Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-12

QUOTE(Cipciukas @ 2011 02 23, 11:25)
Teisingai klausiate , kas recepte yra , tas kažką ir priduoda , bet jei žmogus jų nemėgsta , ar netgi neturi po ranka tuo metu , galima ir nedėti , tik paskui nesuprasite , skanus jis ar - ne , šiaip riešutas  aromatingas  produktas , ir skonį kažkokį tikrai duoda  smile.gif .

Aciu uz atsakyma 4u.gif Siandien kepsiu ta torta ir paskiau parasysiu ar man buvo skanus be riesutu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos merginos, turiu klausimeli dėl jogurtinio muso kremo. kaip parasyta recepte plakta grietinele sumaisiau su jogurtu ir tada pyliau istirpinta zelatina, bet kazkodel mase sutrake, ar tai del to kad zelatina reikejo dar labiau atvesinti?nors ji pilant nebuvo karsta, tik silta. rezultate viskas sustingo gerai ir yra skanu, bet kai pirma karta dariau si torta, tai galvosi lygi kremo mase, o si karta grudeta kazkokia.
Atsakyti
QUOTE(juraBa @ 2011 02 23, 15:24)
sveikos merginos, turiu klausimeli dėl jogurtinio muso kremo. kaip parasyta recepte plakta grietinele sumaisiau su jogurtu ir tada pyliau istirpinta zelatina, bet kazkodel mase sutrake, ar tai del to kad zelatina reikejo dar labiau atvesinti?nors ji pilant nebuvo karsta, tik silta. rezultate viskas sustingo gerai ir yra skanu, bet kai pirma karta dariau si torta, tai galvosi lygi kremo mase, o si karta grudeta kazkokia.

as visada pirma sumaisau pravesusia zelatina su jogurtu, palaukiu kol vos vos ima stingti ir sudedu i isplakta grietinele wink.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2011 02 23, 14:30)
as visada pirma sumaisau pravesusia zelatina su jogurtu, palaukiu kol vos vos ima stingti ir sudedu i isplakta grietinele wink.gif


Labai labai aciu, bandysiu sian taip ir padaryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juraBa @ 2011 02 23, 14:24)
sveikos merginos, turiu klausimeli dėl jogurtinio muso kremo. kaip parasyta recepte plakta grietinele sumaisiau su jogurtu ir tada pyliau istirpinta zelatina, bet kazkodel mase sutrake, ar tai del to kad zelatina reikejo dar labiau atvesinti?nors ji pilant nebuvo karsta, tik silta. rezultate viskas sustingo gerai ir yra skanu, bet kai pirma karta dariau si torta, tai galvosi lygi kremo mase, o si karta grudeta kazkokia.


Grudeta, nes ten sutraukta zelatina.
Atsakyti
Tortui "Slyvos sokolade" reikalinga stikline cielu riesutu (po to juos sumalti) ar stikline maltu riesutu? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(caramell @ 2011 02 23, 18:48)
Tortui "Slyvos sokolade" reikalinga stikline cielu riesutu (po to juos sumalti) ar stikline maltu riesutu? Aciu  4u.gif

stikline maltu riesutu
Papildyta:
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 02 22, 18:48)
tai kai darote tortuka jau is paskelbto recepto ,jo viso rasyti dar karta  nebereikia,uztenka pamineti koks tai tortukas  mirksiukas.gif

sokolada tai as islydiau karsto vandens voneleje,o va man virs  garu nesigavo laikyti puodo su saldainiais,o karsto vandens voneleje nesilyte,tai labai trumpam visa ta kose ikisau i mikrobange  blush2.gif  labai gerai viskas issilyde  ax.gif

vaje zinosiu,kadnegali ikelti recepto atsiprasau 4u.gif

gaila neturiu mikrobanges,as lydziau ant garu gal todel ir nesigavo unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės, ateinu ir aš į jūsų valdas 4u.gif Savaitgaliui žadu kepti populiarųjį snikersini torčiuką. http://www.supermama...;#entry24810070 Gal galėtumėte paaiškinti, apie kokį virtą kondensuotą pieną ten rašoma? Ar tai bus paprasčiausias Rududu, ar kondensuotas verdamas, jei taip, kaip atliekamas pats procesas? blush2.gif

