Įkraunama...
Įkraunama...

IVF mielos mergaitės

QUOTE(jalvina @ 2011 02 26, 17:23)
sveikutės visos laimingos ir greit būsiančios laimingos 4u.gif Noriu paklausti jei IVF atliko  02.17 kada nėštumo testas rodytų nėštumą.  g.gif

sveikute. manau jau siandien galejai gadinti.10dpi jau turetu parodyti. bent as asmeniskai neistveriau ir pagadinau 8dpi smile.gif lauksim dvieju bruksneliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristiana1: 26 vasario 2011 - 21:37
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 26, 13:24)

Betute,[COLOR=red] cia tau special virusiukas  2.gif gaudyk!


Aciu.... ax.gif O tu nepradink niekur, ateisi manes pas nestukes pasiimti tongue.gif
as tai siandien megaujuosi toliau savo laukimu smile.gif Siandien visa diena buvo vos vos juntamtas dilgciojimas pilvo apacioj, lygiai toks, koks buvo ir ana karta po isodinimo praejus 3 dienom, kai buvo aukstas HCG ax.gif Tai tikiuosi, kad cia zenklas geras ir as cia neprisifantazuoju ko tai.... doh.gif Nu stengiuosi kaip imanoma realiau i viska ziureti, nerymau prie lango susirupinusiu veidu lotuliukas.gif

Kristuciuke, nu ir vaisinga gi tu lotuliukas.gif Sveikinu labai stipriai wub.gif
Atsakyti
labuka, norejau paklaust ar kai daro isodinima ar duoda narkoze ir kiek laiko uztrunka procedura
Atsakyti
QUOTE(Zuuuikis @ 2011 02 26, 19:57)
labuka, norejau paklaust ar kai daro isodinima ar duoda narkoze ir kiek laiko uztrunka procedura


Narkozes neduoda viskas vyksta labai greitai 5min na ir dar +10-15MIN leidzia pagulet.
Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2011 02 26, 19:52)
Aciu....  ax.gif  O tu nepradink niekur, ateisi manes pas nestukes pasiimti  tongue.gif 
as tai siandien megaujuosi toliau savo laukimu smile.gif Siandien visa diena buvo vos vos juntamtas dilgciojimas pilvo apacioj, lygiai toks, koks buvo ir ana karta po isodinimo praejus 3 dienom, kai buvo aukstas HCG  ax.gif  Tai tikiuosi, kad cia zenklas geras ir as cia neprisifantazuoju ko tai.... doh.gif  Nu stengiuosi kaip imanoma realiau i viska ziureti, nerymau prie lango susirupinusiu veidu  lotuliukas.gif

Kristuciuke, nu ir vaisinga gi tu  lotuliukas.gif  Sveikinu labai stipriai  wub.gif



Tikrai nepradingsiu jau laukiu nesulaukiu tave i kita skyreli istraukti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuuuikis @ 2011 02 26, 22:57)
labuka, norejau paklaust ar kai daro isodinima ar duoda narkoze ir kiek laiko uztrunka procedura

be narkozes 10-15 min 4u.gif 4u.gif 4u.gif sekmes!
Papildyta:
QUOTE(vito @ 2011 02 26, 16:40)
Mergaites, ar nieko blogo, jei jau pirmom stimuliacijos dienom skauda pilvo apacia? Susileidus gonalio 225, jau kita diena prasidejo skausmai.

man skaudet neskaudejo , bet issipute tai tikrai po pirmo susileidimo .Nelabai toks ramus buvo , bet skaudeti atrodo neskaudejo ...
Papildyta:
QUOTE(Rinti @ 2011 02 26, 10:33)
Sveikos, merginos.. Esu daugiau paskaitancioji, nei pasisakanti...
Taciau cia tiek ziniu randu, kad tiesiog jauciuosi privalati pranesti geras naujienas ir pagerinti statistika  4u.gif
Taigi 12 dpi rezultatas - 104.  smile.gif  IVF pirmas, daremes VK... tai pirmos geros naujienos per ilgus 5 metus...
Vieni klausimai baigesi, kiti prasideda.. paziurejau, kad pirmame puslapyje nurdyta, jod 12dpi ir turi buti apie 105... taciau nurodyta, jog isodinus embrioniukus... man ikele blastocistas.. ar ne per mazi zkaiciukai?  4u.gif
Sekmes visoms  4u.gif  4u.gif  4u.gif

nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, o man šiandien pradejo teplioti,tiksliau, crinone išeina toks rausvas, kaip su krešuliukais..taigi teks laukti geresnių laikų ir kartoti procedūrą.... man šiandien tik 10 DPI verysad.gif

beje turiu klausimą, o kaip viskas vyksta, kai sodina snaigiukus? Velgi reikia vartoti kažkokius vaistus, lankytis pas gydytoją?Kiek visa ta procedūra atsieina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aksom: 27 vasario 2011 - 09:58
QUOTE(aksom @ 2011 02 27, 09:51)
sveikutes, o man šiandien pradejo teplioti,tiksliau, crinone išeina toks rausvas, kaip su krešuliukais..taigi teks laukti geresnių laikų ir kartoti procedūrą.... man šiandien tik 10 DPI verysad.gif

beje turiu klausimą, o kaip viskas vyksta, kai sodina snaigiukus? Velgi reikia vartoti kažkokius vaistus, lankytis pas gydytoją?Kiek visa ta procedūra atsieina?

dar tu neskubėk ruoštis snaigiukam, viskas dar bus gerai dabar, pamatysi, tikėk tuo ir nusiteik pozityviai 4u.gif
kai pasirodys šviežio kraujo ir kai hcg bus 0-2 tada jau ir pradėk kurti ateities planus, tas ružavas crinonas man nuo pirmų dienų po įsodinimo iškrenta kažkiek, o jį naudoju jau 8 kartą, o buvę ir kad rudas būna ir net juodas, o turiu ir gerų pavyzdžių, taigi prašom nepanikuoti dar ir jei turi galimybę ryt pasidaryk hcg
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 02 27, 12:10)
dar tu neskubėk ruoštis snaigiukam, viskas dar bus gerai dabar, pamatysi, tikėk tuo ir nusiteik pozityviai  4u.gif
kai pasirodys šviežio kraujo ir kai hcg bus 0-2 tada jau ir pradėk kurti ateities planus, tas ružavas crinonas man nuo pirmų dienų po įsodinimo iškrenta kažkiek, o jį naudoju jau 8 kartą, o buvę ir kad rudas būna ir net juodas, o turiu ir gerų pavyzdžių, taigi prašom nepanikuoti dar ir jei turi galimybę ryt pasidaryk hcg

as irgi pritariu ailimai,pasidaryk hcg,o kol nepasirode sviezias kraujas....dar yra vilties 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(Rinti @ 2011 02 26, 09:33)
Taigi 12 dpi rezultatas - 104.  smile.gif  IVF pirmas, daremes VK... tai pirmos geros naujienos per ilgus 5 metus...
Vieni klausimai baigesi, kiti prasideda.. paziurejau, kad pirmame puslapyje nurdyta, jod 12dpi ir turi buti apie 105... taciau nurodyta, jog isodinus embrioniukus... man ikele blastocistas.. ar ne per mazi zkaiciukai?  4u.gif

Sveikinu labai thumbup.gif
Mano galva tai nesvarbu ar po žirniuko ar po blasto - abiem reik panašiai laiko įsitvirtinti, gal pakomentuos kas geriau ant to pasikaustęs g.gif

QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 26, 12:24)
Sveikutes mergaites,na ka noriu ir as pasidalinti savo gerom naujienom,Vakar buvom pas gyd scane,taigi is dvieju liko Vienas stipruoliukas kuriam dabar yra 6sav+6dienos sirdele plake visu pajegumu smile.gif Labai noriu padekoti jums kad buvot labai gera palaikymo komanda 
Ta proga siunciu 1 bet labai stipru virusiuka jums  2.gif

