Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

*saules_zuikutis* bandyk daryti ir nebijok gausis ta tvorele,as siandien ir pirma kart dariau,nera taip sunku kaip atrode,kita kart gal bus dailesne

cipciuk,tie pauksciukai mano brangiausio kolekcija hah.gif mano valia butu as jais greit atsikratyciau

Akvilyte bandyk storesne daryt ir gausis
Atsakyti
QUOTE(Noiraite @ 2011 02 21, 22:13)
Cipsiuk labai malonu,kad pastebejote mano kepaisius smile.gif
Nepaprastai grazus visu tortai 4u.gif


Noiraite , kaip nepastebėsi gražių tortukų , sakai ant balto g.gif ....na man gražus ir šitas , kalijos labai gražios formos thumbup.gif , ir rudas gražus wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Nu ir groziai wub.gif

Akvilytes, tai man sedevrai isviso blush2.gif Nu kaip galima taip graziai isformuoti doh.gif biggrin.gif

apie Cipciuko tortus net nera ka pasakyti blink.gif doh.gif sapnuoju juos tiesiog wub.gif

Kalijos labai labai labai grazios wub.gif ant baltos mases drinks_cheers.gif ispudingiau atrodytu, bet cia skonio reikalas mirksiukas.gif mirksiukas.gif

Mergaites, o as vel su durnu klausimu doh.gif ar i MMG gliukoze skysta dedasi ar milteline? 4u.gif

As tortu puosime dar puodas, bet labai noriu ismokti ziurint i jus 4u.gif Si savaitgali dariau maskarpones torciuka, istirpo net nepastebejom lotuliukas.gif tai reiskias, kad gaminti jau moku, o vat puosti, tai doh.gif O puosiau vaisiais, nelabai kas gavosi palyginus su jusu tortais, bet namiskiai buvo suzaveti ir tuo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nasty Fairy: 22 vasario 2011 - 09:43
Labas rytas ... pabudome ir kelkimės biggrin.gif .

Galiu priglausti pora bandelių ax.gif ?

Persikinis , pastilažas , aisingas , cipciuko gėlių masės gėlės , plikyti lapai .

user posted image


Rafaelo svajonė , pastilažas , masytė , įspaudai ....

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Nasty Fairy @ 2011 02 22, 10:42)
Mergaites, o as vel su durnu klausimu  doh.gif  ar i MMG gliukoze skysta dedasi ar milteline?  4u.gif

miltukai.maximoj ju yra mirksiukas.gif
QUOTE(Cipciukas @ 2011 02 22, 10:50)
Labas rytas ... pabudome ir kelkimės  biggrin.gif .

pirmasis wub.gif pakvipo kovo 8-aja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nasty Fairy @ 2011 02 22, 09:42)
  ar i MMG gliukoze skysta dedasi ar milteline?  4u.gif



milteliai 4u.gif

QUOTE(Cipciukas @ 2011 02 22, 09:50)


vienetukas laaabai žaismingas wub.gif kokie daug maž išmatavimai g.gif na aukštis koks.. nes aš tai didybės manija sergu doh.gif nesigauna man mažiukai....
Atsakyti
Vienetuko aukštis ( šito ) 30 cm. , o šiaip reguliuoju ilgi , pagal reikiamą svorį .
Atsakyti
Kokie tortai visu grazus blink.gif thumbup.gif
Akvilytes arkliukas nu laaaaaabai graziai ispiestas wub.gif
Cipciuk, nu griuk negyvas, kaip visada thumbup.gif pirmojo tortuko ta apacia labai grazi, ten dejot ruzava juostele ir paskyui su aisingu? g.gif Tulpes isvis kaip tikros blink.gif o to vienetuko antspaudai tai liuksiskai atrodo ant balioneliu thumbup.gif
Atsakyti
Taip , dvi plonos juostelės ir aisingu apzibuota smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 02 22, 10:50)
Labas rytas ... pabudome ir kelkimės  biggrin.gif .




cipciuk........... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif be žodžių............
user posted image
akvilyte.. myliu tavo tortukus wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wingaile: 22 vasario 2011 - 10:58
Vau kokiais graziais tortukais pradejot temele thumbup.gif cipciukas kaip visada pasirodo su vercianciais is koto,man ypac patiko tulpes wub.gif as vis dar praktikuojuosi,nelabai yra ka i ''eteri '' deti. Cia viena diena gaminau rozes,lyg ir neblogos jau gavosi,bet kaip tik atsidarau puslapiuka,o ten cipciukas torta su toooookiom rozem ''atridenes'',kad as saviskes i deze susidejau ir uzdengiau biggrin.gif blush2.gif is manes jau vyras juokias jog sugrizau i vaikyste kas vakara su dukra sedam prie stalo ji su plastelinu as su savo masem lotuliukas.gif
As ateinu su klausimeliu. Noreciau pabandyt padaryt torta su bateliu(ant virsaus),noriu pklausti ar bateli gaminat visa iskarto ir tada dziovinat,ar dalimis,pirmiausiai padukas, kulniukas tada virsu dekoruojat.
Atsakyti
Aš atskirai .... kulniuką išdžiovinu , tada darau ir džiovinu ant kulniuko paduką , paskui tas pats su likusiomis detalės smile.gif .

Manai mano pirmos rožės buvo tokios ? ...klysti , bet aš jų į dėžę neslėpiau , dėjau ant tortų biggrin.gif .
Atsakyti