rocher,receptukas 8-oje temoje

nemanau g.gif Ferrero reocher nėra visai traškus, kelis kartus dariau, ten tik riešutai kieti lotuliukas.gif o vafliukai sudrėksta.
Atsakyti
prisiskaicius Jusu ....prisiziurejus Jusu zavingu gaminiu praeitais metais bandziau daryti vaikam tortus su mase.. vaikam patiko bet dabar man ziurint i juos tai jie taip graudziai atrodo lyginant su jusu smile.gif siais metais dariau truputi kitoki bet vis tiek vaizdas nedziugina.. dabar arteja antro vaiko gimtadienis tai vis tiek noris man tos mases nors tu ka smile.gif bet dabar turbut reikia daryti visai paprasta ir puosti kokiais saldainiukais kaip maciau kazkurios mamytes daryta zydra torta. labai paitko..
rodau savo blynus smile.gif
1 blynas vyresneliui pries metus smile.gif (snikeris-gavosi labai saldus)
user posted image

2 blynas jauneliui smile.gif (sokoladninis)
user posted image

3 blynais siais metais (medutis )(viena drauge atsisake valgyti torta nes paniskai bijo peliu smile.gif kitas draugas sake kad geriau man i skulptorius nesiverzti smile.gif bet man esme kad vaikui patiko smile.gif nors pati suprantu kad sedevras ne koks smile.gif )
user posted image
Atsakyti
Meka pirmi kaip pirmi, pas kitus dar kitokie gaunasi. ax.gif

O tas su suriu grazus, tik as skylutes ne is mases daryciau o tiesiog ispausciau su kokiu pagaliuku duobute. Efektyviau butu smile.gif
O siaip saunu vien todel, kad bandai kepti ir pamirsti PC miltelinius tortus blush2.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingerele: 24 kovo 2011 - 08:05
Ir vel as cia su klausimeliu biggrin.gif Turiu spanguoliu pertrintu, galvoju reik sunaudot kazkur... Gal zinot koki tortu pertepima su spanguolemis ar taip turit minciu ar ideju kur jas panaudot? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Reduke27 @ 2011 03 24, 08:57)
Ir vel as cia su klausimeliu  biggrin.gif  Turiu spanguoliu pertrintu, galvoju reik sunaudot kazkur... Gal zinot koki tortu pertepima su spanguolemis ar taip turit minciu ar ideju kur jas panaudot?  doh.gif


Napoleonas bigsmile.gif
Papildyta:
RECEPTAS
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 03 24, 09:17)
Napoleonas  bigsmile.gif
Papildyta:
RECEPTAS


va va, ta pati norejau siulyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos,

nusprendžiau kepti juodąjį mišką ir noriu paklausti... ar biskvitą galima išsikepti iš vakaro, o sutepti kitą dieną, ar geriau jį sutepinėti tą pačią dieną smile.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2011 03 24, 10:31)
sveikos,

nusprendžiau kepti juodąjį mišką ir noriu paklausti... ar biskvitą galima išsikepti iš vakaro, o sutepti kitą dieną, ar geriau jį sutepinėti tą pačią dieną smile.gif ačiū 4u.gif


Galima kept is anksto.
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2011 03 24, 11:33)
Galima kept is anksto.

o laikyti iškepus apdengtą ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2011 03 24, 10:53)
o laikyti iškepus apdengtą ar ne?


Ziurint, kiek laiko laikysit. Biskvita as visada kepu is vakaro, jei noriu torta sutept ryte. Biskvitui reikia pabresti, atausti. Iskepusio net neisimu is kepimo formos, isnesu i balkona ir iki ryto jis ten pastovi. Jei issikepu pries keleta dienu, suvynioju i kepimo popieriu ir laikau balkone arba saldytuve.
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2011 03 24, 11:58)
Ziurint, kiek laiko laikysit. Biskvita as visada kepu is vakaro, jei noriu torta sutept ryte. Biskvitui reikia pabresti, atausti. Iskepusio net neisimu is kepimo formos, isnesu i balkona ir iki ryto jis ten pastovi. Jei issikepu pries keleta dienu, suvynioju i kepimo popieriu ir laikau balkone arba saldytuve.

aišku. aš kepsiu šiandien, o tepsiu rytoj. labai ačiū už atsakymą 4u.gif wub.gif
Atsakyti