Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

sveiki,
Elimak7, dideli ir šilti sveikinimai gimtadienio proga!
user posted image
Atsakyti
Labukas,

Sveikinimai ELIMAK7 su gimtadieniu happybday.gif biggrin.gif Linkiu neissemiamo kurybiskumo!!!!

Nelabai suprantu apie koki pasta kalbate, bet tikrai slukstu, kai kazkas paima ir specialiai viska suniokoja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lamur: 21 vasario 2011 - 14:56
Elimak7, su gimtadieniu. Kantrybės, tvirtybės, stiprybės darbe, o namuose - didelės meilės. user posted image
Atsakyti
Su gi-mi-mo die-na
Elimak7, sveikinam tave
Čia čia čia biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
Dėl seklio morkos darbo. Gerokai apsirgau. Šiandien jau didelė temperatūra, eisiu pasiimt nedarbingumo lapelį. Šaltis krečia, galva skauda ir tikrai prie kompiuterio nepasėdėsiu.

Šį kartą gal pabandysiu palaukt iki kovo 8 ir jei pašte neatsiras laiškai (o jų berods paskutinį kartą mačiau apie 500 MB), tai tada imsiuosi rimtų žygių. Žadėjo man padėt. Na jei tas žmogelis supras savo klaidą ir atitaisys, tai tegul šį kartą taip liks, o kitaip tikrai viešai nieko neperspėjus ir nediskutavus paskelbsiu slapyvardį. Dar giliau pasiknaisiojus internete tikriausiai galima būtų ir tikrą vardą bei pavardę sužinot. Hackeriai viską gali victory.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif kaip gerai kad aotostogos (vaikams).. smile.gif atsikvepsim truputi pries kitus darbus. gal kas kovo 11 kokiu minciu turit? pas mus renginukas zada but.. kaip jau ivyks, atsiusiu scenariju ar ka.. bet dar truksta minciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2011 02 20, 16:10)
O mes atostogų metu lankysim vaikus namuose unsure.gif . Dar suprantu, jei yra probleminė šeima, o jeigu viskas gerai, tai kam to reikia  g.gif ? Labai nenoriu to daryti  schmoll.gif ...

lotuliukas.gif primena tarybinius laikus lotuliukas.gif

o mes atostogausime tik dar nuo sekancios savaites
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pagaliau jus radau. Nebuvo sukurtos naujos temos, tai ir klaidžiojau ieškodama doh.gif

Dėl pašto dėžutės tai nustebinot. Kelias dienas nebuvau prisijungus, tai nežinau kas ten darosi. Reiks įlįst. Kai kas praneša, kad ką naujo įmetė, tai ir prisijungiu ax.gif O šiaip, tai manau taip elgiasi arba tyčia, arba nemokėdamas naudotis. Mano dukra studentė, tai jų grupė taip pat turi bendrą paštą, tai irgi dažnai pyksta, kad kokį pranešimą kas ištrina. Ir perspėja visus, ir gražiuoju prašo, bet vis kas nors pasidarbuoja doh.gif

Dėl mokinių lankymo namuose, tai kaip ir dauguma, nepritariu. Nemanau, kad malonu tėvams. Prieš daug metų ir aš lankiau vaikus namuose, bet patikėkit, nesijaučiau gerai. Daugiau nesinorėtų. Nes tėvai verčiasi per galvą, kad mokytoją kuo skaniau pavaišint. Kai kas ir paskutinius pinigėlius atiduoda. Nemanau, kad to reikia. Nebent yra reikalas.

Mūsų mokykloje apmoka seminarus, bet ne visus. Liepia rinktis pigesnius arba nemokamus. O dėl tualetinio popieriaus, tai net klausimas nekyla. Jo niekada nebūna doh.gif Na nebent svečiai apsilanko, tai nuo jų atvykimo iki išvykimo dar rasi popieriaus, o kai tik išvyks- valyk kuo atsinešei unsure.gif Ką jau ten tualetinis, jei mes pačios perkam kreidą, valymo priemones valytojai...
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2011 02 21, 10:17)
labos  4u.gif

kovo mėnesį esu atsakinga už netradicinę dieną " saugok ir globok gamtą". gal esat kuri vedus arba turit kokių minčių?

Kaip žadėjau, įkelsiu praėjusių metų ruoštą programėlę. mirksiukas.gif


Su tortadieniu elimak7 friends.gif happybday.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 21 vasario 2011 - 16:05
Su gimimo diena, elimak7 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms biggrin.gif
labai liūdna dėl pašto. Nusiunčiau ir aš papildymą.
Atostogos gerai, bet, kad užimtumas per jas dar didesnis nei pamokų metu. Rytoj mes važiuojam pasižmonėt į Kauno mokyklas. Gal kuri laukiat mūsų? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2011 02 21, 16:00)
Kaip žadėjau, įkelsiu praėjusių metų ruoštą programėlę.  mirksiukas.gif
Su tortadieniu elimak7  friends.gif  happybday.gif

ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif

elimak7, su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arturelis2529 @ 2011 02 21, 11:11)
Labas super mamytės,

Jau 5 meteliai, kaip prisiregistravęs supermamoje ir tokią temelę, šendiena per google netyčia aptikau, jieškodamas kokios tai medžiagos Užgavėnėms blush2.gif Gal mamytės pupytės priims į savo tarpą 1 tėtuką žirniuką. Esu mokytojas tai jūsų puiki moteriška kompanija manęs neišgązdins, pratęs.  O ir jums manau smagu bus turėti kokį vyruką dėl kvapo  4u.gif Tiesiogiai savo klasės neturiu esu muzikos mokytojas ir pradinukams dėstau muziką. Bet į kompaniją manau tiksiu. Galėsim aptarti renginius ir t.t. ir panašiai  mirksiukas.gif



Sveikas prisijungęs mirksiukas.gif


elimak7, su gimtadieniu 4u.gif happybday.gif birthday.gif group.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jugeta: 21 vasario 2011 - 17:24