Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

ačiū už naujus namučius. ir tas pavadinimas iškart taip optimistiškai nuteikia. Gretusiu, bis.gif bis.gif bis.gif

QUOTE(*July* @ 2011 02 24, 20:57)
Tai va, cia kai buvo tie baisus salciai ir nejom, tada is viso ziauru  doh.gif Siandien nepavyko iseit, bet nuo rydienos jau butinai eisim, jau ir silciau bus  smile.gif Siaip dar yra beda tame, kad as nevairuoju masinos, nors teises turiu. Tai esu pasizadejus sau per kovo men ismokt vairuot, o tada jau galesim varyt ir varyt. Noriu su Liepa ir i bureli toki uzsirasyt, ir silta bus, ir papo mano maziau reikes. Zodziu jau svajoju apie tai, kad pavasari gyvenimas pasikeis  wub.gif


gaila, kad taip. Suprantu tave, bet gerai, kad bent jau čia Lietuvoje TB. o dėl išėjimo iš namų tai dar labiau suprantu ir suvokiu kaip sunku kai nevažinėji mašina. Nes aš jau tomis dienomis, kai nereikia niekur vykti nenusėdžiu namie, skambinuosi su draugėm, važiuoju su vaiku pasiimti ir vežuosi prie jūros, tempiuosi į miestą pasivaikščioti ar čia prie namų į mišką (čia geriausia vieta vaikščiojimams, bet aki daugiausia einu vietoj, tai pabosta ta pati aplinka). ir mankštos, baseinas jaučiu labiau man reikalingi, kad išeiti galėčiau 4u.gif bet viskas juk geryn mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2011 02 24, 21:49)
A ka, liudnai gyvenam? g.gif


linksmai, uztat ir juokiousi kad PK ivardinti kad linksmuybiu priezastis biggrin.gif

QUOTE(*July* @ 2011 02 24, 21:57)
Tai va, cia kai buvo tie baisus salciai ir nejom, tada is viso ziauru  doh.gif Siandien nepavyko iseit, bet nuo rydienos jau butinai eisim, jau ir silciau bus  smile.gif Siaip dar yra beda tame, kad as nevairuoju masinos, nors teises turiu. Tai esu pasizadejus sau per kovo men ismokt vairuot, o tada jau galesim varyt ir varyt. Noriu su Liepa ir i bureli toki uzsirasyt, ir silta bus, ir papo mano maziau reikes. Zodziu jau svajoju apie tai, kad pavasari gyvenimas pasikeis  wub.gif


Aha ir mane labai riboja tai kad nors turiu teises bet dabar nevairuoju ir tai labai riboja nes be MB niekur negaliu iseiti is namu, geriausiu atveju i artimiausia parduotuve ir nupirkti kokia puse litro pieno ir pora bandeliu...ne daugiau. O su masina butu galima labai daug idomiu ir naudingu dalyku nuveikt.

O TB tikrai butina sedeti darbe iki 21, gal imanoma kaip nors sureguliuoti jo darbo grafika, kad nenukentetu atlyginimas?

Beje kas kokiu planu turi pavasariui? Kazka naujo nuveikt, nupirkt, pradet... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin4ia @ 2011 02 24, 21:37)
Beje kas kokiu planu turi pavasariui? Kazka naujo nuveikt, nupirkt, pradet...  ax.gif

Mums balandzio pabaigoje svente 3 in 1 - Migles krikstynos, kuklios musu vestuviu 2metines ir prabangios mano tevu 30 metu santuokos metines (mes tuokemes ta pacia diena 04-25)...
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2011 02 24, 21:36)
gaila, kad taip. Suprantu tave, bet gerai, kad bent jau čia Lietuvoje TB. o dėl išėjimo iš namų tai dar labiau suprantu ir suvokiu kaip sunku kai nevažinėji mašina. Nes aš jau tomis dienomis, kai nereikia niekur vykti nenusėdžiu namie, skambinuosi su draugėm, važiuoju su vaiku pasiimti ir vežuosi prie jūros, tempiuosi į miestą pasivaikščioti ar čia prie namų į mišką (čia geriausia vieta vaikščiojimams, bet aki daugiausia einu vietoj, tai pabosta ta pati aplinka). ir mankštos, baseinas jaučiu labiau man reikalingi, kad išeiti galėčiau  4u.gif  bet viskas juk geryn  mirksiukas.gif


Saunuole tu, kad iseini. Mankstos, baseinas labai vaikui naudingi dalykai, o ir tu prasiblaskai thumbup.gif

QUOTE(Lin4ia @ 2011 02 24, 21:37)
*O TB tikrai butina sedeti darbe iki 21, gal imanoma kaip nors sureguliuoti jo darbo grafika, kad nenukentetu atlyginimas?

