Įkraunama...
Įkraunama...

IVF mielos mergaitės

sveikos paneles,va siandien buvau pas daktare tai laukiam dabar atsildymo,bet man klausimas iskilo kodel daro isodinima po ovuliacijos?
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 02 27, 17:42)
sveikos paneles,va siandien buvau pas daktare tai laukiam dabar atsildymo,bet man klausimas iskilo kodel daro isodinima po ovuliacijos?


Tikriausia taip turi but man taip pat dare po ovuliacijos,ar tau liepe dar kokius vaistukus naudot?
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 02 27, 19:42)
sveikos paneles,va siandien buvau pas daktare tai laukiam dabar atsildymo,bet man klausimas iskilo kodel daro isodinima po ovuliacijos?

Linkiu kad kuo sėkmingiau atšiltų bigsmile.gif
Manau kad įsodina po ovuliacijos tam kad būtų kuo artimesnės sąlygos natūralioms. Gi natūraliai žirniukas keliauja kelias dienas iki gimdos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 27, 20:47)
Tikriausia taip turi but man taip pat dare po ovuliacijos,ar tau liepe dar kokius vaistukus naudot?

nieko neliepe,pasake kad pas tave viskas gerai ir nieko daugiau nereikia.sestadieni susitikimas su dviem vaikiukais
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 02 27, 18:10)
nieko neliepe,pasake kad pas tave viskas gerai ir nieko daugiau nereikia.sestadieni susitikimas su dviem vaikiukais


Liniu kuo didziausios sekmytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 27, 21:34)
Liniu kuo didziausios sekmytes  4u.gif

nepyk,bet nesakysiu aciu,nes sako kad nereikia dekot is anksto.as labai tikiuos kad mum pavyks.tik kad va kazko nervai paskutiniu metu pakriko,isiuntu del menkniekiu.bet vat pas mus beda dar isdigo,kai tik pradejom ivf musu katinas susirgo,matyt jaucia kad kazkam bus daugiau demesio skiriama,sory kad ne i tema
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 02 27, 19:01)
nepyk,bet nesakysiu aciu,nes sako kad nereikia dekot is anksto.as labai tikiuos kad mum pavyks.tik kad va kazko nervai paskutiniu metu pakriko,isiuntu del menkniekiu.bet vat pas mus beda dar isdigo,kai tik pradejom ivf musu katinas susirgo,matyt jaucia kad kazkam bus daugiau demesio skiriama,sory kad ne i tema



Nesakyk,tikrai dekoti nereikia..viskas bus gerai reikia tuo tiketi ir stenkis atsipalaiduoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 02 27, 20:42)
sveikos paneles,va siandien buvau pas daktare tai laukiam dabar atsildymo,bet man klausimas iskilo kodel daro isodinima po ovuliacijos?


Nes juk pastojama tai tik po ovuliacijos.....Jeigu taip jau primityviai paaiskinti, tai kai moteris ovuliuoja, tik tada galima apvaisinti kiausineli.Be to, taip jau organizmas sutvarkytas, kad iki tos ovuliacijos auga tavo gimdos gleivine, kuri ir yra tinkamiausio storio kaip tik po ovuliacijos, kad embrionas turetu kur isikabinti.As net ir neisivaizduoju kaip galima sudetii embrionus belen kada, bet kuria ciklo diena.Juk kiekviena diena ten vyksta pokyciai ir taip jau gamtos sutvarkyta, kad yra tik keliu dienu langas, per kuri gali pastoti.

Aksom - ramiai prasau mirksiukas.gif Tau tikrai dar nera daug laiko praeje, kad butu galima vienareiksmiskai interpretuoti nestumo testa.Tu maziau skaityk, kaip kitos testuojasi vos kelios dienos po isodinimo doh.gif Ne veltui gydytojai mums liepia darytis testus keliom dienom veliau nei cia iprasta ir paplite forume tarp mergaiciu.Taip kad be panikos, pasidaryk HCG ir atsakys tau i visus tavo klausimus ir baimes mirksiukas.gif

Ailima - kaip pas tave HCG auga ?