Nuostabu, turėjo būt labai geras jausmas matyt širdutę wub.gif
Gaudau virusiuką bigsmile.gif

QUOTE(ailima @ 2011 02 26, 18:07)
kraujas jau kažką galėtų rodyti, o testas gali ir nerodyti, man įsodinimas buvo 14d. o testas dar tik vos vos įžiūrimą vaiduokliuką rodo, iš kraujo vakar parodė, hcg 17,6

Laikom kumščius kad augtų tie skaičiukai bigsmile.gif

QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 26, 21:37)
sveikute. manau jau siandien galejai gadinti.10dpi jau turetu parodyti. bent as asmeniskai neistveriau ir pagadinau 8dpi  smile.gif  lauksim dvieju bruksneliu.

O 8 dpi jau parodė? ax.gif

QUOTE(aksom @ 2011 02 27, 09:51)
sveikutes, o man šiandien pradejo teplioti,tiksliau, crinone išeina toks rausvas, kaip su krešuliukais..taigi teks laukti geresnių laikų ir kartoti procedūrą.... man šiandien tik 10 DPI verysad.gif

Nu tikrai prašom nenurašinėti anksčiau laiko, nusiraminam ir išlaukiam friends.gif Kol Hcg nepasidarysi prašom nepriiminėti jokių blogų minčių ax.gif

Iš mano 12 embrionų po auginimo iki blastocistų liko tik 5.. Vieną įsodino ir 4 užšaldėm, biškį gaila, nes jau sakėm su MB kad galėsim kas mėnesį snaigutes sodinti pusė metų biggrin.gif O dabar praktiškai tik vienam atsarginiam variantui liko unsure.gif Belieka tikėtis kad pavyks šįkart ir tas atsarginis kartas bus sesutė ar broliukas rolleyes.gif
Labai smalsu ar ir pilve augant būtų toks didelis skaičius neišgyvenęs unsure.gif Bet čia turbūt nieks nežino..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bum: 27 vasario 2011 - 11:51
QUOTE(aksom @ 2011 02 27, 07:51)
sveikutes, o man šiandien pradejo teplioti,tiksliau, crinone išeina toks rausvas, kaip su krešuliukais..taigi teks laukti geresnių laikų ir kartoti procedūrą.... man šiandien tik 10 DPI verysad.gif

beje turiu klausimą, o kaip viskas vyksta, kai sodina snaigiukus? Velgi reikia vartoti kažkokius vaistus, lankytis pas gydytoją?Kiek visa ta procedūra atsieina?


O tu testuko nenori pagadinti siandien?? Juk dar tik rusvos isskyros,be panikos! Gali taip buti,nepergyvenk o testuka tai tikrai pasidaryk.
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 02 27, 12:50)
Iš mano 12 embrionų po auginimo iki blastocistų liko tik 5.. Vieną įsodino ir 4 užšaldėm, biškį gaila, nes jau sakėm su MB kad galėsim kas mėnesį snaigutes sodinti pusė metų biggrin.gif O dabar praktiškai tik vienam atsarginiam variantui liko unsure.gif Belieka tikėtis kad pavyks šįkart ir tas atsarginis kartas bus sesutė ar broliukas  rolleyes.gif 
Labai smalsu ar ir pilve augant būtų toks didelis skaičius neišgyvenęs unsure.gif Bet čia turbūt nieks nežino..


Oho blink.gif Pas mane buvo ispunktave 9 apsivaisino 8 o isodinimo diena turejom 4 is kuriu vienas fragmentuotas tai likusius 3 isodino ir paziurek visi trys tupi pilvelyje tongue.gif Na jei liko 5 blasto tai jau tikrai pacios stipriausios, dabar laukiam laukiam tavo II wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 02 27, 12:10)
dar tu neskubėk ruoštis snaigiukam, viskas dar bus gerai dabar, pamatysi, tikėk tuo ir nusiteik pozityviai  4u.gif



drinks_cheers.gif pritariu.

ailima, o kaip tu pati laikais?
Atsakyti