Ir dar, kažkada bandžiau torčiuką su sviestiniu kremu, bet kad ir kaip ilgaiiiii mikseriu plakiau, neiškilo jis man, kaip aprašyme. O gal sviestą kremui reikia blenderiu plakti? Paprotinkite, prašau, kaip paruošti sviestinį kremą... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2011 02 23, 18:48)
žadu kepti populiarųjį snikersini torčiuką. http://www.supermama...;#entry24810070 Gal galėtumėte paaiškinti, apie kokį virtą kondensuotą pieną ten rašoma? Ar tai bus paprasčiausias Rududu, ar kondensuotas verdamas, jei taip, kaip atliekamas pats procesas?  blush2.gif

galima ir paprasta saldinta kond.piena virti,bet kam tiek vargo,kai yra Rududu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juraBa @ 2011 02 23, 14:24)
sveikos merginos, turiu klausimeli dėl jogurtinio muso kremo. kaip parasyta recepte plakta grietinele sumaisiau su jogurtu ir tada pyliau istirpinta zelatina, bet kazkodel mase sutrake, ar tai del to kad zelatina reikejo dar labiau atvesinti?nors ji pilant nebuvo karsta, tik silta. rezultate viskas sustingo gerai ir yra skanu, bet kai pirma karta dariau si torta, tai galvosi lygi kremo mase, o si karta grudeta kazkokia.


spėju, kad apie mano įkeltą receptą kalba eina, ten pradžioje yra duotas originalus autorės (nemano schmoll.gif receptas, pagal jį t.p. turėjo gerai viskas gautis, nes skaičiau daug gerų atsiliepimų apie tą jogurtinį musą viename rusų forume), žemiau aš esu aprašius kaip aš pati dariau, reikėjo vadovautis mano komentaru darant, nes vistik jau išbandytas ir patikrintas rezultatas mirksiukas.gif ). Taigi patarsiu dar kart - jogurtą reik išsiimt iš šaldytuvo iš anksto ir želatiną praaušusią reik įmaišyt į KAMBARIO temperatūros jogurtą, o po to jau dalimis įmaišyt plaktą grietinėlę, tuomet tikrai nesutrauks. Visiškai teisingai - masė turi gautis VIENTISA. Sėkmės 4u.gif

QUOTE(Cipciukas @ 2011 02 23, 10:25)
Šiuo procesu jau seniai daug kas nesistebi ....viejoje kiaušinių - jų milteliai , vietoj grietinėlės - irgi milteliai , dar įdės kokių E ...... ir jie galiojimus po puse mėnesio turi , tai šitie jai dar gaus , skaitysis šviežučiais  lotuliukas.gif


o ten ko nors valgomo yra laugh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 23 vasario 2011 - 19:08
laba diena paneles 4u.gif

issikepiau, meducio blynus, siandien juos pertepiau, apibarsciau trupiniais, viskas isejo kuo puikiausiai kaip pirmam kartui, dziaugiuosi smile.gif

dabar noriu papuosti virsu, ispaisyti sokoladu, gal turite kokiu ideju kaip tai padaryti g.gif 4u.gif ? ziurejau saldumynu pirmoje temoje, buvo idetas puslapiukas, sako ten su nuotraukom ir paaiskinimu, bet ten rusu kalboje verysad.gif . o as rusu ne bum bum... kai atsiverciau net nuotrauku neradau schmoll.gif gal jau ir panaikintas tas puslapis...
gal turite kokiu pavyzdziu , buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyAgne: 23 vasario 2011 - 18:59
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 02 23, 12:09)
Aciu uz atsakyma  4u.gif  Siandien kepsiu ta torta ir paskiau parasysiu ar man buvo skanus be riesutu  mirksiukas.gif

Jau ragauju essen.gif mmmm.... koks skanutis wub.gif Visiskai nepasigedau riesutu ax.gif Skonis toks, kokio ir tikejausi, netgi dar geriau thumbup.gif Tik kita syki gal biskvita sulaistysiu slyvu likeriu alc.gif, turetu but dar gardziau hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(LadyAgne @ 2011 02 23, 19:58)
laba diena paneles  4u.gif

issikepiau, meducio blynus, siandien juos pertepiau, apibarsciau trupiniais, viskas isejo kuo puikiausiai kaip pirmam kartui, dziaugiuosi smile.gif

dabar noriu papuosti virsu, ispaisyti sokoladu, gal turite kokiu ideju kaip tai padaryti  g.gif  4u.gif ? ziurejau saldumynu pirmoje temoje, buvo idetas puslapiukas, sako ten su nuotraukom ir paaiskinimu, bet ten rusu kalboje  verysad.gif . o as rusu ne bum bum... kai atsiverciau net nuotrauku neradau  schmoll.gif  gal jau ir panaikintas tas puslapis...
gal turite kokiu pavyzdziu , buciau dekinga 4u.gif

Ar sia zinute turit omeny? Jai taip, tai ten ir lietuvisku paaiskinimu yra mirksiukas.gif O jai kas neaisku rusiskai imeskit kas butent neaisku ir isversim smile.gif
Atsakyti