Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Cipciukas @ 2011 02 22, 16:32)
Aš nesijuokiu iš normalių klausimų  schmoll.gif .

Taip 11 cm. ...o svoris šito ( Rafaelo ) 2.2 kg. .....čia jau nuo rūšies priklauso .


Cipciuk, tortai kaip visada - nuostabus 4u.gif

Klausimelis - ar jus vienetuka dengiat is vientiso mases "blyno"? Klausiu, nes atrodo labai sunku ilenkimus, uzsilenkimus visokius graziai apdengt unsure.gif

P.S. Isiziurejau gerai nuotraukoje, ir pati sau atsakiau, kad is vientiso biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 22 vasario 2011 - 16:41
QUOTE(mazuliux @ 2011 02 22, 17:29)
blink.gif Siaubas, jauciu teks pavargti tokius mazus darant  biggrin.gif Man irgi uzsinorejo 1.5 kg marskinuku  doh.gif Gerai, kad medutis, tai jis truputi lengvesnis uz kitus, nebus gal visai miniatiura.Ir tai dar neapsisprendziau, kokio tiksliai dydzio reikia. Cipciuk, gal ideju turite? Dengsiu mase. Siaip sakiau, kad su mase jiems bus apie 1.7-1.8, kitaip neisivaiduoju, kokio ten mazumo turi buti  schmoll.gif

as tada formuociau ne i kvadrata, o sirduteje, va taip
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
o sokoladine tvorele laikote saldytuve/balkone paprastai ant popieriaus? imant ant ranku ,neluzta? ar tam reikalingas kazkoks kietas pagrindas?
Atsakyti
sveikos mergaites
jusu tortukai thumbup.gif jau kaip ir pavasariu kvepia lotuliukas.gif
juodas miškas pastilažas, grietine

user posted image
Atsakyti
pasta gėlytės gražios ir pats tortukas man toks mielas , kažkoks švelnumu dvelkiantis wub.gif , tik kas ten per vidurį pakilimas ar kas nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 02 22, 21:32)
o sokoladine tvorele laikote saldytuve/balkone paprastai ant popieriaus? imant ant ranku ,neluzta? ar tam reikalingas kazkoks kietas pagrindas?


tiesiog darykite sokoladine tvorele kaip parodyta virsutinej papuosimu temoj ir viskas bus ok ,siaip as ja kai ispiesiu ant popieriaus palaikau ant stalo virtuvej jei matau kad nenori stingt praveriu langa ,o siaip mokinausi ja daryt kaip ten parodyta pazingsniui
idedu saviski puosta sokoladine tvorele ir ornamentais ,viduje grilijazinis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kuzka @ 2011 02 22, 21:25)
as ja kai ispiesiu ant popieriaus palaikau ant stalo virtuvej jei matau kad nenori stingt praveriu langa ,

aciu ,bandysim smile.gif
daili tvorele rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saules_zuikutis*: 22 vasario 2011 - 20:46
Iš vientisos tas vienetukas , ir labai lengvai " apsirengia " , sunku 3 , 4 aprengti .... o čia su vienu gabaliuku neišsisuksi kuo puikiausiai biggrin.gif

Baltinukai 1.5 kg. medučio ....manau 25cm. ant 20cm gal isitalpinsi , jei nedarysi aukštą , nors negarantuoju schmoll.gif .
Atsakyti
pasta222,labai svelnus ir mielas tortas,skaniai man jis atrodo wub.gif
Atsakyti
[quote=akvilyte,2011 02 21, 20:13]
nu kodėl man nesigauna tokios tvorikės sad.gif super thumbup.gif

aš su ne tokiu valgomu cool.gif

medutis su žele, mmg

Akvilyte,laaaaaaaaaaaabai grazus tortas. Labai mielas arkliukas. Super wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2011 02 22, 19:48)
pasta gėlytės gražios ir pats tortukas man toks mielas , kažkoks švelnumu dvelkiantis wub.gif , tik kas ten per vidurį pakilimas ar kas nesuprantu  g.gif


Man atrodo , kad ten puselė tortuko ...na kaip tiltas padaryta ...gal ir klystu ax.gif .
Atsakyti
biski ne i tema klausimas g.gif

kur smeigiate i barbe zvakutes, i sijona? kaip atrodo?
4u.gif


Atsakyti