Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

Labas rytas 4u.gif


QUOTE(Lin4ia @ 2011 02 24, 23:17)
*O kokia TB profesija (sorry man atrodo klausiau bet man skleroze  blush2.gif ) Tikiu kad nekas kai taip velai namo pareina ir dar pavarges  unsure.gif

**O planai tau superiniai  thumbup.gif Del masinos tai tikriausiai reiktu paimti gero instruktoriaus pamoku? Pamenu kai man reikejo pastiprinti praktinius igudzius pries ekza, pasiziurejau regitros saite kokios mokyklos auksciausias procentas islaikanciuju praktika is pirmo karto ir su tos mokyklos savininku susitariau. Pasirodo jis net nezinojo apie ta statistika, tiesiog saziningai dirbo savo darba, likau labai patenkinta  thumbup.gif Tik pati kalta kad padariau didele pertrauka ir Graikijoje nevairavau (pirma neturejau ka vairuot, veliau tiesiog baisu buvo nes ten vairuoti isvis pavojinga).

***Dar sudomino tos muzikos pamokeles. As baigusi muzikos mokykla, turiu pianina namuose, gal reiktu pamuzikuoti...?  biggrin.gif


* Anksciau dirbo auditorium, dabar - apskaitos vadovas. Vienu zodziu, matematika. Tai ko as visada nemegau doh.gif

** O tu man gal galetum to instruktoriaus kontaktus i az atsiust? Kaip tik ieskau dabar ax.gif

*** Gera ideja, tik tau nesciai reiketu eit turbut i uzsiemimus buten nesciosioms 4u.gif

QUOTE(*Gaja* @ 2011 02 25, 00:08)
Geri planai thumbup.gif
O ka ten konkreciai veikia per tas pamokeles? Nes as kazkada ziurejau,tai ten uz viena pamokele 90-100lt blink.gif Bet tai su tokiu maziuku kiek gi ten isbusi? g.gif


http://www.muzikosmo...uzikavimas.html

va cia gali paskaityt 4u.gif

QUOTE(*Mila* @ 2011 02 25, 08:53)
Labas rytas,

*dvi dienos liko assa.gif la la la biggrin.gif


**O mes vakar apie 2 val su braske po lauka vazinejomes, ji vezimelyje parpe, o as megavausi saule, silpnu saltuku, blizgiom snaigem ir girgzdanciu sniegu po kojom wub.gif fantastika thumbup.gif ]



* thumbup.gif
** Saunuoles jus, mes irgi siandien eisim. (nebegaliu daugiau rasyt, jau mano braske malasi.... prisiminiau, kaip tu vis ta rasai biggrin.gif )


Atsakyti
QUOTE(Sumi @ 2011 02 25, 09:06)
Sveikutes, na su jusu tempais as nespesiu kogero  biggrin.gif  aciu uz patarimus, Bt ir pozymiai rodo kad ir sy cikla iyko ovuliacija,  tikiuos hormonai parodys kad nera man sindromo, tik policistines ax.gif   
Manau temperatura nemeluoja, o ir pozymiai sy cikla tikrai ryskus buvo kad kaskas ivyko. Db toks lengvumas jauciasi nei pries O  smile.gif
Po hormonu tyrimo gal bus lengviau apsispresti ka daryti, kolkas atrodo reikia kantriai palaukti  g.gif


Ziurek, gal ir tu tyrimu nereikes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*July* @ 2011 02 25, 09:25)

O kokios kainos? Nerandu kazkaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 02 25, 10:43)
O kokios kainos? Nerandu kazkaip ax.gif


Nezinau zinok ir as blush2.gif bet drauge lanko, tai neturetu but baisiai brangu ax.gif


Tiesa, merginos, nezinau ar Lin4ia ar *Mila* turit knyga "Nustokite vaikus aukleti, padekite jiems augti". Pradejau skaityt, nereali knyga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*July* @ 2011 02 25, 11:52)
Nezinau zinok ir as  blush2.gif bet drauge lanko, tai neturetu but baisiai brangu  ax.gif
Tiesa, merginos, nezinau ar Lin4ia ar *Mila* turit knyga "Nustokite vaikus aukleti, padekite jiems augti". Pradejau skaityt, nereali knyga  thumbup.gif

as jau baigiu jaskaityt cool.gif
thumbup.gif daiktas
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 02 25, 11:43)
O kokios kainos? Nerandu kazkaip ax.gif

Kaina vilniuj apie 100 lt menesiui.