**Beje kas kokiu planu turi pavasariui? Kazka naujo nuveikt, nupirkt, pradet...  ax.gif


* Kad nea. Tik tiek, kad jis sako, jog cia pradzia tokia, veliau turetu bent apie 19val baigt darba.
Kas juokingiausia, tai as nelabai ir galiu skustis. Nes ankstesniame darbe ziemos metu jis sededavo daznai ir iki 3val ryto darbe (daug kas jauciu jau galetu itart, kad gal turi kita, bet ne tikrai biggrin.gif ). Arba parsinesdavo darbo ir dirbdavo iki paryciu. Dirbdavo ir savaitgaliais namie. Cia sake savaitgaliais niekada nedirbs ax.gif
Anksciau as pati gyvenau labai aktyvu gyvenima: darbas, studijos, sportas, drauges. O dabar kai sedi namie, tai ir tas grizimas 21val uzknisa. Na bet ner viskas taip blogai, reikia man tik nebesedet namie blush2.gif

** Parasysiu savo planus, tai galesit po to manes klaust kaip sekasi juos igyvendint ir duot pylos, jeigu ko nors nedarysiu, gerai? biggrin.gif

1. Per kovo menesi ismokt gerai vairuot masina.
2. Balandzio pradzioj skrendam su maze i Isp 2 savaitem tongue.gif
3. Nuo balandzio pabaigos arba geguzes pradedam lankyti Yamaha muzikos mokyklele (ten yra speciali programa kudikiams nuo 4 men.)
4. Kadangi bus silta ir maze valgys kosytes, vaziuosim daznai i miesta, i parka, pas draugus, eisim kasdien pasivaiksciot.... zodziu, namie nesedesim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *July*: 24 vasario 2011 - 22:50
QUOTE(*July* @ 2011 02 24, 22:46)
1. Per kovo menesi ismokt gerai vairuot masina.
2. Balandzio pradzioj skrendam su maze i Isp 2 savaitem  tongue.gif
3. Nuo balandzio pabaigos arba geguzes pradedam lankyti Yamaha muzikos mokyklele (ten yra speciali programa kudikiams nuo 4 men.)
4. Kadangi bus silta ir maze valgys kosytes, vaziuosim daznai i miesta, i parka, pas draugus, eisim kasdien pasivaiksciot.... zodziu, namie nesedesim smile.gif

labiausiai tai tos Ispanijos pavydžiu. Muzikos pamokėlėj vienoj jau buvau su Herkumi, tai net nežinau. nu jei sportų nelankytume gal ir vaikščiočiau, bet aš pati ne labai muzikali, gal todėl geriau renkuosi mankštas visokias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2011 02 24, 22:43)
Mums balandzio pabaigoje svente 3 in 1 - Migles krikstynos, kuklios musu vestuviu 2metines ir prabangios mano tevu 30 metu santuokos metines (mes tuokemes ta pacia diena 04-25)...


Oho kiek daug svenciu, malonus rupesciai laukia cool.gif

QUOTE(*July* @ 2011 02 24, 23:46)
1. Per kovo menesi ismokt gerai vairuot masina.
2. Balandzio pradzioj skrendam su maze i Isp 2 savaitem  tongue.gif
3. Nuo balandzio pabaigos arba geguzes pradedam lankyti Yamaha muzikos mokyklele (ten yra speciali programa kudikiams nuo 4 men.)
4. Kadangi bus silta ir maze valgys kosytes, vaziuosim daznai i miesta, i parka, pas draugus, eisim kasdien pasivaiksciot.... zodziu, namie nesedesim smile.gif


O kokia TB profesija (sorry man atrodo klausiau bet man skleroze blush2.gif ) Tikiu kad nekas kai taip velai namo pareina ir dar pavarges unsure.gif

O planai tau superiniai thumbup.gif Del masinos tai tikriausiai reiktu paimti gero instruktoriaus pamoku? Pamenu kai man reikejo pastiprinti praktinius igudzius pries ekza, pasiziurejau regitros saite kokios mokyklos auksciausias procentas islaikanciuju praktika is pirmo karto ir su tos mokyklos savininku susitariau. Pasirodo jis net nezinojo apie ta statistika, tiesiog saziningai dirbo savo darba, likau labai patenkinta thumbup.gif Tik pati kalta kad padariau didele pertrauka ir Graikijoje nevairavau (pirma neturejau ka vairuot, veliau tiesiog baisu buvo nes ten vairuoti isvis pavojinga).

