Įkraunama...
Įkraunama...

IVF mielos mergaitės

QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 27, 13:15)
O tu testuko nenori pagadinti siandien?? Juk dar tik rusvos isskyros,be panikos! Gali taip buti,nepergyvenk o testuka tai tikrai pasidaryk.


testuka vakar gadinau ir rode tik I verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 02 27, 12:50)
Iš mano 12 embrionų po auginimo iki blastocistų liko tik 5.. Vieną įsodino ir 4 užšaldėm, biškį gaila, nes jau sakėm su MB kad galėsim kas mėnesį snaigutes sodinti pusė metų biggrin.gif O dabar praktiškai tik vienam atsarginiam variantui liko unsure.gif Belieka tikėtis kad pavyks šįkart ir tas atsarginis kartas bus sesutė ar broliukas  rolleyes.gif 
Labai smalsu ar ir pilve augant būtų toks didelis skaičius neišgyvenęs unsure.gif Bet čia turbūt nieks nežino..


Viskas bus gerai 4u.gif Tikėk, juk turi tikrus stipruolius - vieną iš jų pilvelyje, o kitus eilėjė mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Damute*: 27 vasario 2011 - 12:24
QUOTE(bum @ 2011 02 27, 12:50)
Sveikos,

Sveikinu labai thumbup.gif
Mano galva tai nesvarbu ar po žirniuko ar po blasto - abiem reik panašiai laiko įsitvirtinti, gal pakomentuos kas geriau ant to pasikaustęs g.gif
Nuostabu, turėjo būt labai geras jausmas matyt širdutę wub.gif
Gaudau virusiuką bigsmile.gif
Laikom kumščius kad augtų tie skaičiukai bigsmile.gif
O 8 dpi jau parodė? ax.gif
Nu tikrai prašom nenurašinėti anksčiau laiko, nusiraminam ir išlaukiam friends.gif Kol Hcg nepasidarysi prašom nepriiminėti jokių blogų minčių ax.gif

Iš mano 12 embrionų po auginimo iki blastocistų liko tik 5.. Vieną įsodino ir 4 užšaldėm, biškį gaila, nes jau sakėm su MB kad galėsim kas mėnesį snaigutes sodinti pusė metų biggrin.gif O dabar praktiškai tik vienam atsarginiam variantui liko unsure.gif Belieka tikėtis kad pavyks šįkart ir tas atsarginis kartas bus sesutė ar broliukas  rolleyes.gif 
Labai smalsu ar ir pilve augant būtų toks didelis skaičius neišgyvenęs unsure.gif Bet čia turbūt nieks nežino..

labuka.jo,jau 8dpi rode antra sviesiai raudona juostele smile.gif 9dpi vel pasidariau,ji buvo ciut ciut ryskesne. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 27, 15:08)
labuka.jo,jau 8dpi rode antra sviesiai raudona juostele  smile.gif 9dpi vel pasidariau,ji buvo ciut ciut ryskesne.  biggrin.gif


doh.gif baisu man. šiandien 8 diena po, tai negi man rytoj jau NT darytis? ax.gif Ginius sakė antradienį HCG darytis. Ar laukti antradienio, ar nelaukti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 02 27, 14:48)
doh.gif baisu man. šiandien 8 diena po, tai negi man rytoj jau NT darytis? ax.gif Ginius sakė antradienį HCG darytis. Ar laukti antradienio, ar nelaukti g.gif

Geriau gal palauk antradienio, tada jau tikrai žinosi jog teisingas atsakymas..
Atsakyti
na o as tai ismiegojau 12 val , laabai pavargusi jauciuosi .o ir pilvuka kartais skaudziai nudiegia , tai neramu man .. verysad.gif , bet siaip tai jokiu isskyru , tik creone skystas kazkoks . ax.gif paskaitinejau , kad visoms pamaudzia kaip pries men.bet man kai jos skaudzios budavo , tai skaudziai ir nudiegia.man siandien 5 diena po isodinimo , 10 diena po punkcijos . testas kovo 2d.tai laukiu nesulaukiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 02 27, 18:22)
na o as tai ismiegojau 12 val , laabai pavargusi jauciuosi .o ir pilvuka kartais skaudziai nudiegia , tai neramu man .. verysad.gif , bet siaip tai jokiu isskyru , tik creone skystas kazkoks . ax.gif paskaitinejau , kad visoms pamaudzia kaip pries men.bet man kai jos skaudzios budavo , tai skaudziai ir nudiegia.man siandien 5 diena po isodinimo , 10 diena po punkcijos . testas kovo 2d.tai laukiu nesulaukiu  ax.gif


Kaip įdomiai - man šiandien 8 d. po, o testas kovo 1d., tau 5 d. po, o testas kovo 2 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 02 27, 17:22)
na o as tai ismiegojau 12 val , laabai pavargusi jauciuosi .o ir pilvuka kartais skaudziai nudiegia , tai neramu man .. verysad.gif , bet siaip tai jokiu isskyru , tik creone skystas kazkoks . ax.gif paskaitinejau , kad visoms pamaudzia kaip pries men.bet man kai jos skaudzios budavo , tai skaudziai ir nudiegia.man siandien 5 diena po isodinimo , 10 diena po punkcijos . testas kovo 2d.tai laukiu nesulaukiu  ax.gif