Net ne 100 o 75.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lars: 25 vasario 2011 - 11:20
QUOTE(*July* @ 2011 02 25, 10:25)
** O tu man gal galetum to instruktoriaus kontaktus i az atsiust? Kaip tik ieskau dabar  ax.gif



Aisku galiu: J. RINKEVIČIAUS vairavimo mokykla Vivulskio gatveje, tariausi su paciu savininku nes jis griezciausias pas juos (nezinau ar tai patiks? grieztas bet uztat gerai mokina) ir priimineja praktikos egzaminus po visu instruktoriu pamoku. Cia buvo pries N metu buvo, tikekimes niekas nepasikeite 4u.gif

Del knygos, aciu uz info, meginsiu ja ieskot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin4ia @ 2011 02 25, 11:26)
Aisku galiu: J. RINKEVIČIAUS vairavimo mokykla Vivulskio gatveje, tariausi su paciu savininku nes jis griezciausias pas juos (nezinau ar tai patiks? grieztas bet uztat gerai mokina) ir priimineja praktikos egzaminus po visu instruktoriu pamoku. Cia buvo pries N metu buvo, tikekimes niekas nepasikeite  4u.gif 

Del knygos, aciu uz info, meginsiu ja ieskot  ax.gif


O jis grieztas ta geraja prasme, t.y. reiklus? Ar saukia uz bet koki menknieki? Nes as tai esu visiska varna uz vairo, tai bijau, kad jei ant manes labai sauks, tai as apsiverksiu ir tuo mano vairavimas ir pasibaigs blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Ir as laukiu thumbup.gif , liko 3dienos biggrin.gif bigsmile.gif


Susekiau Keberiokst, bet ji gal pati kai nores parasys ax.gif


O mes gerai, laukiam silto pavasario ax.gif Pirksiu masiniuka ir mokinsiuos vairuot blush2.gif Teises turiu, bet nemoku vaziuot, kai ismoksiu issilaikysiu pilnas teises, niu cia taip galima Airijoj, issilaikai teorija ir gali vazinet su L raide, po to kai nori normaliu teisiu issilaikai pravaziavima ir turi normalias teises, taip kad liko ismokt vaziuot ir issilaikyt pravaziavima thumbup.gif Tada jau leksim u Pumpuska visur, niekieno nereiks prasyt, kad tik oras butu geras smile.gif

Va jau matau, raso Keberiokst 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo heav__: 25 vasario 2011 - 15:21
QUOTE(heav__ @ 2011 02 25, 15:16)
Sveikutes 4u.gif


*Ir as laukiu thumbup.gif , liko 3dienos biggrin.gif  bigsmile.gif
Susekiau Keberiokst, bet ji gal pati kai nores parasys ax.gif

**O mes gerai, laukiam silto pavasario ax.gif Pirksiu masiniuka ir mokinsiuos vairuot blush2.gif  Teises turiu, bet nemoku vaziuot, kai ismoksiu issilaikysiu pilnas teises, niu cia taip galima Airijoj, issilaikai teorija ir gali vazinet su L raide, po to kai nori normaliu teisiu issilaikai pravaziavima ir turi normalias teises, taip kad liko ismokt vaziuot ir issilaikyt pravaziavima thumbup.gif  Tada jau leksim u Pumpuska visur, niekieno nereiks prasyt, kad tik oras butu geras smile.gif

Va jau matau, raso Keberiokst 4u.gif


* 3 dienos iki ko? smile.gif
** Ziuriu cia ne as viena su teisem, bet nemokanti vaziuot drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*July* @ 2011 02 25, 13:23)
* 3 dienos iki ko?  smile.gif
** Ziuriu cia ne as viena su teisem, bet nemokanti vaziuot  drinks_cheers.gif

*iki kol atskris mano mama ir sese su suneliu thumbup.gif
** drinks_cheers.gif
Atsakyti
Heav,sekle morka tu mirksiukas.gif

July as irgi teises turiu,o vaziuot negaliu-bijau,nebemoku,pamirsau,nepasitikiu.Instruktorius grybas buvo.Karta kalbejom su moterim instruktore,per kelias minutes nepasitikejima pasitikejimu pakeite,jauciu su ja buciau ismokus.Reiks gal pabandyt i lt grizus.

Laukiu testu rezu ir varau i Ryga kovo31 d.
Atsakyti