Dar sudomino tos muzikos pamokeles. As baigusi muzikos mokykla, turiu pianina namuose, gal reiktu pamuzikuoti...? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lin4ia: 24 vasario 2011 - 23:17
QUOTE(Lin4ia @ 2011 02 24, 23:17)
Dar sudomino tos muzikos pamokeles. As baigusi muzikos mokykla, turiu pianina namuose, gal reiktu pamuzikuoti...?  biggrin.gif

būtinai . jei pati gali, tai būtinai, net dabar, per nėštumą mirksiukas.gif
labos
Atsakyti
QUOTE(*July* @ 2011 02 24, 22:46)
1. Per kovo menesi ismokt gerai vairuot masina.
2. Balandzio pradzioj skrendam su maze i Isp 2 savaitem  tongue.gif
3. Nuo balandzio pabaigos arba geguzes pradedam lankyti Yamaha muzikos mokyklele (ten yra speciali programa kudikiams nuo 4 men.)
4. Kadangi bus silta ir maze valgys kosytes, vaziuosim daznai i miesta, i parka, pas draugus, eisim kasdien pasivaiksciot.... zodziu, namie nesedesim smile.gif

Geri planai thumbup.gif
O ka ten konkreciai veikia per tas pamokeles? Nes as kazkada ziurejau,tai ten uz viena pamokele 90-100lt blink.gif Bet tai su tokiu maziuku kiek gi ten isbusi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin4ia @ 2011 02 24, 14:43)
o kodel tau pervelu bus uzsirasyti i joga?


Prasideda klases ateinanti pirmadieni, 6 uzsiemimai reik is anksto susimoketi,,,kaimas pas mus cia gi, ner jokio pasirinkimo schmoll.gif

Reiks namie prisiverst daugiau uzsiimti, tik kaip tais man vis savikontroles truksta
Atsakyti
Labas rytas,

dvi dienos liko assa.gif la la la biggrin.gif

July, planai thumbup.gif mes su braske taip ir tusemes praktiskai nuo 1 jos menesiuko, visur ir visada kartu wub.gif oi, bludinom, varles keliauninkes, tai per pardes, tai per parkus, tai per pas dieduka, zodziu, veiklos sociai buvo, tad esminis dalykas tau imti vairuoti masiniuka, o paskui jau viskas savaime issirutulios mirksiukas.gif

O mes vakar apie 2 val su braske po lauka vazinejomes, ji vezimelyje parpe, o as megavausi saule, silpnu saltuku, blizgiom snaigem ir girgzdanciu sniegu po kojom wub.gif fantastika thumbup.gif ]

Lin4ia, pamuzikuok, aisku drinks_cheers.gif ir dabar meskiukui meldijas pagrok, manau, tai yra super dalykas thumbup.gif

Keberiokst jau tikriausiai megaujasi saule cool.gif

Gajut, dekui, visad kazka ger randi pasakyti rolleyes.gif Kaip tavo mergytes auga?

Gretusiu, wow bigsmile.gif kokie darbeliai! O ir pavasaris turiningas nusimato, seimyninis wub.gif

Hip, grafikelis wub.gif pusiaukele kaip ir iveikta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mila*: 25 vasario 2011 - 08:53
Sveikutes, na su jusu tempais as nespesiu kogero biggrin.gif aciu uz patarimus, Bt ir pozymiai rodo kad ir sy cikla iyko ovuliacija, tikiuos hormonai parodys kad nera man sindromo, tik policistines ax.gif
Manau temperatura nemeluoja, o ir pozymiai sy cikla tikrai ryskus buvo kad kaskas ivyko. Db toks lengvumas jauciasi nei pries O smile.gif
Po hormonu tyrimo gal bus lengviau apsispresti ka daryti, kolkas atrodo reikia kantriai palaukti g.gif
Atsakyti
o as vakar su gine sutariau, kad sugersiu Duph ir prasidejus naujam ciklui padarysiu tuos tyrimus pagaliau, kur 3-5 CD smile.gif
man dabar 36 CD, tai matyt apie 2 sav teks palaukti, kol kazkas aiskiau bus doh.gif
Tiesa, pasitikslinau, kokie mano pirmieji rezultatai, kur 21 CD? Tai PRG buvo vos 4.14 nmol/l (manau ner ko stebetis, O juk ir nebuvo...), o PRL - 260 mu/l (lygiai tiek buvo ir pries pora metau, kai dariausi), tai sitoj vietoj panasu, kad viskas oki smile.gif
dar sian sakiau OT pasidarysiu, patikrinsiu situacija..
Na, ka dar galiu tas 2 sav nuveikti, kol lauksiu mmm ir tyrimu??
Atsakyti