Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Sveikos,
Cipciuko tortai labai dailūs, minimalus papuošimas, bet labai gražu
Atsakyti

 ! 
Visos cituojamos žinutės, kuriose paliekamos nuotraukos, bus ištrinamos be išankstinio perspėjimo
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 02 22, 09:50)
Rafaelo svajonė , pastilažas , masytė , įspaudai ....

wub.gif wub.gif wub.gif jau vieneto grožis wub.gif
Atsakyti
Sveikos kepejeles.Reikia konsultacijos,darant torta statine kaip padaryti ant mases medzio imitacija? g.gif
Atsakyti
Peiliu įrėžk ....arba tik tapyk dažais .
Atsakyti
QUOTE(*Daivulyte* @ 2011 02 22, 15:52)
Sveikos kepejeles.Reikia konsultacijos,darant torta statine kaip padaryti ant mases medzio imitacija? g.gif

as dariau vezlio kiauta(manau principas labai panasus turetu buti). su zaisliniu plastmasiniu peiliuku israiziau ji,tada i indeli isipyliau degtines ir rudu dazu.i sita ismaisyta mase merkiau paprasta virtuvine kempinele(aisku,nauja biggrin.gif ) ir tepliojau betkaip,nesistengiant,kad butu lygiai vienodai.kaikur gavosi tamsiau,kaikur sviesiau... ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saules_zuikutis*: 22 vasario 2011 - 15:04
QUOTE(Cipciukas @ 2011 02 22, 08:25)
Vienetuko aukštis ( šito ) 30 cm. , o šiaip reguliuoju ilgi , pagal reikiamą svorį .


Cipciuk,Jusu tortai kaip visad,be zodziu...O tulpes,kaip gyvos.As dar norejau paklausti del vienetuko,as vis dar bandau viska issiaiskinti del 30 torto.Jus minejot,kad aukstis 30,tai plotis kazkur apie 10-12.Tik nesijuokit as ant kompo matavau.O koks svoris?
Atsakyti
Aš nesijuokiu iš normalių klausimų schmoll.gif .

Taip 11 cm. ...o svoris šito ( Rafaelo ) 2.2 kg. .....čia jau nuo rūšies priklauso .
Atsakyti
[quote=Cipciukas,2011 02 22, 13:32]
Aš nesijuokiu iš normalių klausimų schmoll.gif .

Taip 11 cm. ...o svoris šito ( Rafaelo ) 2.2 kg. .....čia jau nuo rūšies priklauso .

labai aciu.dabar bandysiu pasidaryt 30,tik tos moterytes norai 30iki 2kg netikiu kad grazei atrodis tokie miniatiurinei skaiciai
Atsakyti
aciu cipciuk uz info,bandysiu islankstyt bateli,nors as karta jau bandziau,man luzta padas,bet gal si karta bus geriau
Atsakyti
QUOTE(daluze77 @ 2011 02 22, 15:38)


labai aciu.dabar bandysiu pasidaryt 30,tik tos moterytes norai 30 iki 2kg netikiu kad grazei atrodis tokie miniatiurinei skaiciai



doh.gif ..... miniatiūros bus , vienas iki 2 dar gali , bet per abudu .... ir dar " iki " ....tai 1.5 nori turbūt lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(daluze77 @ 2011 02 22, 14:38)
labai aciu.dabar bandysiu pasidaryt 30,tik tos moterytes norai 30iki 2kg netikiu kad grazei atrodis tokie miniatiurinei skaiciai

blink.gif Siaubas, jauciu teks pavargti tokius mazus darant biggrin.gif Man irgi uzsinorejo 1.5 kg marskinuku doh.gif Gerai, kad medutis, tai jis truputi lengvesnis uz kitus, nebus gal visai miniatiura.Ir tai dar neapsisprendziau, kokio tiksliai dydzio reikia. Cipciuk, gal ideju turite? Dengsiu mase. Siaip sakiau, kad su mase jiems bus apie 1.7-1.8, kitaip neisivaiduoju, kokio ten mazumo turi buti schmoll.gif
Atsakyti