Įkraunama...
Įkraunama...

Veido švytėjimas

QUOTE(Aterol @ 2011 02 23, 17:07)
Shimeriai jei neryškūs ir neintensyvūs gali būti naudojami ir visam veidukui (suteikti vidini, sveikos, skaisčios odos švytėjimą) o  highlighteriai tik ties skruostikauliais, po antakiu ir pan. Ten kur natūraliai šviesa krenta. smile.gif


va butent tokio daikto as ir ieskau kaip jus ir sakot: Shimeriai jei neryškūs ir neintensyvūs gali būti naudojami ir visam veidukui (suteikti vidini, sveikos, skaisčios odos švytėjimą).
gal ka galetumet rekomenduoti, kiek skaiciau, tai man panasiausias lyg ir DIOR FLOWER BLOSSOM ? bet gal per daug ruzavumo bus.. g.gif bet nenoriu ir tamsaus bronzinio atspalvio...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TaPati*: 23 vasario 2011 - 16:34
Ai, su tais pavadinimais tai niekad tvarkos nebus biggrin.gif - bet pavyzdžiui ant BB parašyta - shimmer brick compact, o ant viso veido aš jų nei už ką netepčiau. Dior Flower Blossom , kiek atsimenu , visam veidui tiktų tas kraštinis rožinis fonas, o žandams galima naudoti viduriuką. Ir beje Flower blossom jūs matėte parduotuvėje , ar kur internete suradote, nes jis retas bigsmile.gif Pas mus aš bandžiau parduotuvėje tikrai prieš gerus du metus, ir tada pasirinkau Dior rose diamond , tas Flower Blossom buvo berods 2008 m. limitkė. Kiek atsimenu, tas fonas realiai buvo gana balkšvas, rožinė spalva gautųsi tik sumaišius visas spalvas.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2011 02 23, 11:13)
O tos birios/presuotos priemonės nepaslėps to švytėjimo, jei ant viršaus užtepsi? g.gif


Ziurint koks tas svytejimas apatines priemones. Pvz turiu Tarte svytinti seruma-kremuka is rinkinio ('illuminating serum'), tai jis toks blizgumo turi, bet tepu visa veiduka, o ant virsaus kokia matiskesne pudra, tai rezultatas spindinti is vidaus sveika oda, bet jokio blizgesio/rimto svytejimo neduoda.

QUOTE(DA_LI @ 2011 02 23, 15:41)
Tai aš čia kosistenciją turėjau galvoje  - turiu omeny, kad shimeriu vadinamas pudros konsistencijos daiktas, o higliteriu- skystos biggrin.gif


Sitas dalykas visai neteisingas - konsistencija glai but bet kokia abieju produktu (cia pvz kaip ir neteisingas mastymas, kad mineraline pudra butinai biri turi but).

QUOTE(DA_LI @ 2011 02 23, 17:50)
bet pavyzdžiui ant BB parašyta - shimmer brick compact, o ant viso veido aš jų nei už ką netepčiau.


Na man isvis nei shimmer'is, nei highlighter'is ant viso veido netinkami atrodo - juk tai ne svytejima, o blizgesi duodancios priemones. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DA_LI @ 2011 02 23, 17:50)
Ai, su tais pavadinimais tai niekad tvarkos nebus biggrin.gif - bet pavyzdžiui ant BB parašyta - shimmer brick compact, o ant viso veido aš jų nei už ką netepčiau. Dior Flower Blossom , kiek atsimenu , visam veidui tiktų tas kraštinis rožinis fonas, o žandams galima naudoti viduriuką. Ir beje Flower blossom jūs matėte parduotuvėje , ar kur internete suradote, nes jis retas bigsmile.gif  Pas mus aš bandžiau parduotuvėje tikrai prieš gerus du metus, ir tada pasirinkau Dior rose diamond , tas Flower Blossom buvo berods 2008 m. limitkė. Kiek atsimenu, tas fonas realiai buvo gana balkšvas, rožinė spalva gautųsi tik sumaišius visas spalvas.


aha, maciau, kad jis senokas, o pirkt tai lyg kazkur internete maciau, amazone galbut.. bijau suklyst, dabar paskutines dienas pilnu pajegumu sturmuoju interneta, ieskaus pavasariui ko nors grazaus ir naujo tai jau viskas maisos.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TaPati* @ 2011 02 23, 16:32)
va butent tokio daikto as ir ieskau kaip jus ir sakot: [i]Shimeriai jei neryškūs ir neintensyvūs gali būti naudojami ir visam veidukui (suteikti vidini, sveikos, skaisčios odos švytėjimą).

