Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-12

O gal zinot koki nauja receptuka su maskarpone? ax.gif
Atsakyti
sakykit, planuoju ant rafaelo det tinkleli aplinkui, tai gal sonam aptep reik atsidet mases be drozliu ? ar drozles nekenks sokoladui ir prikibs ?? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 03 24, 14:25)
sakykit, planuoju ant rafaelo det tinkleli aplinkui, tai gal sonam aptep reik atsidet mases be drozliu ? ar drozles nekenks sokoladui ir prikibs ?? blush2.gif


nepakenks.......tikrai prilips šokoladas
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 03 24, 10:17)
Napoleonas  bigsmile.gif
Papildyta:
RECEPTAS

Aciu 4u.gif Issisaugojau thumbup.gif Nors iki siol nesiryzau NAPOLEONUI, man atrodo sudetinga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2011 03 24, 15:51)
nepakenks.......tikrai prilips šokoladas

4u.gif aciu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Reduke27 @ 2011 03 24, 16:59)
Aciu  4u.gif  Issisaugojau  thumbup.gif  Nors iki siol nesiryzau NAPOLEONUI, man atrodo sudetinga  blush2.gif

Nebijok nesudėtinga,jei norėsi paprasčiau :vietoj gaminamos tešlos lakštams naudok šaldytą mantingos sluoksniuotą bemielę tešlą ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2011 03 24, 17:00)
Nebijok nesudėtinga,jei norėsi paprasčiau :vietoj gaminamos tešlos lakštams naudok šaldytą mantingos sluoksniuotą bemielę tešlą ir viskas thumbup.gif

bandziau 1 karta su ta mantingos tesla g.gif nu man nesigavo ... o orginalo bandyt asnesiryzciau kazkodel blush2.gif man tas kapojimas peiliu baisiai skamba - misija neimanoma doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 03 24, 16:22)
bandziau 1 karta su ta mantingos tesla  g.gif  nu man nesigavo ... o orginalo bandyt asnesiryzciau kazkodel  blush2.gif  man tas kapojimas peiliu baisiai skamba - misija neimanoma  doh.gif  biggrin.gif


Kociojai iki plonumo ta tesla? Subadei? bemiele emei?
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 03 24, 16:22)
bandziau 1 karta su ta mantingos tesla  g.gif  nu man nesigavo ... o orginalo bandyt asnesiryzciau kazkodel  blush2.gif man tas kapojimas peiliu baisiai skamba - misija neimanoma  doh.gif  biggrin.gif


tikrai nebutina peiliu kapoti......galima sutarkuoti per burokine tarka vis pamaišant su miltais,kad vel nesuliptu y guza......
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2011 03 24, 15:52)
tikrai nebutina peiliu kapoti......galima sutarkuoti per burokine tarka vis pamaišant su miltais,kad vel nesuliptu y guza......

tikrai taip, as tjp darau, ir maisau mixeriu, su antgaliais teslai kietai. pukiausiai issimaiso miltai su sviestu 4u.gif
Atsakyti
tas kapojimas- tiesiog pjaustymas iki mazu gabaleliu,vis miltais pabarstant smile.gif Nieko sudetingo, kai kelis kartu iskepi smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Gal yra valgiusių Jūratės Gulbinienės įmonės kepamą tortą 'Senoliukas' arba 'Vyšniukas'? Man jie patys skaniausi wub.gif Gal žinote koks ten pertepimas yra naudojamas ir kaip būtų galimą jį pačiai pasidaryti? O gal ir viso torto receptuką kas žinotų? Ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evaneva: 24 kovo 2011 - 20:26