Bum - kiek yra tu embrionu, tiek uzteks.Dabar jau nebeklausk saves o kas butu buve jeigu butu buve kazkas kitaip......Nebera prasmes ta daryti.Kitiem buna dar blogiau - is visu paliktu auginti embrionu neisauga niekas.Va tada tai problema.O dabar, juk pati zinojai, kad daug embrionu nepavirsta i blasto, taip kad is tikruju, tai dekok dievuliui ir dar belen kam, kad tik juos turi.Ir tau cia ju uzteks ne vienam o dviem broliam ar sesem tongue.gif

Nu o as tai laukiu toliau.....Man atrodo tas sestadienis niekada nepasirodys......Savaitgali siek tiek padilgciojo, bet dabar vel viskas ramu.Absoliuciai jokio jausmo ! Nu visiskai jokio.....Apart uzkietejusiu viduriu doh.gif Esu girdejus, kad po implantacijos kai kuriom paleidzia vidurius, nu o pas mane atvirksiciai.TIkriausiai nepanasu i implantacija biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 28 vasario 2011 - 08:41
QUOTE(Beta1 @ 2011 02 28, 08:37)

Ailima - kaip pas tave HCG auga ?

Nu o as tai laukiu toliau.....Man atrodo tas sestadienis niekada nepasirodys......Savaitgali siek tiek padilgciojo, bet dabar vel viskas ramu.Absoliuciai jokio jausmo ! Nu visiskai jokio.....Apart uzkietejusiu viduriu  doh.gif  Esu girdejus, kad po implantacijos kai kuriom paleidzia vidurius, nu o pas mane atvirksiciai.TIkriausiai nepanasu i implantacija  biggrin.gif

kantrybės tau laukime, pats sunkiausias periodas prasideda smile.gif
kas liečia vidurių užkietėjimą, tai man su pirmu vaiku buvo pradžioj ir dabar, kad negalėjau prakakoti lyg ir neužkietėję, bet atrodo kažkas užspaudė žarnas ir neleidžia
o aš važiuosiu daryti hcg neužilgo, atsakymas bus po piet manau,bet po šiandienos testuko mažai vilčių, kad viskas gerai, nes man šiandien 14d.p.į, o testuke labai labai blyškus vaiduokliukas, net blyškesnis, nei buvo prieš tris dienas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 02 28, 10:27)
kantrybės tau laukime, pats sunkiausias periodas prasideda  smile.gif
kas liečia vidurių užkietėjimą, tai man su pirmu vaiku buvo pradžioj ir dabar, kad negalėjau prakakoti lyg ir neužkietėję, bet atrodo kažkas užspaudė žarnas ir neleidžia
o aš važiuosiu daryti hcg neužilgo, atsakymas bus po piet manau,bet po šiandienos testuko mažai vilčių, kad viskas gerai, nes man šiandien 14d.p.į, o testuke labai labai blyškus vaiduokliukas, net blyškesnis, nei buvo prieš tris dienas  verysad.gif


Palaukiam dabar atsakymo....Isivaizduoju kaip tau neramu.Tas kraujo nuleidimas man rodos sunkiausias momentas is visos proceduros.....Bet ziurim geriau kas bus, nenusimink dar, zinai gi kaip su tais testukais buna doh.gif

O del tu viduriu, tai ka as zinau, kazkas panasaus kaip kad tu ir sakai.Tiesiog man paprastai tokiu problemu nekyla, tai atkreipiau i tai demesi labai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 28 vasario 2011 - 09:46
Sveikos, man šiokia tokia dilema: ką daryti jei 2 c.d. gaunasi sekmadienis? g.gif - Stimuliacija - pirmadieniui per vėlu.. kaip suprantu reikia tartis su gyd. šeštadieniui. Ar yra kuriai apžiūrėję ir skyrę IVf stimul. prieš pat mėnesines? Pasimečiau doh.gif, padėkite
Atsakyti
QUOTE(selione @ 2011 02 28, 09:59)
Sveikos, man šiokia tokia dilema: ką daryti jei  2 c.d. gaunasi sekmadienis?  g.gif - Stimuliacija - pirmadieniui per vėlu..

O kodėl pirmadienį jau per vėlu, man liepdavo ateiti 1-3 ciklo dieną, ir stimuliaciją nuo 3 c.d. pradėdavo jei taip išeidavo. O šiaip aišku gali eiti ir šeštadienį, jei tai 1 c.d. bus.
Atsakyti