Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-12

QUOTE(perlitap @ 2011 02 21, 18:12)

tik va pasiguosiu, norejau padaryti sokoladini marshalow, nesigavo, nors viska dariau paga; recepta
kai pradejau kocioti tai man trukinejo, nesusilipino, nzn ka ne taip padariau,arba gal kazkoki produkta ne toki idejau verysad.gif



kai man nepavyko šokoladinė sald. masė, viena supermama teigė, kad arba perkaitinau šokoladą arba negerai cukraus pudrą išmaišiau. kitą kartą dariau kiek kitaip (kaitinau minimaliai), tai nieks nebetrūkinėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 02 22, 18:15)
kai man nepavyko šokoladinė sald. masė, viena supermama teigė, kad arba perkaitinau šokoladą arba negerai cukraus pudrą išmaišiau. kitą kartą dariau kiek kitaip (kaitinau minimaliai), tai nieks nebetrūkinėjo smile.gif

aciu uz info,o kiek mazdaug kaitinti?
Papildyta:
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 02 21, 20:11)
kita karta i sokoladine saldainiu mase imaisykite truputi pastilazo dengimui  mirksiukas.gif
o sis jusu parasytas receptas nera tokspat kaip cipciuko?

taip taip taip dariau pagal cipciuka,tik pamirsau prideti kad jos receptas blush2.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(perlitap @ 2011 02 22, 17:28)
aciu uz info,o kiek mazdaug kaitinti?



pirmą kartą kai dariau, tai ir tirpinau, ir lydžiau tuos saldainius ant garų vonelės, kitą kartą tik šokoladą išlydžiau ir nuėmiau nuo garų.
ir, žinoma, cukraus pudros dėti tiek, kiek recepte nurodyta, kai atvės sustings masė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simisimi84: 22 vasario 2011 - 16:38
QUOTE(perlitap @ 2011 02 22, 17:28)

taip taip taip dariau pagal cipciuka,tik pamirsau prideti kad jos receptas blush2.gif  blink.gif

tai kai darote tortuka jau is paskelbto recepto ,jo viso rasyti dar karta nebereikia,uztenka pamineti koks tai tortukas mirksiukas.gif
QUOTE(simisimi84 @ 2011 02 22, 17:38)
pirmą kartą kai dariau, tai ir tirpinau, ir lydžiau tuos saldainius ant garų vonelės, kitą kartą tik šokoladą išlydžiau ir nuėmiau nuo garų.
ir, žinoma, cukraus pudros dėti tiek, kiek recepte nurodyta, kai atvės sustings masė.

sokolada tai as islydiau karsto vandens voneleje,o va man virs garu nesigavo laikyti puodo su saldainiais,o karsto vandens voneleje nesilyte,tai labai trumpam visa ta kose ikisau i mikrobange blush2.gif labai gerai viskas issilyde ax.gif
Atsakyti
Vaje, kaip uzsimaniau sio torto SLYVOS SOKOLADE bigsmile.gif Na jau taip skaniai atrodo, begsiu parduotuven produktu ir gaminsiu ax.gif

P.S. man viskas pagal Cipciuko receptus super skaniai gaunas, tai sis turetu buti pasakiskas rolleyes.gif
Papildyta:
Tik sakykit prasau ar galima i pertepima nedeti riesutu? As ju nemegstu kepiniuose blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Megi Simpson: 22 vasario 2011 - 16:59
Kiekvienas darosi pagal savo skoni, juk cia ne kokia katorga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 02 22, 18:09)
Kiekvienas darosi pagal savo skoni, juk cia ne kokia katorga  biggrin.gif

Klausiu todel, nes idomu kaip tada be ju kremas "jausis" ar nereikes grietinelei standiklio papildomai? mirksiukas.gif Gal tie riesutai ir kokia kitokia funkcija nesa, ne tik skonio? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 02 22, 17:48)


sokolada tai as islydiau karsto vandens voneleje,o va man virs  garu nesigavo laikyti puodo su saldainiais,o karsto vandens voneleje nesilyte,tai labai trumpam visa ta kose ikisau i mikrobange  blush2.gif  labai gerai viskas issilyde  ax.gif


na, man iš lėto, išsilydo... o mikrobangė ... neturiu tokio daikto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 02 21, 13:03)
Sveikos 4u.gif
turiu nemazai grietines, mes jos nesam valgytojai, tai geraiusiai butu sunaudot tortukui, gal galit parasyt kokiam tortukui panaudot galeciau grietine, na i krema ieitu g.gif tik ne meduti 4u.gif


Tortas "Pasaka" ten grietines pertepimas 4u.gif
Atsakyti
Merginos gelbekit gal zinote moteri kuri Moletuose kepa tortus iki sekmadienio reikia kiskucio tortuko ir pasirodo pavelavom uzsakyti siandien visus tortus veza:( jei kazs zinot kads gali pagelbeti parasykit i az aciukas
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2011 02 23, 09:39)
Merginos gelbekit gal zinote moteri kuri Moletuose kepa tortus iki sekmadienio reikia kiskucio tortuko ir pasirodo pavelavom uzsakyti siandien visus tortus veza:( jei kazs zinot kads gali pagelbeti parasykit i az aciukas


Tai nesupratau, ten kur Jus uzsakinet bandet, tai siandienai Jums butu padare torta, nors reikia sekmadieniui? blink.gif jei jau siandien isvezioja... nu neblogai sakyciau... savaites senumo tortai...
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 02 22, 17:11)
Klausiu todel, nes idomu kaip tada be ju kremas "jausis" ar nereikes grietinelei standiklio papildomai?  mirksiukas.gif  Gal tie riesutai ir kokia kitokia funkcija nesa, ne tik skonio?  4u.gif


Teisingai klausiate , kas recepte yra , tas kažką ir priduoda , bet jei žmogus jų nemėgsta , ar netgi neturi po ranka tuo metu , galima ir nedėti , tik paskui nesuprasite , skanus jis ar - ne , šiaip riešutas aromatingas produktas , ir skonį kažkokį tikrai duoda smile.gif .


QUOTE(rugiagele26 @ 2011 02 23, 09:44)
Tai nesupratau, ten kur Jus uzsakinet bandet, tai siandienai Jums butu padare torta, nors reikia sekmadieniui?  blink.gif jei jau siandien isvezioja... nu neblogai sakyciau... savaites senumo tortai...



Šiuo procesu jau seniai daug kas nesistebi ....viejoje kiaušinių - jų milteliai , vietoj grietinėlės - irgi milteliai , dar įdės kokių E ...... ir jie galiojimus po puse mėnesio turi , tai šitie jai dar gaus , skaitysis šviežučiais lotuliukas.gif
Atsakyti