Nudiegimas gali būti dėl implantacijos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 02 27, 19:01)
Kaip įdomiai - man šiandien 8 d. po, o testas kovo 1d., tau 5 d. po, o testas kovo 2  ax.gif

jo , tai kad daktaras taip paskyre , treciadieni besodinant pasake , kad pries iseidama , pasidaryciau registracija kitam treciadieniu nestumo testui . ax.gif tai galvoju kad turbut viskas gerai .bet bus jau 13 dienu o punkcijos ax.gif
Papildyta:
QUOTE(bum @ 2011 02 27, 19:02)
Nudiegimas gali būti dėl implantacijos bigsmile.gif

aciuks.gif aciuks.gif kad raminate , nes labai jau neramu .bet tikiuosi , kad viskas bus gerai smile.gif ai , dar man temperatura svyruoja tarp 37.1 - 37.5 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aksom @ 2011 02 27, 12:22)
testuka vakar gadinau ir rode tik I  verysad.gif

man 11d. vos įžiūrimas vaiduokliukas buvo, šiandien jau 13d. irgi toks pat
taigi pasidaryk ryt hcg ir bus kiek aiškiau, testais išvis pradėjau netikėti, nes buvo kad ir su hcg-4 mačiau vaiduokliuką, o dabar kai skaičiai didesni, toks pat vaiduokliukas

QUOTE(Damute* @ 2011 02 27, 14:48)
doh.gif baisu man. šiandien 8 diena po, tai negi man rytoj jau NT darytis? ax.gif Ginius sakė antradienį HCG darytis. Ar laukti antradienio, ar nelaukti g.gif

nedaryk testo, pasidaryk hcg antadienį, visai nedaug liko laukti, laikau kumščius wub.gif

QUOTE(aiste 35 @ 2011 02 27, 18:30)
ai , dar man temperatura svyruoja tarp 37.1 - 37.5  ax.gif

jau daug kartų sakiau, kad temperatūros matavimas betikslis ir nieko nenusakantis dalykas, T kyla nuo progesterono ir gali šokinėti, aš kažkada matavau, dabar nebematuoju, nes buvau nestuke.gif o buvo 36,8 ir 37,5
anksčiau sakydavo, kad pamatuok tris dienas bazalinę ryte, jei bus virš 37 tai jau reikšia nėštukė, tą darydama pamačiau, kad vieną dieną 36,8, o buvau nėštukė, tai mečiau tą reikalą su T matavimais, man gydytojas minėjo, kad tai visai bereikšmis dalykas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ailima: 27 vasario 2011 - 18:39
QUOTE(ailima @ 2011 02 27, 18:39)
jau daug kartų sakiau, kad temperatūros matavimas betikslis ir nieko nenusakantis dalykas, T kyla nuo progesterono ir gali šokinėti, aš kažkada matavau, dabar nebematuoju, nes buvau  nestuke.gif o buvo 36,8 ir 37,5
anksčiau sakydavo, kad pamatuok tris dienas bazalinę ryte, jei bus virš 37 tai jau reikšia nėštukė, tą darydama pamačiau, kad vieną dieną 36,8, o buvau nėštukė, tai mečiau tą reikalą su T matavimais, man gydytojas minėjo, kad tai visai bereikšmis dalykas

Oj tikrai ne biggrin.gif Trys dienos 37 nieko nereiškia biggrin.gif Gi po ovuliacijos visada moteriai užkyla BT ir laikosi iki mmm, o jei mmm tądien neateina tai laikosi toliau mirksiukas.gif Manęs nė karto neapgavo - visada mmm dieną pakrisdavo tongue.gif Aišku per IVF gali II fazės ilgis išskraipyti, tai nekažiką ta BT šiuokart reiškia, čia daugiau natūraliems ciklams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 02 27, 15:22)
na o as tai ismiegojau 12 val , laabai pavargusi jauciuosi .o ir pilvuka kartais skaudziai nudiegia , tai neramu man .. verysad.gif , bet siaip tai jokiu isskyru , tik creone skystas kazkoks . ax.gif paskaitinejau , kad visoms pamaudzia kaip pries men.bet man kai jos skaudzios budavo , tai skaudziai ir nudiegia.man siandien 5 diena po isodinimo , 10 diena po punkcijos . testas kovo 2d.tai laukiu nesulaukiu  ax.gif



Nudiegimas tikrai gali buti,nepergyvenk del to man irgi taip budavo,lauk savo dieneles mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(aksom @ 2011 02 27, 10:22)
testuka vakar gadinau ir rode tik I  verysad.gif


Tikrai nepergyvenk,man taip pat 11dpi vos iziurima antra juostele buvo,o po to kas diena ryskejo,dar tau vakar tik 8dpi buvo tikrai galejo nerodyti.
Atsakyti