Physicians formula sculpting trio mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu ka.. gavau BB nectar spalvyte 4u.gif as pesimiste siuo kls.. man nei Dior amber nei BB ner stebuklai.. nors be proto ju norejau.. bet kazkaip ner, kad gavus nurautu stoga ir zeciau 3val biggrin.gif BET seip tikrai fainas dalykas.. gerai taip uzvarvolinau.. bet ner taip kad matytus labai.. bet tepiau ant EZ ir dar tokio s.. ten.. taip idomiai, pas mane kamb prie viesos ziauriai graziai svyti, gal net graziau man tas svytejimas nei Dior.. ne pati spalva, bet svytejimas.. bet pvz kitam kamb prie sviesos as jo visai nematau.. nu matos kazkas kad tepta.. bet nieko daugiau biggrin.gif pazesiu ryt prie dienos sviesos smile.gif pats produktas konsistencija man toks pas kaip Dior.. g.gif tik aisku spalva skirias.. BB toks rausvas- auksinis, Dior auksinis. Seip reziume nzn.. dziaugiuosi ir tuom ir tuom.. negaleciau kazkokio vieno isskirt.. reik daugiau panaudot 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Honey @ 2011 02 23, 11:13)
O tos birios/presuotos priemonės nepaslėps to švytėjimo, jei ant viršaus užtepsi? g.gif



Visada rekomenduojama tept ant kreminio produkto sausa.. pvz ant kreminiu skaistalu sausus ir t.t kad ilgiau isliktu.. 4u.gif tik aisku ne skirtingu spalvu
Atsakyti
Gavau ir as savo BB nectar. Minusas tas, jog tikrai labai isryskina poras, kas turi idealu veiduka, atrodytu nepriekaistingai. Dar galvoju, ar nekeliaus i isparduotuve:))
Atsakyti
QUOTE(werda @ 2011 02 24, 11:26)
Gavau ir as savo BB nectar. Minusas tas, jog tikrai labai isryskina poras, kas turi idealu veiduka, atrodytu nepriekaistingai. Dar galvoju, ar nekeliaus i isparduotuve:))


As irgi gavau, bet ir uzskainejau gyvai pabandzius, tai nenusivyliau, o kaip tik labai dziaugiuosiu wub.gif Bent man ant veiduko labai grazi spalvyte ir labai tinka. Jau ir apie kita spalvyte svajoju ('pink quartz', irgi gyvai isbandyta), bet kolkas susilaikau, nes labai panasus efektas gaunasi su turimu Benefit '10' bronzatu-highlighter'iu sumaisius abi spalvytes.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 02 24, 19:49)
Bent man ant veiduko labai grazi spalvyte ir labai tinka.



As gal visai zliba, bet as nematau jo spalvos ant savo veido.. biggrin.gif nu nematau.. nesuprantu.. svytejimas taip yra, bet pvz vien kaip skaistalus naudot jis man per mazai pigmentuotas mano odai.. bet seip spalva laaabai grazi ant pirsto kai ziuriu
Atsakyti
o jus labai daug tepat ant skruostu? man vien simerio nepakanka taip pat, reiktu papildomai skaistalu, tik spalva man labai idomiai isryskeja , vien tik auksinis atspalvis. Bandziau tik viena karta, ziuresiu kaip bus po keliu
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 02 24, 19:00)
As gal visai zliba, bet as nematau jo spalvos ant savo veido..  biggrin.gif nu nematau.. nesuprantu.. svytejimas taip yra, bet pvz vien kaip skaistalus naudot jis man per mazai pigmentuotas mano odai.. bet seip spalva laaabai grazi ant pirsto kai ziuriu


lievas sepetelis vadinasi... tikrai spalvyte ryski, pigmentuotas shimmeris labai...pati neprisibijau skaistalu, bet situos labai atsargiai tepu...
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portishead: 24 vasario 2011 - 21:10
QUOTE(amber123 @ 2011 02 23, 20:19)
Nu ka.. gavau BB nectar spalvyte  4u.gif as pesimiste siuo kls.. man nei Dior amber nei BB ner stebuklai.. nors be proto ju norejau.. bet kazkaip ner, kad gavus nurautu stoga ir zeciau 3val biggrin.gif BET seip tikrai fainas dalykas.. gerai taip uzvarvolinau.. bet ner taip kad matytus labai.. bet tepiau ant EZ ir dar tokio s.. ten..  taip idomiai, pas mane kamb prie viesos ziauriai graziai svyti, gal net graziau man tas svytejimas nei Dior.. ne pati spalva, bet svytejimas.. bet pvz kitam kamb prie sviesos as jo visai nematau.. nu matos kazkas kad tepta.. bet nieko daugiau biggrin.gif pazesiu ryt prie dienos sviesos smile.gif pats produktas konsistencija man toks pas kaip Dior..  g.gif tik aisku spalva skirias.. BB toks rausvas- auksinis, Dior auksinis. Seip reziume nzn.. dziaugiuosi ir tuom ir tuom.. negaleciau kazkokio vieno isskirt.. reik daugiau panaudot 4u.gif


O nebus taip, kad tu labai ilgai norėjai tiek Dior tiek BB shimmer'ių, gana nemažai iš jų tikėjaisi, ir kai juos gavai, nebepateisino tavo lūkesčių,nes per daug ilgai jų norėjai. biggrin.gif Na tikiuosi supratai, ką aš čia pasakyti norėjau. biggrin.gif
Per tą ilgą laiką susidarei nuomonę kokios šios priemonės tūrėtų būti.
O aš jų nei labai iš anksčiau norėjau nei šiaip, labai domėjausi. Netūrėjau jokio išankstinio nusistatymo kokios šios priemonės tūrėtų būti. Ir kai gavau BB likau labai maloniai nustebinta. Tikrai gražiai man ant skruostų atrodo. Ir spalvą suteikia gražią, švytėjimą. Skaistalų papildomai nededu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aterol: 24 vasario 2011 - 21:19